Extraliga 1.liga východ 1.liga západ
Los Družstvo Los Družstvo Los Družstvo
1. Labortech Ostrava 1. TŽ Třinec 1. TJ Neratovice
2. ŠK Slavoj Poruba 2. SK Slavia Orlová 2. Šakal Kozolupy
3. 1. Novoborský šachový klub 3. 2222 ŠK Polabiny „C“ 3. ŠK Sokol Vyšehrad
4. Siesta Solution Unichess „A“ 4. Slavia Kroměříž 4. TJ Slavia Hradec Králové
5. Moravská Slavia Brno 5. TJ Tatran Litovel 5. ŠK Města Lysá nad Labem
6. ŠK DURAS BVK Královo Pole 6. TJ Ostrava 6. SK OAZA Praha
7. Slavoj Český Těšín 7. ŠK Staré Město 7. ŠK Dopravní podnik Praha
8. BŠŠ Frýdek-Místek 8. Šachy Hošťálková 8. TJ Pankrác
9. GASCO Pardubice 9. ŠK GORDIC 9. 2222 ŠK Polabiny „B“
10. ŠK Zikuda Turnov 10. Panda Rychnov n. K. 10. TJ Dukla Praha
11. Siesta Solution Unichess „B“ 11. BŠŠ Frýdek-Místek „B“ 11. ŠK ZIKUDA Turnov „B“
12. Výstaviště Lysá nad Labem 12. Jezdci Jundrov 12. QCC České Budějovice
2.liga skupina A 2.liga skupina B 2.liga skupina C
Los Družstvo Los Družstvo Los Družstvo
1. ŠACHklub NN Písek 1. CHESS Most 1. ŠK Mahrla Praha z.s.
2. Unichess Underground 2. ŠK Kladno 2. Sokol Mladá Boleslav
3. ČZ Strakonice 3. CHESS Most 3. TJ Pankrác „B“
4. ŠK Sokol Klatovy 4. ŠK UNION Louny 4. ŠK JOLY Lysá nad Labem „C“
5. Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 5. TJ Sokol Údlice 5. ŠK AD Jičín
6. Sokol Tábor 6. Karlovarský šachklub Tietz „A“ 6. Sokol Bakov nad Jizerou
7. Šachový klub Líně 7. Karlovarský šachklub Tietz „B“ 7. Desko Liberec
8. TJ Spartak Vlašim 8. ŠK Slavoj Litoměřice 8. TJ Neratovice „B“
9. ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 9. SK Děčín 9. Sokol Praha Vršovice
10. Šachový klub Příbram-Baník 10. TJ Kobylisy 10. ŠK JOLY Lysá nad Labem „D“
11. KŠ Říčany 1925 „B“ 11. TJ Tatran Podbořany 11. ŠK Lípa
12. TJ Bohemians Praha 12. ŠK Dopravní podnik Praha „B“ 12. TJ Slavia Hradec Králové „B“
2.liga skupina D 2.liga skupina E 2.liga skupina F
Los Družstvo Los Družstvo Los Družstvo
1. Moravská Slavia Brno „B“ 1. SK Podlužan Prušánky z.s. 1. KVS EKODIVIZE Opava
2. Sparta Kutná Hora 2. ŠK Veselí nad Moravou 2. SK Slavia Orlová „B“
3. Sokol Kolín 3. Slavia Kroměříž „B“ 3. TJ Slovan Havířov
4. Rapid Pardubice 4. Zbrojovka Vsetín 4. Slavoj Poruba „C“
5. TJ Náměšť nad Oslavou 5. ŠO Kunovice 5. BŠŠ Frýdek-Místek „C“
6. TJ ŠO Chrudim 6. TJ Vlčnov 6. ŠK Karviná
7. ŠK Lokomotiva Brno 7. ŠK Velké Losiny 7. Labortech Ostrava „B“
8. TJ CHS Chotěboř 8. A64 PROCLIENT Grygov 8. Sokol Vrbno p/P
9. OREL Ořechov 9. ŠK GARDE Lipovec 9. TŽ Třinec „B“
10. TJ Štefanydes Polička 10. ŠK Staré Město „B“ 10. Slavoj Poruba „B“
11. ŠK Vysoké Mýto 11. SK Prostějov 11. TJ Sokol Dobrá
12. Caissa Pivovar Dalešice 12. ŠK Zlín 12. Baník Havířov