Poř. Jméno hráče VT FIDE Oddíl
1 Bernášek Jan GM 2536 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Petr Martin GM 2536 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3 Votava Jan GM 2527 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4 Neuman Petr GM 2485 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
5 Jirovský Miloš GM 2466 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
6 Červený Martin FM 2375 2222 ŠK Polabiny
7 Novotný Michal FM 2354 2222 ŠK Polabiny
8 Tůma Jiří FM 2302 TJ CHS Chotěboř
9 Červený Petr FM 2301 TJ Štefanydes Polička
10 Bujnoch Radek KM 2294 TJ ŠO Chrudim
11 Lahner Jakub FM 2294 2222 ŠK Polabiny
12 Hošek Milan FM 2286 2222 ŠK Polabiny
13 Sabol Marian FM 2270 ŠK Vysoké Mýto
14 Prandstetter Eduard IM 2269 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
15 Pokorný Tomáš M 2266 TJ Štefanydes Polička
16 Němec Pavel M 2265 TJ ŠO Chrudim
17 Macháň Jan KM 2261 2222 ŠK Polabiny
18 Pokorný Zdeněk FM 2261 TJ ŠO Chrudim
19 Jedlička Aleš FM 2257 2222 ŠK Polabiny
20 Půlpán Jakub KM 2218 2222 ŠK Polabiny
21 Šmajzr Martin KM 2218 Šachový klub Ústí nad Orlicí
22 Hostinský Jiří KM 2215 2222 ŠK Polabiny
23 Efler David KM 2210 2222 ŠK Polabiny
24 Hlaváček Robert KM 2205 TJ ŠO Chrudim
25 Onderek David KM 2201 TJ ŠO Chrudim
26 Hlavnička Jiří FM 2190 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
27 Jarábek Vratislav KM 2188 TJ ŠO Chrudim
28 Vařejčko Josef M 2186 TJ Sokol Zaječice
29 Řezníček Jan KM 2175 ŠK Vysoké Mýto
30 Hrubeš Pavel KM 2165 TJ Lanškroun
31 Čižinský Petr KM 2164 2222 ŠK Polabiny
32 Trhal Tomáš KM 2153 ŠK Vysoké Mýto
33 Navrátil František KM 2150 2222 ŠK Polabiny
34 Komárek David KM 2147 TJ ŠO Chrudim
35 Šilar Lubomír KM 2144 TJ ENERGETIK Chvaletice
36 Pekař Václav KM 2141 TJ Jiskra Litomyšl
37 Mojžíš Jaroslav FM 2137 2222 ŠK Polabiny
38 Výprachtický David KM 2127 SK Žamberk
39 Novák Aleš KM 2125 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
40 Malivánek Jiří KM 2124 TJ ŠO Chrudim
41 Belobrad Ivan KM 2120 SK Žamberk
42 Petuchov Sergej KM 2119 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
43 Ptáček Luboš KM 2119 ŠK Vysoké Mýto
44 Kourek Josef KM 2118 2222 ŠK Polabiny
45 Sýkora Josef KM 2117 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
46 Veselý Tomáš KM 2105 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
47 Paščenko Jaromír KM 2104 TJ Štefanydes Polička
48 Hurt Lukáš KM 2103 TJ Lokomotiva Česká Třebová
49 Lorenc Oldřich KM 2103 TJ Štefanydes Polička
50 Hájek Lukáš KM 2101 TJ Sokol Zaječice
51 Ondráček Ondřej KM 2097 TJ CHS Chotěboř
52 Horáček Michal 1 2094 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
53 Doseděl Jiří KM 2090 ŠK Vysoké Mýto
54 Kolovratník Miloš KM 2087 TJ Lokomotiva Česká Třebová
55 Hájek Jiří KM 2085 TJ Sokol Zaječice
56 Pečinka Martin KM 2085 Šachový klub Ústí nad Orlicí
57 Kosek Jiří KM 2081 ŠK Vysoké Mýto
58 Volf Jaroslav KM 2074 Šachový klub Ústí nad Orlicí
59 Zeman Martin KM 2070 TJ Jiskra Litomyšl
