Poř. Jméno hráče VT ELO-R Oddíl
1 Petr Martin GM 2559 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
2 Bernášek Jan GM 2532 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3 Votava Jan GM 2504 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4 Jirovský Miloš GM 2473 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
5 Neuman Petr GM 2445 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
6 Sabol Marian FM 2381 ŠK Vysoké Mýto
7 Červený Martin FM 2380 2222 ŠK Polabiny
8 Tůma Jiří FM 2328 TJ CHS Chotěboř
9 Pokorný Zdeněk FM 2296 TJ ŠO Chrudim
10 Hošek Milan FM 2288 2222 ŠK Polabiny
11 Novotný Michal FM 2284 2222 ŠK Polabiny
12 Lahner Jakub FM 2283 2222 ŠK Polabiny
13 Jedlička Aleš FM 2240 2222 ŠK Polabiny
14 Prandstetter Eduard IM 2234 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
15 Němec Pavel M 2231 TJ ŠO Chrudim
16 Hostinský Jiří KM 2220 2222 ŠK Polabiny
17 Bujnoch Radek KM 2213 TJ ŠO Chrudim
18 Efler David KM 2213 2222 ŠK Polabiny
19 Čižinský Petr KM 2209 2222 ŠK Polabiny
20 Hlaváček Robert KM 2208 TJ ŠO Chrudim
21 Vařejčko Josef M 2204 TJ Sokol Zaječice
22 Jarábek Vratislav KM 2203 TJ ŠO Chrudim
23 Macháň Jan KM 2202 2222 ŠK Polabiny
24 Červený Petr FM 2199 TJ Štefanydes Polička
25 Šmajzr Martin KM 2198 Šachový klub Ústí nad Orlicí
26 Pokorný Tomáš M 2197 TJ Štefanydes Polička
27 Onderek David KM 2196 TJ ŠO Chrudim
28 Hlavnička Jiří FM 2178 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
29 Mojžíš Jaroslav FM 2172 2222 ŠK Polabiny
30 Výprachtický David KM 2171 SK Žamberk
31 Řezníček Jan KM 2170 ŠK Vysoké Mýto
32 Malivánek Jiří KM 2163 TJ ŠO Chrudim
33 Petuchov Sergej KM 2160 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
34 Hrubeš Pavel KM 2155 TJ Lanškroun
35 Komárek David KM 2151 TJ ŠO Chrudim
36 Ptáček Luboš KM 2147 ŠK Vysoké Mýto
37 Novák Aleš KM 2140 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
38 Šilar Lubomír KM 2139 TJ ENERGETIK Chvaletice
39 Půlpán Jakub KM 2138 2222 ŠK Polabiny
40 Kourek Josef KM 2129 2222 ŠK Polabiny
41 Kosek Jiří KM 2125 ŠK Vysoké Mýto
42 Navrátil František KM 2124 2222 ŠK Polabiny
43 Paščenko Jaromír KM 2124 TJ Štefanydes Polička
44 Ondráček Ondřej KM 2123 TJ CHS Chotěboř
45 Pekař Václav KM 2122 TJ Jiskra Litomyšl
46 Trhal Tomáš KM 2122 ŠK Vysoké Mýto
47 Krys Jaromír KM 2114 TJ ŠO Chrudim
48 Horáček Michal 1 2111 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
49 Hurt Lukáš KM 2111 TJ Lokomotiva Česká Třebová
50 Hájek Lukáš KM 2110 TJ Sokol Zaječice
51 Volf Jaroslav KM 2106 Šachový klub Ústí nad Orlicí
52 Veselý Tomáš KM 2103 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
53 Havelka Josef 1 2100 TJ Lanškroun
54 Belobrad Ivan KM 2092 SK Žamberk
55 Kolovratník Miloš KM 2090 TJ Lokomotiva Česká Třebová
56 Pečinka Martin KM 2085 Šachový klub Ústí nad Orlicí
57 Sýkora Josef KM 2084 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
58 Zeman Martin KM 2076 TJ Jiskra Litomyšl
59 Petrovič Pavel 1 2074 TJ ŠO Chrudim
60 Holásek Pavel KM 2068 Šachový klub Ústí nad Orlicí
61 Lorenc Oldřich KM 2066 TJ Štefanydes Polička
62 Laušman Petr 1 2065 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
63 Černý Jan KM 2054 2222 ŠK Polabiny
64 Vávra Radim KM 2052 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
65 Hennig Thomas 1 2047 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
66 Makeš Martin KM 2046 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
67 Korol Jiří KM 2041 2222 ŠK Polabiny
68 Mojžíš Martin KM 2041 2222 ŠK Polabiny
69 Bauer Jindřich 1 2040 2222 ŠK Polabiny
70 Komárková Magdaléna 2039 TJ Štefanydes Polička
71 Doseděl Jiří KM 2038 ŠK Vysoké Mýto
72 Houška Bronislav KM 2036 TJ Štefanydes Polička
73 Kastner Oldřich KM 2032 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
74 Nadrchal Tomáš 1 2032 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
