Poř. Jméno hráče VT FIDE-B Oddíl
1 Neuman Petr GM 2529 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Jirovský Miloš GM 2527 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3 Bernášek Jan GM 2506 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4 Červený Martin FM 2425 2222 ŠK Polabiny
5 Novotný Michal FM 2386 2222 ŠK Polabiny
6 Sabol Marian FM 2360 ŠK Vysoké Mýto
7 Jedlička Aleš FM 2314 2222 ŠK Polabiny
8 Červený Petr FM 2242 TJ Štefanydes Polička
9 Petuchov Sergej KM 2237 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
10 Lahner Jakub FM 2220 2222 ŠK Polabiny
11 Pokorný Tomáš M 2212 TJ Štefanydes Polička
12 Výprachtický David KM 2193 SK Žamberk
13 Komárek David KM 2185 TJ ŠO Chrudim
14 Půlpán Jakub KM 2183 2222 ŠK Polabiny
15 Navrátil František KM 2163 2222 ŠK Polabiny
16 Čižinský Petr KM 2156 2222 ŠK Polabiny
17 Pekař Václav KM 2156 TJ Jiskra Litomyšl
18 Bujnoch Radek KM 2149 TJ ŠO Chrudim
19 Veselý Tomáš KM 2141 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
20 Macháň Jan KM 2140 2222 ŠK Polabiny
21 Ptáček Luboš KM 2124 ŠK Vysoké Mýto
22 Trhal Tomáš KM 2124 ŠK Vysoké Mýto
23 Hrubeš Pavel KM 2119 TJ Lanškroun
24 Šmajzr Martin KM 2104 Šachový klub Ústí nad Orlicí
25 Lorenc Oldřich KM 2101 TJ Štefanydes Polička
26 Šilar Lubomír KM 2099 TJ ENERGETIK Chvaletice
27 Kourek Josef KM 2091 2222 ŠK Polabiny
28 Doseděl Jiří KM 2089 ŠK Vysoké Mýto
29 Petráž Martin 1 2080 TJ Lokomotiva Česká Třebová
30 Paščenko Jaromír KM 2056 TJ Štefanydes Polička
31 Kastner Vojtěch 1 2039 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
32 Burian Michal 2 2038 Sokol Městečko Trnávka
33 Trhal Michal 1 2036 ŠK Vysoké Mýto
34 Holásek Pavel KM 2033 Šachový klub Ústí nad Orlicí
35 Laušman Petr 1 2028 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
36 Volf Jaroslav KM 2024 Šachový klub Ústí nad Orlicí
37 Hurt Lukáš KM 2021 TJ Lokomotiva Česká Třebová
38 Solil Roman 1 2018 TJ Lanškroun
39 Nadrchal Tomáš 1 2016 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
40 Komárková Magdaléna 2013 TJ Štefanydes Polička
41 Vondra Lukáš 1 2012 TJ Lokomotiva Česká Třebová
42 Krátký Josef 1 2010 TJ Lokomotiva Česká Třebová
43 Daněk Pavel 1 2006 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
44 Trojan Luboš KM 1999 2222 ŠK Polabiny
45 Veselý Petr 1 1998 TJ Spartak OEZ Letohrad
46 Müller Petr 1 1995 Jiskra Heřmanův Městec
47 Kastner Oldřich KM 1978 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
48 Prax Ivo 1 1977 TJ Lokomotiva Česká Třebová
49 Just Pavel KM 1973 2222 ŠK Polabiny
50 Zelenka Jaroslav KM 1971 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
51 Mareš Jan 1 1968 Šachový klub Ústí nad Orlicí
52 Bartošová Lucie KMž 1954 TJ Jiskra Litomyšl