60 Petrovič Pavel 1 2069 TJ ŠO Chrudim
61 Kalousek Vladimír KM 2051 Šachový klub Ústí nad Orlicí
62 Krys Jaromír KM 2051 TJ ŠO Chrudim
63 Vávra Radim KM 2051 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
64 Bauer Jindřich 1 2050 2222 ŠK Polabiny
65 Holásek Pavel KM 2049 Šachový klub Ústí nad Orlicí
66 Houška Bronislav KM 2049 TJ Štefanydes Polička
67 Černý Jan KM 2048 2222 ŠK Polabiny
68 Makeš Martin KM 2048 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
69 Kastner Oldřich KM 2046 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
70 Urbánek Josef 1 2044 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
71 Korol Jiří KM 2043 2222 ŠK Polabiny
72 Mareš Jan 1 2043 Šachový klub Ústí nad Orlicí
73 Linhart Jan 1 2034 TJ CHS Chotěboř
74 Kosek Marek 1 2032 ŠK Vysoké Mýto
75 Trojan Luboš KM 2032 2222 ŠK Polabiny
76 Havelka Josef 1 2030 TJ Lanškroun
77 Kotva Milan KM 2027 TJ Slovan Moravská Třebová
78 Mojžíš Martin KM 2026 2222 ŠK Polabiny
79 Komárková Magdaléna 2024 TJ Štefanydes Polička
80 Kraus Ondřej 1 2022 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
81 Vodička Pavel KM 2022 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
82 Just Pavel KM 2021 2222 ŠK Polabiny
83 Třasák Ondřej 1 2016 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
84 Hennig Thomas 1 2014 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
85 Jirsa Lukáš 1 2012 TJ Jiskra Litomyšl
86 Törvenyi Roman 1 2012 2222 ŠK Polabiny
87 Krátký Josef 1 2009 TJ Lokomotiva Česká Třebová
88 Škeřík Karel KM 2007 TJ Jiskra Litomyšl
89 Petrus Luděk 1 2003 TJ CHS Chotěboř
90 Petráž Martin 1 2002 TJ Lokomotiva Česká Třebová
91 Kokeš Bohuslav 1 1997 TJ ŠO Chrudim
92 Jelínek Milan KM 1996 TJ Sokol Zaječice
93 Lipavský Dušan 1 1996 ŠK Vysoké Mýto
94 Mazuch Jan 1 1995 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
95 Nadrchal Tomáš 1 1992 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
96 Procházka Petr 1 1984 TJ Lanškroun
97 Koníček Petr 1 1983 TJ ŠO Chrudim
98 Prax Ivo 1 1982 TJ Lokomotiva Česká Třebová
99 Laušman Petr 1 1981 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
100 Solil Roman 1 1978 TJ Lanškroun
101 Vondra Lukáš 1 1978 TJ Lokomotiva Česká Třebová
102 Stodolová Kristýna KMž 1973 TJ Štefanydes Polička
103 Jelínek Václav KM 1971 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
104 Kastner Vojtěch 1 1971 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
105 Hromádko Martin 1 1969 TJ Sokol Zaječice
106 Linhart Zbyněk 1 1969 TJ ŠO Chrudim
107 Müller Petr 1 1967 Jiskra Heřmanův Městec
108 Daněk Pavel 1 1965 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
109 Mareš Petr KM 1963 Šachový klub Ústí nad Orlicí
110 Rosenbaum Pavel 1 1960 2222 ŠK Polabiny
111 Švub Jan KM 1959 Šachový klub Ústí nad Orlicí
112 Mazura Tomáš 1 1958 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
113 Blaško Štěpán 1 1957 Šachový klub Ústí nad Orlicí
114 Melichar Vojtěch 1 1955 2222 ŠK Polabiny
115 Trhal Michal 1 1954 ŠK Vysoké Mýto