75 Vodička Pavel KM 2030 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
76 Hájek Jiří KM 2028 TJ Sokol Zaječice
77 Kastner Vojtěch 1 2027 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
78 Koníček Petr 1 2027 TJ ŠO Chrudim
79 Třasák Ondřej 1 2021 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
80 Törvenyi Roman 1 2020 2222 ŠK Polabiny
81 Petrus Luděk 1 2017 TJ CHS Chotěboř
82 Kalousek Vladimír KM 2011 Šachový klub Ústí nad Orlicí
83 Kosek Marek 1 2010 ŠK Vysoké Mýto
84 Mudruňka Pavel 1 2008 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
85 Škeřík Karel KM 2008 TJ Jiskra Litomyšl
86 Vondra Lukáš 1 2005 TJ Lokomotiva Česká Třebová
87 Procházka Petr 1 2002 TJ Lanškroun
88 Linhart Zbyněk 1 2001 TJ ŠO Chrudim
89 Blaško Štěpán 1 1997 Šachový klub Ústí nad Orlicí
90 Jecha Petr 1 1997 2222 ŠK Polabiny
91 Jelínek Václav KM 1994 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
92 Petráž Martin 1 1993 TJ Lokomotiva Česká Třebová
93 Krátký Josef 1 1986 TJ Lokomotiva Česká Třebová
94 Jirsa Lukáš 1 1985 TJ Jiskra Litomyšl
95 Bartošová Lucie KMž 1983 TJ Jiskra Litomyšl
96 Stodolová Kristýna KMž 1979 TJ Štefanydes Polička
97 Daněk Pavel 1 1978 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
98 Hromádko Martin 1 1977 TJ Sokol Zaječice
99 Vobořil Pavel KM 1976 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
100 Trhal Michal 1 1975 ŠK Vysoké Mýto
101 Urbánek Josef 1 1975 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
102 Trojan Luboš KM 1971 2222 ŠK Polabiny
103 Zelenka Jaroslav KM 1971 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
104 Just Pavel KM 1969 2222 ŠK Polabiny
105 Mazuch Jan 1 1969 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
106 Müller Petr 1 1969 Jiskra Heřmanův Městec
107 Meleshko Andriy 1 1968 TJ Slovan Moravská Třebová
108 Melichar Vojtěch 1 1967 2222 ŠK Polabiny
109 Hospodka Josef 1 1965 TJ CHS Chotěboř
110 Sion David 1 1964 TJ Štefanydes Polička
111 Adámek Milan 1 1963 ŠO Hlinsko
112 Kraus Ondřej 1 1963 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
113 Švub Jan KM 1962 Šachový klub Ústí nad Orlicí
114 Lipavský Dušan 1 1961 ŠK Vysoké Mýto
115 Mareš Petr KM 1961 Šachový klub Ústí nad Orlicí
116 Wiesinger Wolfgang 1 1961 SK Žamberk
117 Solil Roman 1 1960 TJ Lanškroun
118 Linhart Jan 1 1957 TJ CHS Chotěboř
119 Rosenbaum Pavel 1 1956 2222 ŠK Polabiny
120 Mazura Miloš 1 1948 SK Žamberk
121 Veselý Petr 1 1948 TJ Spartak OEZ Letohrad
122 Felcman Tomáš 1 1947 SK Žamberk
123 Kokeš Bohuslav 1 1945 TJ ŠO Chrudim
124 Mareš Jan 1 1945 Šachový klub Ústí nad Orlicí
125 Prax Ivo 1 1942 TJ Lokomotiva Česká Třebová
126 Jelínek Milan KM 1940 TJ Sokol Zaječice
127 Smejkal Jan 1 1940 TJ Štefanydes Polička
128 Poslušný Martin 1 1939 Šachový klub Ústí nad Orlicí
129 Tůma Jan 1 1933 TJ CHS Chotěboř
130 Vlčková Kateřina KMž 1933 2222 ŠK Polabiny
131 Mazura Tomáš 1 1932 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
132 Sabolová Gabriela KMž 1932 ŠK Vysoké Mýto
133 Sabolová Kristýna 1 1931 ŠK Vysoké Mýto
134 Kotva Milan KM 1929 TJ Slovan Moravská Třebová
135 Řezníček Dominik 2 1928 2222 ŠK Polabiny
136 Havrlík Pavel 1 1925 SK Žamberk
137 Kučera Jan 1 1924 TJ Spartak Choceň
138 Němec Bohumil 1 1922 TJ ŠO Chrudim
139 Roušar Zdeněk 1 1922 ŠO Hlinsko
140 Sukdolák Radek 1 1922 TJ CHS Chotěboř
141 Štolfa Jaroslav 2 1921 TJ CHS Chotěboř
142 Hrnčiarik Karel 1 1920 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
143 Zámečník Bohumír 1 1919 SK Žamberk
144 Stodola Marek 1 1918 TJ Štefanydes Polička
145 Česenek Jiří 1 1915 TJ Sokol Zaječice
146 Šimek Zdeněk 1 1914 TJ Lokomotiva Česká Třebová
147 Dungl Petr 1 1912 SK Žamberk
148 Zvěřina Jan 1 1911 TJ CHS Chotěboř
149 Dvořák Slavomil 1 1910 ŠO Hlinsko
150 Chvojka Antonín 1 1909 TJ Slovan Moravská Třebová
151 Pelcl Karel 1 1905 TJ Lokomotiva Česká Třebová
152 Krumer Miroslav 1 1904 TJ Spartak OEZ Letohrad
153 Krejčík Tomáš 1 1902 TJ CHS Chotěboř
