Poř. Jméno hráče VT FIDE-R Oddíl
1 Petr Martin GM 2559 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Bernášek Jan GM 2535 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3 Jirovský Miloš GM 2475 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4 Neuman Petr GM 2450 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
5 Červený Martin FM 2388 2222 ŠK Polabiny
6 Sabol Marian FM 2383 ŠK Vysoké Mýto
7 Novotný Michal FM 2314 2222 ŠK Polabiny
8 Jedlička Aleš FM 2238 2222 ŠK Polabiny
9 Bujnoch Radek KM 2213 TJ ŠO Chrudim
10 Pokorný Tomáš M 2200 TJ Štefanydes Polička
11 Červený Petr FM 2199 TJ Štefanydes Polička
12 Šmajzr Martin KM 2198 Šachový klub Ústí nad Orlicí
13 Hrubeš Pavel KM 2182 TJ Lanškroun
14 Mojžíš Jaroslav FM 2172 2222 ŠK Polabiny
15 Výprachtický David KM 2171 SK Žamberk
16 Petuchov Sergej KM 2169 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
17 Šilar Lubomír KM 2163 TJ ENERGETIK Chvaletice
18 Pekař Václav KM 2150 TJ Jiskra Litomyšl
19 Macháň Jan KM 2148 2222 ŠK Polabiny
20 Ptáček Luboš KM 2147 ŠK Vysoké Mýto
21 Půlpán Jakub KM 2133 2222 ŠK Polabiny
22 Kosek Jiří KM 2125 ŠK Vysoké Mýto
23 Navrátil František KM 2124 2222 ŠK Polabiny
24 Trhal Tomáš KM 2122 ŠK Vysoké Mýto
25 Horáček Michal 1 2111 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
26 Volf Jaroslav KM 2106 Šachový klub Ústí nad Orlicí
27 Veselý Tomáš KM 2103 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
28 Lorenc Oldřich KM 2090 TJ Štefanydes Polička
29 Paščenko Jaromír KM 2076 TJ Štefanydes Polička
30 Laušman Petr 1 2065 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
31 Kastner Oldřich KM 2053 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
32 Kastner Vojtěch 1 2047 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
33 Hájek Jiří KM 2045 TJ Sokol Zaječice
34 Komárková Magdaléna 2039 TJ Štefanydes Polička
35 Doseděl Jiří KM 2038 ŠK Vysoké Mýto
36 Houška Bronislav KM 2036 TJ Štefanydes Polička
37 Nadrchal Tomáš 1 2034 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
38 Vodička Pavel KM 2030 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
39 Třasák Ondřej 1 2021 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
40 Kalousek Vladimír KM 2011 Šachový klub Ústí nad Orlicí
41 Kosek Marek 1 2010 ŠK Vysoké Mýto
42 Jelínek Václav KM 1994 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
43 Havelka Josef 1 1991 TJ Lanškroun
44 Jecha Petr 1 1986 2222 ŠK Polabiny
45 Bartošová Lucie KMž 1983 TJ Jiskra Litomyšl
46 Daněk Pavel 1 1982 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
47 Trhal Michal 1 1975 ŠK Vysoké Mýto
48 Zelenka Jaroslav KM 1971 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
49 Petráž Martin 1 1970 TJ Lokomotiva Česká Třebová
50 Just Pavel KM 1969 2222 ŠK Polabiny
51 Meleshko Andriy 1 1968 TJ Slovan Moravská Třebová
52 Krátký Josef 1 1963 TJ Lokomotiva Česká Třebová
53 Kraus Ondřej 1 1963 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
54 Mareš Petr KM 1961 Šachový klub Ústí nad Orlicí
55 Solil Roman 1 1961 TJ Lanškroun
56 Linhart Jan 1 1957 TJ CHS Chotěboř
57 Melichar Vojtěch 1 1956 2222 ŠK Polabiny
58 Smejkal Jan 1 1956 TJ Štefanydes Polička
59 Sion David 1 1934 TJ Štefanydes Polička
60 Mazura Tomáš 1 1932 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
61 Kotva Milan KM 1929 TJ Slovan Moravská Třebová
62 Stodola Marek 1 1924 TJ Štefanydes Polička
63 Trojan Luboš KM 1921 2222 ŠK Polabiny
64 Sodomka Adam 1 1913 TJ Štefanydes Polička
65 Dungl Petr 1 1912 SK Žamberk
66 Sukdolák Radek 1 1912 TJ CHS Chotěboř
67 Sabolová Gabriela KMž 1910 ŠK Vysoké Mýto
68 Mareš Jan 1 1909 Šachový klub Ústí nad Orlicí
69 Starý Lukáš 1 1900 Jiskra Heřmanův Městec
70 Hon Jiří 1 1896 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