116 Wiesinger Wolfgang 1 1954 SK Žamberk
117 Smejkal Jan 1 1953 TJ Štefanydes Polička
118 Vobořil Pavel KM 1953 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
119 Poslušný Martin 1 1952 Šachový klub Ústí nad Orlicí
120 Roušar Zdeněk 1 1951 ŠO Hlinsko
121 Hájek Jaroslav 1 1950 TJ Sokol Zaječice
122 Veselý Petr 1 1948 TJ Spartak OEZ Letohrad
123 Bartošová Lucie KMž 1944 TJ Jiskra Litomyšl
124 Zelenka Jaroslav KM 1943 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
125 Netušil Jakub 1 1941 Šachový klub Ústí nad Orlicí
126 Bělohlav Jan 1 1940 2222 ŠK Polabiny
127 Mazura Miloš 1 1939 SK Žamberk
128 Sion David 1 1937 TJ Štefanydes Polička
129 Meleshko Andriy 1 1935 TJ Slovan Moravská Třebová
130 Stodola Marek 1 1931 TJ Štefanydes Polička
131 Jecha Petr 1 1929 2222 ŠK Polabiny
132 Starý Lukáš 1 1929 Jiskra Heřmanův Městec
133 Šimek Zdeněk 1 1923 TJ Lokomotiva Česká Třebová
134 Tůma Jan 1 1923 TJ CHS Chotěboř
135 Novotný Tomáš 1 1922 TJ CHS Chotěboř
136 Krejčík Tomáš 1 1917 TJ CHS Chotěboř
137 Škorpík Jan 1 1917 2222 ŠK Polabiny
138 Vlčková Kateřina KMž 1917 2222 ŠK Polabiny
139 Mikyska Kamil 1 1913 TJ Spartak OEZ Letohrad
140 Němec Bohumil 1 1913 TJ ŠO Chrudim
141 Krušina Patrik 1 1910 ŠK Svitavy
142 Česenek Jiří 1 1908 TJ Sokol Zaječice
143 Adámek Milan 1 1907 ŠO Hlinsko
144 Felcman Tomáš 1 1902 SK Žamberk
145 Hanus Michal 1 1902 ŠO Hlinsko
146 Pokorný Jan 1 1899 Šachový klub Ústí nad Orlicí
147 Pelcl Karel 1 1890 TJ Lokomotiva Česká Třebová
148 Dungl Petr 1 1889 SK Žamberk
149 Sodomka Adam 1 1889 TJ Štefanydes Polička
150 Kouba Petr 1 1887 2222 ŠK Polabiny
151 Chvojka Antonín 1 1885 TJ Slovan Moravská Třebová
152 Šváb Jiří 1 1884 TJ Jiskra Litomyšl
153 Filip Libor 1 1883 TJ Jablonné nad Orlicí
154 Michlian Štefan 1 1881 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
155 Hospodka Josef 1 1880 TJ CHS Chotěboř
156 Havrlík Pavel 1 1879 SK Žamberk
157 Kučera Jan 1 1878 TJ Spartak Choceň
158 Pavlovec Vladimír 1 1877 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
159 Petrželka Karel 1 1877 TJ Lokomotiva Česká Třebová
160 Novotný Aleš 1 1875 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
161 Odstrčil Jaromír 1 1874 TJ Jiskra Litomyšl
162 Hrnčiarik Karel 1 1872 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
163 Zvěřina Jan 1 1872 TJ CHS Chotěboř
164 Liduch Filip 1 1870 2222 ŠK Polabiny
165 Janda Lubomír 1 1867 ŠO Hlinsko
166 Vymetálek Petr 2 1867 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
167 Sukdolák Radek 1 1865 TJ CHS Chotěboř
168 Zeman Ladislav 1 1865 TJ Jiskra Litomyšl
169 Borek Pavel 1 1860 TJ Lokomotiva Česká Třebová
170 Konrád František 1 1860 TJ Sokol Zaječice
171 Kuzmin Sergej 1 1860 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
172 Grepl Pavel 1 1858 TJ Slovan Moravská Třebová
173 Sabolová Kristýna 1 1855 ŠK Vysoké Mýto
174 Fiala Milan 2 1854 TJ CHS Chotěboř
175 Kalous Tomáš 2 1854 SK Žamberk
176 Nešpůrek Petr 1 1854 2222 ŠK Polabiny