154 Michlian Štefan 1 1900 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
155 Starý Lukáš 1 1900 Jiskra Heřmanův Městec
156 Půlpán Matěj 2 1897 2222 ŠK Polabiny
157 Škorpík Jan 1 1896 2222 ŠK Polabiny
158 Hájek Jaroslav 1 1894 TJ Sokol Zaječice
159 Kylar Pavel 1 1893 Šachový klub Ústí nad Orlicí
160 Dunajčík Jiří 1 1891 TJ ENERGETIK Chvaletice
161 Bělohlav Jan 1 1889 2222 ŠK Polabiny
162 Kuzmin Sergej 1 1888 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
163 Novotný Aleš 1 1888 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
164 Konrád František 1 1887 TJ Sokol Zaječice
165 Novotný Tomáš 1 1886 TJ CHS Chotěboř
166 Pail Milan 1 1886 TJ Sokol Němčice
167 Pokorný Jan 1 1885 Šachový klub Ústí nad Orlicí
168 Veselý Emanuel 1 1881 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
169 Netušil Jakub 1 1880 Šachový klub Ústí nad Orlicí
170 Hanus Michal 1 1879 ŠO Hlinsko
171 Ondrej Tomáš 2 1879 ŠK Vysoké Mýto
172 Šváb Jiří 1 1879 TJ Jiskra Litomyšl
173 Sodomka Adam 1 1878 TJ Štefanydes Polička
174 Krušina Patrik 1 1874 ŠK Svitavy
175 Borek Pavel 1 1871 TJ Lokomotiva Česká Třebová
176 Filip Libor 1 1871 TJ Jablonné nad Orlicí
177 Sojma Zdeněk 1 1870 TJ Slovan Moravská Třebová
178 Bartoš Karel 2 1868 ŠK Svitavy
179 Merta Josef 1 1867 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
180 Pěkník Milan 1 1866 TJ Sokol Němčice
181 Havel František 1 1865 ŠK Svitavy
182 Kalous Tomáš 2 1865 SK Žamberk
183 Kouba Petr 1 1864 2222 ŠK Polabiny
184 Kubišta Ladislav 1 1862 Šachový klub Ústí nad Orlicí
185 Petrželka Karel 1 1862 TJ Lokomotiva Česká Třebová
186 Zeman Ladislav 1 1862 TJ Jiskra Litomyšl
187 Fiala Milan 2 1861 TJ CHS Chotěboř
188 Hon Jiří 1 1859 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
189 Kameník David 1 1857 Šachový klub Ústí nad Orlicí
190 Seidl Zdeněk 1 1856 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
191 Škroch Martin 1 1856 2222 ŠK Polabiny
192 Zámečník Jan 2 1856 ŠO Hlinsko
193 Janda Lubomír 1 1855 ŠO Hlinsko
194 Kodytek Tomáš 2 1854 Šachový klub Ústí nad Orlicí
195 Nešpůrek Petr 1 1854 2222 ŠK Polabiny
196 Krmenčík Roman 1 1853 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
197 Švanda Radek 1 1853 TJ Štefanydes Polička
198 Vymetálek Petr 2 1853 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
199 Glöckner Jaromír 1 1851 TJ Slovan Moravská Třebová
200 Tomek Karel 2 1850 TJ CHS Chotěboř
201 Pavlovec Vladimír 1 1849 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
202 Smola Jan 1 1849 Šachový klub Ústí nad Orlicí
203 Řehák Jiří 1 1847 TJ Spartak OEZ Letohrad
204 Kozák David 2 1846 ŠK Svitavy
205 Šilar Ladislav 1 1844 TJ Lanškroun
206 Mikyska Kamil 1 1841 TJ Spartak OEZ Letohrad
207 Zehnal Miloš 1 1841 ŠK Svitavy
208 Jániš Petr 1 1838 Šachový klub Ústí nad Orlicí
209 Starý Vladimír 1 1838 Jiskra Heřmanův Městec
210 Šindelář Petr 2 1834 Jiskra Heřmanův Městec
211 Čupr Tomáš 2 1832 ŠK Svitavy
212 Burian Michal 2 1830 Sokol Městečko Trnávka
213 Liduch Filip 1 1829 2222 ŠK Polabiny
214 Grepl Pavel 1 1825 TJ Slovan Moravská Třebová
215 Grundman Václav 1 1824 Šachový klub Ústí nad Orlicí
216 Odstrčil Jaromír 1 1824 TJ Jiskra Litomyšl
217 Holfeuer Antonín 2 1822 ŠO Hlinsko
218 Přibyl Jiří 1 1818 Jiskra Heřmanův Městec
219 Kohoutek Tomáš 2 1813 TJ ŠO Chrudim
220 Podgorný Radim 2 1813 ŠK Vysoké Mýto
221 Honek Jan 2 1812 Jiskra Heřmanův Městec
222 Ptáček Miloslav 2 1812 ŠK Vysoké Mýto
223 Cach Jakub 2 1810 2222 ŠK Polabiny
224 Dobšinský Pavel 1 1810 TJ CHS Chotěboř
225 Londin Milan 2 1810 ŠO Hlinsko
226 Tesař Jaromír 1 1810 ŠK Svitavy
227 Weis Ladislav 1 1810 TJ Spartak Choceň
228 Marinov Peter 2 1809 ŠK Vysoké Mýto
229 Lacko Dušan 2 1807 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
230 Jeništa Jiří 1 1805 SK Žamberk
231 Petrásek Kamil 2 1805 TJ Štefanydes Polička
232 Maděra Stanislav 1 1804 ŠK Svitavy
233 Paukert Ivo 2 1803 TJ Lanškroun