71 Hájek Jaroslav 1 1894 TJ Sokol Zaječice
72 Kylar Pavel 1 1893 Šachový klub Ústí nad Orlicí
73 Kuzmin Sergej 1 1888 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
74 Sabolová Kristýna 1 1886 ŠK Vysoké Mýto
75 Pokorný Jan 1 1885 Šachový klub Ústí nad Orlicí
76 Veselý Emanuel 1 1881 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
77 Šváb Jiří 1 1879 TJ Jiskra Litomyšl
78 Konrád František 1 1875 TJ Sokol Zaječice
79 Borek Pavel 1 1871 TJ Lokomotiva Česká Třebová
80 Filip Libor 1 1871 TJ Jablonné nad Orlicí
81 Kubišta Ladislav 1 1869 Šachový klub Ústí nad Orlicí
82 Bartoš Karel 2 1868 ŠK Svitavy
83 Krušina Patrik 1 1868 ŠK Svitavy
84 Novotný Aleš 1 1865 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
85 Petrželka Karel 1 1862 TJ Lokomotiva Česká Třebová
86 Fiala Milan 2 1861 TJ CHS Chotěboř
87 Kameník David 1 1857 Šachový klub Ústí nad Orlicí
88 Škroch Martin 1 1856 2222 ŠK Polabiny
89 Nešpůrek Petr 1 1854 2222 ŠK Polabiny
90 Švanda Radek 1 1853 TJ Štefanydes Polička
91 Glöckner Jaromír 1 1851 TJ Slovan Moravská Třebová
92 Šilar Ladislav 1 1844 TJ Lanškroun
93 Sojma Zdeněk 1 1839 TJ Slovan Moravská Třebová
94 Kozák David 2 1829 ŠK Svitavy
95 Grepl Pavel 1 1825 TJ Slovan Moravská Třebová
96 Odstrčil Jaromír 1 1824 TJ Jiskra Litomyšl
97 Přibyl Jiří 1 1818 Jiskra Heřmanův Městec
98 Honek Jan 2 1812 Jiskra Heřmanův Městec
99 Ptáček Miloslav 2 1812 ŠK Vysoké Mýto
100 Petrásek Kamil 2 1805 TJ Štefanydes Polička
101 Maděra Stanislav 1 1804 ŠK Svitavy
102 Lorenc Josef 2 1801 TJ Spartak OEZ Letohrad
103 Slabý Miloš 1 1799 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
104 Papáček Miloš 1 1795 TJ Spartak OEZ Letohrad
105 Tran Huyen Linh 2 1793 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
106 Glembek Bohumír 2 1790 Šachový klub Ústí nad Orlicí
107 Zoubek David 2 1789 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
108 Palla Stanislav 1 1783 TJ Lanškroun
109 Janko Jan 1 1776 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
110 Kapoun Vít 2 1774 Šachový klub Ústí nad Orlicí
111 Půlpán Matěj 2 1774 2222 ŠK Polabiny
112 Schaffer Ondřej 2 1773 TJ Štefanydes Polička
113 Juchelka Petr 1 1765 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
114 Marcinko Patrik 1 1753 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
115 Cach Jakub 2 1752 2222 ŠK Polabiny
116 Pospíšil Petr 2 1751 TJ Štefanydes Polička
117 Dvořák Eduard 1 1739 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
118 Kotlant Tomáš 2 1735 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
119 Schaffer David 2 1733 TJ Štefanydes Polička
120 Vaníček Jan 2 1729 TJ Jablonné nad Orlicí
121 Lorenc Adam 2 1722 TJ Spartak OEZ Letohrad
122 Ďoubal Petr 2 1716 TJ CHS Chotěboř
123 Grundman Václav 1 1711 Šachový klub Ústí nad Orlicí
124 Jouza Petr 1 1699 Sokol Lázně Bohdaneč
125 Rychlý Tomáš 2 1694 TJ CHS Chotěboř
126 Langr Petr 3 1671 Sokol Mistrovice
127 Bureš Martin 2 1645 2222 ŠK Polabiny
128 Buchta Martin 2 1641 TJ Štefanydes Polička
129 Beneš Daniel 2 1633 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
130 Mlynář Miroslav 2 1631 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
131 Kvapil Pavel 2 1623 2222 ŠK Polabiny
132 Lapáček Luboš 2 1620 TJ Lanškroun
133 Frgalová Hana 2 1612 2222 ŠK Polabiny
134 Fajová Alice 3 1549 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
135 Gregor Jiří 2 1530 2222 ŠK Polabiny
136 Mikulenka Tomáš 2 1521 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
137 Křivohlávek Josef 3 1512 TJ Lanškroun
138 Voldánová Barbora 2 1506 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
139 Nešpůrek Jan 3 1501 2222 ŠK Polabiny
140 Cach Ondřej 3 1471 2222 ŠK Polabiny
141 Melichar Zdeněk 3 1397 2222 ŠK Polabiny