177 Škroch Martin 1 1853 2222 ŠK Polabiny
178 Zámečník Jan 2 1853 ŠO Hlinsko
179 Zámečník Bohumír 1 1852 SK Žamberk
180 Ondrej Tomáš 2 1851 ŠK Vysoké Mýto
181 Glöckner Jaromír 1 1848 TJ Slovan Moravská Třebová
182 Sabolová Gabriela KMž 1848 ŠK Vysoké Mýto
183 Merta Josef 1 1846 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
184 Kameník David 1 1844 Šachový klub Ústí nad Orlicí
185 Janeček Václav 2 1841 TJ Spartak OEZ Letohrad
186 Jániš Petr 1 1841 Šachový klub Ústí nad Orlicí
187 Pecháček Tomáš 2 1841 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
188 Řehák Jiří 1 1841 TJ Spartak OEZ Letohrad
189 Kylar Pavel 1 1840 Šachový klub Ústí nad Orlicí
190 Dvořák Slavomil 1 1832 ŠO Hlinsko
191 Paukert Ivo 2 1831 TJ Lanškroun
192 Kodytek Tomáš 2 1830 Šachový klub Ústí nad Orlicí
193 Řezníček Dominik 2 1829 2222 ŠK Polabiny
194 Seidl Zdeněk 1 1829 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
195 Bartoš Karel 2 1828 ŠK Svitavy
196 Veselý Emanuel 1 1828 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
197 Smola Jan 1 1827 Šachový klub Ústí nad Orlicí
198 Šindelář Petr 2 1821 Jiskra Heřmanův Městec
199 Honek Jan 2 1820 Jiskra Heřmanův Městec
200 Sekyrka Josef 1 1818 Sokol Lázně Bohdaneč
201 Česenek Jan 2 1816 TJ Štefanydes Polička
202 Přibyl Jiří 1 1815 Jiskra Heřmanův Městec
203 Kozák David 2 1814 ŠK Svitavy
204 Švanda Radek 1 1814 TJ Štefanydes Polička
205 Havel František 1 1811 ŠK Svitavy
206 Šilar Ladislav 1 1807 TJ Lanškroun
207 Maceška Bohumír 1 1805 TJ Spartak OEZ Letohrad
208 Papáček Miloš 1 1804 TJ Spartak OEZ Letohrad
209 Slabý Miloš 1 1804 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
210 Janko Jan 1 1801 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
211 Navrátil Ladislav 2 1799 TJ Štefanydes Polička
212 Hon Jiří 1 1798 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
213 Maděra Stanislav 1 1794 ŠK Svitavy
214 Cach Jakub 2 1791 2222 ŠK Polabiny
215 Marinov Peter 2 1791 ŠK Vysoké Mýto
216 Schaffer Ondřej 2 1788 TJ Štefanydes Polička
217 Martinec Jan 2 1786 SK Žamberk
218 Lorenc Josef 2 1785 TJ Spartak OEZ Letohrad
219 Weis Ladislav 1 1784 TJ Spartak Choceň
220 Kacálek Karel 1 1782 SK Žamberk
221 Štolfa Jaroslav 2 1781 TJ CHS Chotěboř
222 Vaculík Jakub 2 1781 TJ Lanškroun
223 Glembek Bohumír 2 1779 Šachový klub Ústí nad Orlicí
224 Kubišta Ladislav 1 1778 Šachový klub Ústí nad Orlicí
225 Kapoun Vít 2 1775 Šachový klub Ústí nad Orlicí
226 Zoubek David 2 1775 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
227 Ždímal Petr 2 1773 TJ ŠO Chrudim
228 Podgorný Radim 2 1771 ŠK Vysoké Mýto
229 Palla Stanislav 1 1769 TJ Lanškroun
230 Rež Matouš 2 1769 2222 ŠK Polabiny
231 Starý Vladimír 1 1769 Jiskra Heřmanův Městec
232 Půlpán Matěj 2 1765 2222 ŠK Polabiny
233 Krmenčík Roman 1 1763 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
234 Tomek Karel 2 1762 TJ CHS Chotěboř
235 Grundman Václav 1 1761 Šachový klub Ústí nad Orlicí
236 Hodek Roman 2 1761 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