234 Janko Jan 1 1802 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
235 Lorenc Josef 2 1801 TJ Spartak OEZ Letohrad
236 Slabý Miloš 1 1799 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
237 Papáček Miloš 1 1795 TJ Spartak OEZ Letohrad
238 Šebrle Jaroslav 2 1794 TJ Lanškroun
239 Česenek Jan 2 1793 TJ Štefanydes Polička
240 Režný Zdeněk 2 1793 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
241 Tran Huyen Linh 2 1793 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
242 Glembek Bohumír 2 1790 Šachový klub Ústí nad Orlicí
243 Kacálek Karel 1 1789 SK Žamberk
244 Šťulík Jiří 2 1789 ŠO Hlinsko
245 Zoubek David 2 1789 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
246 Michal Milan 2 1788 TJ CHS Chotěboř
247 Navrátil Ladislav 2 1785 TJ Štefanydes Polička
248 Petružálek Jiří 2 1784 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
249 Palla Stanislav 1 1783 TJ Lanškroun
250 Pyskatý Jiří 1 1780 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
251 Martinec Jan 2 1778 SK Žamberk
252 Maceška Bohumír 1 1777 TJ Spartak OEZ Letohrad
253 Merta Michal 2 1776 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
254 Schaffer Ondřej 2 1773 TJ Štefanydes Polička
255 Vencl Jiří 1 1773 Šachový klub Ústí nad Orlicí
256 Bartoš Martin 2 1771 TJ ŠO Chrudim
257 Kapoun Vít 2 1770 Šachový klub Ústí nad Orlicí
258 Žejdlík Patrik 2 1767 2222 ŠK Polabiny
259 Sekyrka Josef 1 1766 Sokol Lázně Bohdaneč
260 Slavíček Miroslav 2 1766 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
261 Fišer Vladislav 2 1764 TJ Spartak Choceň
262 Krys Jan 2 1762 TJ ŠO Chrudim
263 Tomeš Lukáš 2 1761 TJ Lokomotiva Česká Třebová
264 Kopecký Václav 2 1760 TJ Štefanydes Polička
265 Křeček Jiří 2 1760 ŠK Svitavy
266 Janeček Václav 2 1759 TJ Spartak OEZ Letohrad
267 Macháň Václav 2 1759 2222 ŠK Polabiny
268 Nešpor Jakub 2 1759 TJ Štefanydes Polička
269 Schaffer David 2 1759 TJ Štefanydes Polička
270 Tulis Jan 2 1759 TJ Štefanydes Polička
271 Navrátil Zdeněk 2 1755 TJ Spartak Choceň
272 Seidl Jiří 2 1755 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
273 Pospíšil Petr 2 1754 TJ Štefanydes Polička
274 Marcinko Patrik 1 1753 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
275 Rosenkranz Jindřich 1 1751 ŠK Svitavy
276 Charouz Milan 2 1750 TJ Štefanydes Polička
277 Dvořák Eduard 1 1748 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
278 Štěpánek Zbyněk 2 1748 ŠO Hlinsko
279 Juchelka Petr 1 1747 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
280 Marek Jiří 1 1743 ŠK Vysoké Mýto
281 Dunglová Natálie 2 1738 SK Žamberk
282 Jerman Miloš 2 1736 TJ Štefanydes Polička
283 Jasanský Karel 1 1735 TJ Lokomotiva Česká Třebová
284 Kotlant Tomáš 2 1735 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
285 Janeček František 1 1734 TJ Spartak Choceň
286 Vančura Daniel 2 1733 2222 ŠK Polabiny
287 Vaníček Jan 2 1729 TJ Jablonné nad Orlicí
288 Svatoš Zdeněk 2 1728 ŠK Svitavy
289 Česenek Vladimír 2 1726 TJ ŠO Chrudim
290 Dudek Vladimír 2 1726 2222 ŠK Polabiny
291 Siegel Josef 2 1726 TJ Spartak Choceň
292 Ludvík Tomáš 2 1724 2222 ŠK Polabiny
293 Švanda Ondřej 2 1723 TJ Štefanydes Polička
294 Lorenc Adam 2 1722 TJ Spartak OEZ Letohrad
295 Kučera Aleš 2 1717 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
296 Ďoubal Petr 2 1716 TJ CHS Chotěboř
297 Šmíd František 2 1712 Sokol Městečko Trnávka
298 Vojanec Hynek 2 1709 ŠO Hlinsko
299 Ludvik František 2 1708 SPV Červená Voda
300 Navrátil Miroslav 2 1708 Sokol Městečko Trnávka
301 Kvapil Petr 2 1707 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
302 Jedlička Eduard 2 1705 ŠK Svitavy
303 Ždímal Petr 2 1705 TJ ŠO Chrudim
304 Brychta Antonín 2 1703 SPV Červená Voda
305 Hodek Roman 2 1702 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
306 Kovář Václav 2 1700 TJ Lokomotiva Česká Třebová
307 Jouza Petr 1 1699 Sokol Lázně Bohdaneč