53 Sabolová Gabriela KMž 1947 ŠK Vysoké Mýto
54 Veselý Emanuel 1 1937 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
55 Houška Bronislav KM 1935 TJ Štefanydes Polička
56 Poslušný Martin 1 1934 Šachový klub Ústí nad Orlicí
57 Přibyl Jiří 1 1928 Jiskra Heřmanův Městec
58 Sodomka Adam 1 1922 TJ Štefanydes Polička
59 Kameník David 1 1921 Šachový klub Ústí nad Orlicí
60 Hon Jiří 1 1920 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
61 Šimek Zdeněk 1 1917 TJ Lokomotiva Česká Třebová
62 Švub Jan KM 1913 Šachový klub Ústí nad Orlicí
63 Kučera Jan 1 1912 TJ Spartak Choceň
64 Vlčková Kateřina KMž 1912 2222 ŠK Polabiny
65 Meleshko Andriy 1 1903 TJ Slovan Moravská Třebová
66 Starý Lukáš 1 1900 Jiskra Heřmanův Městec
67 Mareš Petr KM 1897 Šachový klub Ústí nad Orlicí
68 Pokorný Jan 1 1892 Šachový klub Ústí nad Orlicí
69 Melichar Vojtěch 1 1890 2222 ŠK Polabiny
70 Grundman Václav 1 1885 Šachový klub Ústí nad Orlicí
71 Kubišta Ladislav 1 1885 Šachový klub Ústí nad Orlicí
72 Bartoš Karel 2 1876 ŠK Svitavy
73 Kalousek Vladimír KM 1871 Šachový klub Ústí nad Orlicí
74 Krušina Patrik 1 1868 ŠK Svitavy
75 Sion David 1 1864 TJ Štefanydes Polička
76 Honek Jan 2 1863 Jiskra Heřmanův Městec
77 Papáček Miloš 1 1860 TJ Spartak OEZ Letohrad
78 Půlpán Matěj 2 1843 2222 ŠK Polabiny
79 Jániš Petr 1 1840 Šachový klub Ústí nad Orlicí
80 Sabolová Kristýna 1 1833 ŠK Vysoké Mýto
81 Řezníček Dominik 2 1830 2222 ŠK Polabiny
82 Smola Jan 1 1826 Šachový klub Ústí nad Orlicí
83 Maděra Stanislav 1 1813 ŠK Svitavy
84 Dvořák Eduard 1 1811 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
85 Kylar Pavel 1 1801 Šachový klub Ústí nad Orlicí
86 Marinov Peter 2 1800 ŠK Vysoké Mýto
87 John Petr 2 1799 Šachový klub Ústí nad Orlicí
88 Novotný Aleš 1 1795 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
89 Glembek Bohumír 2 1778 Šachový klub Ústí nad Orlicí
90 Zoubek David 2 1771 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
91 Schaffer Ondřej 2 1767 TJ Štefanydes Polička
92 Nedelčev Radim 2 1765 ŠK Vysoké Mýto
93 Dudla Martin 3 1762 Šachový klub Ústí nad Orlicí
94 Kapoun Vít 2 1762 Šachový klub Ústí nad Orlicí
95 Schaffer David 2 1762 TJ Štefanydes Polička
96 Vaníček Jan 2 1757 TJ Jablonné nad Orlicí
97 Dušek Josef 3 1753 TJ Sokol Horní Čermná
98 Pecháček Tomáš 2 1746 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
99 Pospíšil Petr 2 1718 TJ Štefanydes Polička
100 Ptáček Miloslav 2 1716 ŠK Vysoké Mýto
101 Minařík Lubomír 2 1692 Šachový klub Ústí nad Orlicí
102 Šmajzrová Kateřina 2 1543 Šachový klub Ústí nad Orlicí
103 Driemer Jaroslav 2 1481 Šachový klub Ústí nad Orlicí
104 Langr Petr 3 1415 Sokol Mistrovice
105 Špinler Bronislav 3 1406 Sokol Mistrovice
106 Vencl Jiří 2 1388 TJ Lokomotiva Česká Třebová