237 Navrátil Miroslav 2 1759 Sokol Městečko Trnávka
238 Marcinko Patrik 1 1758 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
239 Krys Jan 2 1754 TJ ŠO Chrudim
240 Vančura Daniel 2 1751 2222 ŠK Polabiny
241 Macháň Václav 2 1746 2222 ŠK Polabiny
242 Ptáček Miloslav 2 1746 ŠK Vysoké Mýto
243 Londin Milan 2 1745 ŠO Hlinsko
244 Petrásek Kamil 2 1745 TJ Štefanydes Polička
245 Sojma Zdeněk 1 1745 TJ Slovan Moravská Třebová
246 Juchelka Petr 1 1744 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
247 Dvořák Eduard 1 1743 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
248 Režný Zdeněk 2 1741 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
249 Lorenc Adam 2 1740 TJ Spartak OEZ Letohrad
250 Dunglová Natálie 2 1738 SK Žamberk
251 Ďoubal Petr 2 1737 TJ CHS Chotěboř
252 Bartoš Martin 2 1736 TJ ŠO Chrudim
253 Svatoš Zdeněk 2 1736 ŠK Svitavy
254 Nešpor Jakub 2 1733 TJ Štefanydes Polička
255 Michal Milan 2 1732 TJ CHS Chotěboř
256 Tomeš Lukáš 2 1730 TJ Lokomotiva Česká Třebová
257 Vavroušek Petr 1 1730 TJ Spartak Choceň
258 Česenek Vladimír 2 1725 TJ ŠO Chrudim
259 Dobšinský Pavel 1 1724 TJ CHS Chotěboř
260 Křeček Jiří 2 1721 ŠK Svitavy
261 Pospíšil Petr 2 1717 TJ Štefanydes Polička
262 Merta Michal 2 1715 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
263 Rychlý Tomáš 2 1714 TJ CHS Chotěboř
264 Janeček František 1 1713 TJ Spartak Choceň
265 Brdíček David 2 1711 SK Žamberk
266 Charouz Milan 2 1710 TJ Štefanydes Polička
267 Kovář Václav 2 1708 TJ Lokomotiva Česká Třebová
268 Svítil Radek 2 1706 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
269 Tobiška Jaroslav 2 1704 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
270 Vaníček Jan 2 1703 TJ Jablonné nad Orlicí
271 Schaffer David 2 1698 TJ Štefanydes Polička
272 Jouza Petr 1 1695 Sokol Lázně Bohdaneč
273 Kopecký Václav 2 1695 TJ Štefanydes Polička
274 Jasanský Karel 1 1689 TJ Lokomotiva Česká Třebová
275 Kvapil Petr 2 1689 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
276 Jedlička Eduard 2 1688 ŠK Svitavy
277 Švanda Ondřej 2 1688 TJ Štefanydes Polička
278 Buchta Martin 2 1686 TJ Štefanydes Polička
279 Krejčí Jan 1 1684 2222 ŠK Polabiny
280 Žídek Pavel 2 1684 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
281 Slavíček Miroslav 2 1680 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
282 Kotlant Tomáš 2 1678 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
283 Kolomý Štěpán 2 1676 TJ Lanškroun
284 John Petr 2 1672 Šachový klub Ústí nad Orlicí
285 Bodlák Stanislav 2 1667 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
286 Marek Jiří 1 1661 ŠK Vysoké Mýto
287 Prokop Matěj 2 1659 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
288 Svoboda Jiří 2 1654 Sokol Lázně Bohdaneč
289 Voldánová Barbora 2 1653 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
290 Vorel Bohuslav 2 1653 2222 ŠK Polabiny
291 Kubíček Vlastimil 2 1648 TJ Jablonné nad Orlicí
292 Bartoš Karel 2 1645 TJ Štefanydes Polička