308 Kolomý Štěpán 2 1698 TJ Lanškroun
309 Mareš Petr 2 1698 Šachový klub Ústí nad Orlicí
310 Klouček Jindřich 2 1697 Jiskra Heřmanův Městec
311 Riedl Vladimír 2 1697 ŠK Svitavy
312 Rež Matouš 2 1695 2222 ŠK Polabiny
313 Rychlý Tomáš 2 1694 TJ CHS Chotěboř
314 Horák Libor 2 1691 TJ Jiskra Litomyšl
315 Novák Miroslav 2 1691 TJ Lanškroun
316 Svítil Radek 2 1689 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
317 Vaculík Jakub 2 1688 TJ Lanškroun
318 Bartoš Karel 2 1684 TJ Štefanydes Polička
319 Sokol Pavel 2 1684 TJ ŠO Chrudim
320 Černohous Jiří 2 1683 TJ Jablonné nad Orlicí
321 Brdíček David 2 1682 SK Žamberk
322 Bureš Martin 2 1681 2222 ŠK Polabiny
323 Štěpán Stanislav 2 1681 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
324 Vavroušek Petr 1 1675 TJ Spartak Choceň
325 Bodlák Stanislav 2 1673 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
326 Minařík Lubomír 2 1673 Šachový klub Ústí nad Orlicí
327 Štorek Luboš 1 1673 ŠO Hlinsko
328 Křemenák Jiří 2 1672 TJ Lokomotiva Česká Třebová
329 Krejčí Jan 1 1671 2222 ŠK Polabiny
330 Langr Petr 3 1671 Sokol Mistrovice
331 Cach Ondřej 3 1668 2222 ŠK Polabiny
332 Pecháček Tomáš 2 1668 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
333 Lattenberg František 2 1667 Sokol Městečko Trnávka
334 Zelený František 2 1667 TJ ŠO Chrudim
335 Říha Vojtěch 2 1665 ŠO Hlinsko
336 Vondráček Emil 2 1664 Jiskra Heřmanův Městec
337 Kubíček Vlastimil 2 1662 TJ Jablonné nad Orlicí
338 Vohník Miroslav 2 1659 SK Žamberk
339 Izák Miloš 2 1656 Sokol Městečko Trnávka
340 Nekvinda Tomáš 2 1655 TJ Jiskra Litomyšl
341 Seidl Jiří 2 1654 TJ Jiskra Litomyšl
342 Motl Josef 2 1653 TJ Sokol Horní Čermná
343 Motl Ladislav 2 1651 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
344 Škorpík František 2 1650 2222 ŠK Polabiny
345 Zmek Jaroslav 2 1650 Sokol Lázně Bohdaneč
346 Nikl Josef 2 1645 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
347 Vorel Bohuslav 2 1644 2222 ŠK Polabiny
348 Myška František 2 1642 TJ Sokol Němčice
349 Sysr Pavel 2 1642 TJ Spartak OEZ Letohrad
350 Buchta Martin 2 1641 TJ Štefanydes Polička
351 Navrátil Václav 2 1641 TJ Spartak Choceň
352 Jonáš Petr 2 1637 TJ Jiskra Litomyšl
353 Veselý Ondřej 2 1637 ŠK Svitavy
354 Svoboda Jiří 2 1634 Sokol Lázně Bohdaneč
355 Beneš Daniel 2 1633 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
356 Feltl Patrik 2 1633 TJ Štefanydes Polička
357 Žídek Pavel 2 1633 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
358 Mlynář Miroslav 2 1631 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
359 Cimprich Miroslav 2 1630 TJ Sokol Horní Čermná
360 Cach Zdeněk 2 1629 2222 ŠK Polabiny
361 Doseděl Zdeněk 2 1629 TJ Spartak Choceň
362 Hůlka Libor 2 1628 TJ Sokol Němčice
363 Král Miloš 2 1628 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
364 Tobiška Jaroslav 2 1627 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
365 Krejčí Milan 2 1626 TJ Jiskra Litomyšl
366 Kvapil Pavel 2 1623 2222 ŠK Polabiny
367 Rusz Gustav 2 1622 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
368 Binas Jindřich 2 1621 Sokol Lázně Bohdaneč
369 Frgalová Hana 2 1620 2222 ŠK Polabiny
370 Lapáček Luboš 2 1620 TJ Lanškroun
371 Krištof Jiří 2 1611 TJ Lanškroun
372 Šlesingr Vilém 2 1610 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
373 Endl Vlastimil 2 1609 TJ Slovan Moravská Třebová
374 Dostálek Vladimír 2 1608 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
375 Kupsa Matěj 3 1608 TJ Lanškroun
376 Maceška Vladimír 2 1607 TJ Spartak OEZ Letohrad
377 Prokop Matěj 2 1605 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
378 Pressl Ladislav 2 1603 ŠK Svitavy
379 Petrážová Kateřina 2 1599 TJ Lokomotiva Česká Třebová
380 Štětka Václav 2 1599 TJ Jiskra Litomyšl
381 Šilar Josef 2 1598 TJ Sokol Horní Čermná
382 Vencl Jiří 2 1597 TJ Lokomotiva Česká Třebová
383 Balek Josef 2 1593 ŠO Hlinsko
384 Jirmásek Vladimír 2 1592 TJ Sokol Krouna