293 Mlynář Miroslav 2 1645 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
294 Rusz Gustav 2 1641 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
295 Stodola Jakub 2 1638 TJ Štefanydes Polička
296 Kopal Vladimír 2 1635 SK Žamberk
297 Motl Ladislav 2 1635 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
298 Frgalová Hana 2 1633 2222 ŠK Polabiny
299 Štěpán Stanislav 2 1631 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
300 Kvapil Pavel 2 1630 2222 ŠK Polabiny
301 Nedelčev Radim 2 1623 ŠK Vysoké Mýto
302 Lapáček Luboš 2 1621 TJ Lanškroun
303 Tran Huyen Linh 2 1620 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
304 Žejdlík Patrik 2 1620 2222 ŠK Polabiny
305 Ludvík Tomáš 2 1618 2222 ŠK Polabiny
306 Říha Vojtěch 2 1616 ŠO Hlinsko
307 Zelený František 2 1615 TJ ŠO Chrudim
308 Janeček Miroslav 2 1614 SK Žamberk
309 Kalhous Miroslav 2 1613 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
310 Minařík Lubomír 2 1613 Šachový klub Ústí nad Orlicí
311 Pyskatý Jiří 1 1613 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
312 Petružálek Radim 2 1607 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
313 Král Miloš 2 1606 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
314 Bureš Martin 2 1604 2222 ŠK Polabiny
315 Čuma Jan 2 1599 ŠK Svitavy
316 Nekvinda Tomáš 2 1599 TJ Jiskra Litomyšl
317 Němec Vladimír 2 1590 TJ ŠO Chrudim
318 Gregor Jiří 2 1587 2222 ŠK Polabiny
319 Lorenc Josef 2 1586 TJ Spartak OEZ Letohrad
320 Tulis Jan 2 1580 TJ Štefanydes Polička
321 Mužík Ferdinand 2 1576 TJ ŠO Chrudim
322 Hofman Oskar 2 1564 2222 ŠK Polabiny
323 Vojanec Hynek 2 1560 ŠO Hlinsko
324 Štěpán Josef 2 1557 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
325 Mikulenka Tomáš 2 1553 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
326 Navrátil Václav 2 1553 TJ Spartak Choceň
327 Cach Zdeněk 2 1550 2222 ŠK Polabiny
328 Jonáš Petr 2 1536 TJ Jiskra Litomyšl
329 Cach Ondřej 3 1532 2222 ŠK Polabiny
330 Holásek Vít 3 1532 Šachový klub Ústí nad Orlicí
331 Feltl Patrik 2 1529 TJ Štefanydes Polička
332 Sokol Pavel 2 1529 TJ ŠO Chrudim
333 Sysr Pavel 2 1517 TJ Spartak OEZ Letohrad
334 Holásek Vojtěch 2 1502 Šachový klub Ústí nad Orlicí
335 Hurdes Emil 2 1501 SK Žamberk
336 Janeček Ondřej 2 1500 TJ Spartak OEZ Letohrad
337 Kupsa Matěj 3 1497 TJ Lanškroun
338 Mácha Martin 2 1491 Sokol Lázně Bohdaneč
339 Pištora Lubomír 3 1489 Sokol Lázně Bohdaneč
340 Křivohlávek Josef 3 1484 TJ Lanškroun
341 Kolomý Adam 3 1458 TJ Lanškroun
342 Doleček Matěj 3 1455 TJ Lanškroun
343 Sedlák Petr 2 1446 Jiskra Heřmanův Městec
344 Joukl Jakub 3 1443 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
345 Fišnar Karel 3 1431 2222 ŠK Polabiny
346 Jun Rudolf 3 1429 TJ CHS Chotěboř
347 Jun Rudolf 3 1418 TJ CHS Chotěboř
348 Melichar Zdeněk 3 1407 2222 ŠK Polabiny
349 Fiala Jan 3 1390 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
350 Nešpůrek Jan 3 1306 2222 ŠK Polabiny
351 Joukl Martin 3 1293 ŠK Rapid Pardubice, o.s.