385 Petružálek Radim 2 1590 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
386 Němec Vladimír 2 1589 TJ ŠO Chrudim
387 John Petr 2 1587 Šachový klub Ústí nad Orlicí
388 Kalhous Miroslav 2 1587 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
389 Racek Josef 2 1587 TJ Sokol Němčice
390 Janeček Miroslav 2 1586 SK Žamberk
391 Mužík Ferdinand 2 1585 TJ ŠO Chrudim
392 Koutný Ludvík 2 1582 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
393 Kristl Václav 2 1582 Sokol Mistrovice
394 Šmajzrová Kateřina 2 1582 Šachový klub Ústí nad Orlicí
395 Vorlíček Pavel 2 1582 TJ Jablonné nad Orlicí
396 Sedlák Petr 2 1581 Jiskra Heřmanův Městec
397 Nedelčev Radim 2 1575 ŠK Vysoké Mýto
398 Brožka Karel 2 1573 TJ Sokol Zaječice
399 Pavlů Pavel 2 1571 Sokol Městečko Trnávka
400 Boháč Luboš 2 1570 TJ Lanškroun
401 Mazura Jaroslav 2 1567 SK Žamberk
402 Šilar Josef 2 1566 TJ Sokol Horní Čermná
403 Bureš Zbyněk 2 1563 TJ ŠO Chrudim
404 Stodola Jakub 2 1562 TJ Štefanydes Polička
405 Kalousek Miroslav 2 1561 TJ Sokol Horní Čermná
406 Londinová Jana 2 1560 ŠO Hlinsko
407 Hubálek Roman 2 1558 TJ Jablonné nad Orlicí
408 Simon Jakub 3 1557 TJ Štefanydes Polička
409 Hofman Oskar 2 1555 2222 ŠK Polabiny
410 Gregor Jiří 2 1554 2222 ŠK Polabiny
411 Lorenc Josef 2 1553 TJ Spartak OEZ Letohrad
412 Nečesánek Josef 2 1553 TJ Slovan Moravská Třebová
413 Holásek Vojtěch 2 1552 Šachový klub Ústí nad Orlicí
414 Bielčik Jindřich 2 1550 ŠK Kámen
415 Ročňák Michal 3 1550 ŠO Hlinsko
416 Fajová Alice 3 1549 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
417 Doleček Matěj 3 1547 TJ Lanškroun
418 Krčmář Stanislav 3 1545 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
419 Kašpar Libor 2 1540 Sokol Krucemburk
420 Pištora Lubomír 3 1540 Sokol Lázně Bohdaneč
421 Šmejdíř Waldemar 2 1540 TJ Spartak Choceň
422 Rovner Oldřich 3 1535 Sokol Městečko Trnávka
423 Doleček Pavel 3 1534 Šachový klub Ústí nad Orlicí
424 Černohous Josef 2 1532 TJ Spartak OEZ Letohrad
425 Hejl Petr 2 1532 TJ Spartak OEZ Letohrad
426 Šulc Jiří 3 1532 SK Žamberk
427 Šenkýř Jindřich 2 1530 TJ Sokol Krouna
428 Malý Miroslav 3 1527 ŠO Hlinsko
429 Vašková Marie 3 1527 ŠO Hlinsko
430 Kafka Roman 2 1525 Sokol Krucemburk
431 Betlach Jan 3 1522 TJ Sokol Horní Čermná
432 Krupica Zdeněk 2 1522 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
433 Čuma Jan 2 1521 ŠK Svitavy
434 Mikulenka Tomáš 2 1521 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
435 Bušina Vilém 2 1518 Sokol Městečko Trnávka
436 Dudla Martin 3 1518 Šachový klub Ústí nad Orlicí
437 Mácha Martin 2 1518 Sokol Lázně Bohdaneč
438 Jiroušek Jan 3 1517 TJ Lokomotiva Česká Třebová
439 Malý Evžen 3 1517 SPV Červená Voda
440 Píše Jiří 3 1517 Šachový klub Ústí nad Orlicí
441 Rusz Roman 2 1516 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
442 Stryka Rostislav 2 1515 TJ ŠO Chrudim
443 Driemer Jaroslav 2 1512 Šachový klub Ústí nad Orlicí
444 Křivohlávek Josef 3 1512 TJ Lanškroun
445 Novotný Ondřej 3 1511 ŠO Hlinsko
446 Káva František 3 1506 TJ ŠO Chrudim
447 Voldánová Barbora 2 1506 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
448 Janoušek Petr 3 1505 NOPO Miřetice
449 Krušina Adolf 3 1503 ŠK Svitavy
450 Kopal Vladimír 2 1502 SK Žamberk
451 Velešík Marian 3 1500 ŠK Svitavy
452 Janeček Ondřej 2 1495 TJ Spartak OEZ Letohrad
453 Valenta Rudolf 3 1494 Sokol Mistrovice
454 Netolický Josef 2 1493 TJ Sokol Krouna
455 Šilar Karel 2 1490 TJ Sokol Horní Čermná
456 Pavlíček Lukáš 3 1489 TJ Štefanydes Polička
457 Jun Rudolf 3 1487 TJ CHS Chotěboř
458 Šebek Miroslav 3 1487 NOPO Miřetice
459 Hanus Lukáš 2 1484 ŠO Hlinsko
460 Hurdes Emil 2 1483 SK Žamberk
461 Štěpán Josef 2 1482 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
462 Řehák Josef 3 1480 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
463 Doseděl Marek 3 1477 TJ Jiskra Litomyšl
464 Halbrštát Karel 3 1477 Sokol Mistrovice
465 Vacek Miroslav 2 1477 TJ Sokol Horní Čermná
466 Joukl Jakub 3 1475 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
467 Janoušek Ladislav 3 1472 NOPO Miřetice
468 Jareš Michal 3 1469 TJ ENERGETIK Chvaletice
469 Kolomý Adam 3 1465 TJ Lanškroun
470 Štorek Ladislav 3 1463 Sokol Krucemburk
471 Joukl Martin 3 1456 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
472 Ježek Jakub 2 1450 TJ Lanškroun
473 Dušek Josef 3 1448 TJ Sokol Horní Čermná
474 Michalička Václav 3 1447 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
475 Petráček Jiří 3 1445 TJ Spartak OEZ Letohrad
476 Holásek Vít 3 1441 Šachový klub Ústí nad Orlicí
477 Odstrčil Jan 3 1438 TJ Jiskra Litomyšl
478 Marek Jan 3 1432 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
479 Klabeneš Petr 3 1428 TJ CHS Chotěboř
480 Hromek Karel 3 1427 NOPO Miřetice
481 Žídek Jan 3 1423 TJ Sokol Zaječice
482 Kubalík Michal 3 1422 SK Žamberk
483 Hrančík Jaroslav 3 1420 Sokol Krucemburk
484 Brejša Adam 2 1419 TJ Lanškroun
485 Nešpůrek Jan 3 1418 2222 ŠK Polabiny
486 Paluda Jiří 2 1418 TJ Lokomotiva Česká Třebová
487 Starý Stanislav 3 1417 TJ Spartak Choceň
488 Juroš Zbyněk 3 1415 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
489 Seidl Pavel 3 1409 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
490 Janota Jiří 3 1408 Sokol Mistrovice
491 Vitvar Tomáš 3 1408 TJ Jiskra Litomyšl
492 Kučera Jan 3 1403 ŠK Svitavy
493 Kubelka Libor 3 1400 NOPO Miřetice
494 Fišnar Karel 3 1399 2222 ŠK Polabiny
495 Hülle Jan 3 1399 Sokol Krucemburk
496 Brázda Vít 3 1397 2222 ŠK Polabiny
497 Uřičář Petr 3 1396 SK Žamberk
498 Zeman Daniel 3 1395 ŠK Vysoké Mýto
499 Vodička Stanislav 3 1392 ŠK Svitavy
500 Žejdlík Erik 3 1389 2222 ŠK Polabiny
501 Krečmer Josef 2 1387 TJ ŠO Chrudim
502 Pácha Lukáš 3 1385 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
503 Šejnoha Lukáš 3 1382 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
504 Melichar Zdeněk 3 1381 2222 ŠK Polabiny
505 Simon Michal 3 1379 TJ Štefanydes Polička
506 Indra Antonín 3 1371 ŠO Hlinsko
507 Kůs Miroslav 3 1370 NOPO Miřetice
508 Špinler Bronislav 3 1370 Sokol Mistrovice
509 Hofmanová Vilma 3 1369 2222 ŠK Polabiny
510 Šmajzrová Veronika 3 1365 Šachový klub Ústí nad Orlicí
511 Ryšavá Monika 3 1361 TJ Štefanydes Polička
512 Pilný Jaroslav 3 1347 TJ Lanškroun
513 Voldan Beno 3 1347 TJ Sokol Krouna
514 Jun Rudolf 3 1346 TJ CHS Chotěboř
515 Mazura Ondřej 3 1345 SK Žamberk
516 Bílek Marek 3 1343 2222 ŠK Polabiny
517 Houška František 3 1342 TJ Štefanydes Polička
518 Kalousová Julie 3 1337 TJ Lanškroun
519 Švanda Adam 3 1336 TJ Štefanydes Polička
520 Charvát Václav 3 1333 SK Žamberk
521 Lorencová Jitka 3 1333 TJ Spartak OEZ Letohrad
522 Osička Přemysl 3 1322 ŠO Hlinsko
523 Havel Dominik 3 1319 TJ Sokol Horní Čermná
524 Bém Tomáš 3 1317 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
525 Lysý Karel 4 1314 2222 ŠK Polabiny
526 Pešek Patrik 3 1314 ŠO Hlinsko
527 Fiala Jan 3 1305 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
528 Anderle Vojtěch 3 1301 ŠK Svitavy
529 Bílek Jaroslav 3 1301 2222 ŠK Polabiny
530 Málek Tomáš 3 1300 2222 ŠK Polabiny
531 Dvořák Jakub 3 1296 ŠK Svitavy
532 Vašek Petr 3 1294 ŠO Hlinsko
533 Belobrad Jan 3 1289 SK Žamberk
534 Novotný Martin 3 1289 TJ CHS Chotěboř
535 Zelenka Petr 3 1287 ŠO Hlinsko
536 Cach Zdeněk 3 1281 2222 ŠK Polabiny
537 Veselý Milan 3 1275 ŠK Svitavy
538 Kocanda Jakub 4 1269 TJ Lanškroun
539 Dušek Adam 3 1263 TJ Sokol Horní Čermná
540 Formánek Matěj 3 1263 2222 ŠK Polabiny
541 Váňa Vojtěch 4 1258 2222 ŠK Polabiny
542 Novák Martin 3 1257 ŠK Vysoké Mýto
543 Šolc Petr 3 1257 TJ Lanškroun
544 Dudlová Kateřina 3 1254 Šachový klub Ústí nad Orlicí
545 Peňáz Vladimír 3 1254 ŠO Hlinsko
546 Peřina Josef 3 1253 TJ Štefanydes Polička
547 Samková Pavla 3 1252 TJ Sokol Zaječice
548 Adámek Vladimír 2 1250 TJ Slovan Moravská Třebová
549 Bém Tadeáš 4 1250 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
550 Hojgr František 3 1250 Sokol Městečko Trnávka
551 Kantor Tomáš 3 1250 2222 ŠK Polabiny
552 Křistek Karel 3 1250 TJ Lanškroun
553 Lacina Marek 2 1250 Sokol Krucemburk
554 Lebduška Josef 3 1250 TJ ŠO Chrudim
555 Málek Ondřej 3 1250 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
556 Matoulek Václav 2 1250 SPV Červená Voda
557 Neumann Michal 3 1250 ŠO Hlinsko
558 Novák Michal 3 1250 ŠK Vysoké Mýto
559 Šilar Karel 3 1250 TJ Sokol Horní Čermná
560 Štěrba Martin 3 1250 ŠO Hlinsko
561 Thér Petr 3 1250 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
562 Tomeš Zdeněk 2 1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí
563 Urban Daniel 3 1250 TJ Lanškroun
564 Žůrek Oldřich 3 1250 Sokol Městečko Trnávka
565 Nejedlý Radek 4 1247 TJ CHS Chotěboř
566 Brokl Daniel 3 1243 TJ Štefanydes Polička
567 Chudý Vladimír 3 1243 TJ ENERGETIK Chvaletice
568 Píše Michal 3 1238 Šachový klub Ústí nad Orlicí
569 Bouchal Lukáš 3 1234 Sokol Mistrovice
570 Půlpán Ondřej 4 1230 2222 ŠK Polabiny
571 Pešek Petr 3 1211 TJ Lanškroun
572 Tlustý Tomáš 3 1208 TJ ENERGETIK Chvaletice
573 Štulpa Miroslav 4 1206 ŠK Svitavy
574 Ďuriančík Michal 4 1199 ŠK Svitavy
575 Ret Adam Josef 3 1197 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
576 Spáčilová Anna 3 1197 Sokol Mistrovice
577 Rožek Jan 3 1195 TJ ENERGETIK Chvaletice
578 Bulva František 4 1186 ŠK Svitavy
579 Kaška Petr 3 1186 TJ Lanškroun
580 Liška Kryštof 3 1185 2222 ŠK Polabiny
581 Vodička Martin 4 1174 ŠK Svitavy
582 Řehák Jan 3 1171 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
583 Hruban Oliver 4 1167 2222 ŠK Polabiny
584 Stoček Martin 3 1164 2222 ŠK Polabiny
585 Bohuněk Ondřej 3 1160 TJ ENERGETIK Chvaletice
586 Holásková Veronika 4 1158 Šachový klub Ústí nad Orlicí
587 Šulc Jiří 4 1156 ŠO Hlinsko
588 Leksová Soňa 4 1153 TJ Lokomotiva Česká Třebová
589 Maňáková Mira 4 1149 TJ ENERGETIK Chvaletice
590 Musil Vojtěch 3 1148 TJ ENERGETIK Chvaletice
591 Václavík Patrik 4 1147 ŠK Svitavy
592 Černohous Marek 3 1146 TJ Lanškroun
593 Šejnoha Jan 4 1146 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
594 Pelcl Robin 4 1145 2222 ŠK Polabiny
595 Balcar Vojtěch 4 1137 TJ Sokol Horní Čermná
596 Hendrych Daniel 4 1135 ŠK Vysoké Mýto
597 Chvojka Jan 4 1134 TJ ŠO Chrudim
598 Hlína Adam 4 1133 TJ ENERGETIK Chvaletice
599 Nikolinko Tomáš 4 1133 TJ Lokomotiva Česká Třebová
600 Mann Štěpán 4 1120 TJ Lanškroun
601 Zelenka Adam 4 1118 ŠO Hlinsko
602 Mrázková Aneta 4 1112 ŠK Svitavy
603 Chládek Josef 4 1111 TJ Lanškroun
604 Martínek Michal 3 1109 TJ Štefanydes Polička
605 Plíva Petr 4 1106 2222 ŠK Polabiny
606 Málková Barbora 4 1102 TJ Lanškroun
607 Brožka Karel 4 1100 TJ Sokol Zaječice
608 Dostál Jakub 4 1100 TJ Sokol Zaječice
609 Haas Matouš 4 1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
610 Hábík Jiří 4 1100 ŠK Svitavy
611 Hanuška Filip 4 1100 TJ ENERGETIK Chvaletice
612 Hromádko Matyáš 4 1100 TJ Sokol Zaječice
613 Huang Pavel 4 1100 ŠK Svitavy
614 Hutař Vojtěch 4 1100 TJ CHS Chotěboř
615 Hylena Ondřej 4 1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová
616 Jirsa Ondřej 4 1100 TJ CHS Chotěboř
617 Králová Gabriela 4 1100 TJ Sokol Zaječice
618 Kropáček Michal 4 1100 2222 ŠK Polabiny
619 Křehký Roman 4 1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
620 Křivský Lukáš 4 1100 TJ CHS Chotěboř
621 Kubášek Jan 4 1100 TJ Sokol Zaječice
622 Minář Milan 4 1100 TJ Lanškroun
623 Nešpůrek Jakub 4 1100 TJ ENERGETIK Chvaletice
624 Novák Michal 4 1100 TJ Sokol Zaječice
625 Pavlas Ladislav 4 1100 TJ Lanškroun
626 Pešek Martin Jakub 4 1100 ŠO Hlinsko
627 Pluhař Daniel 4 1100 2222 ŠK Polabiny
628 Ročňák Zdeněk 4 1100 ŠO Hlinsko
629 Šafář Václav 4 1100 TJ Štefanydes Polička
630 Štěrba Jiří 4 1100 ŠO Hlinsko
631 Tlapák Marek 4 1100 TJ ENERGETIK Chvaletice
632 Urban Martin 4 1100 TJ ENERGETIK Chvaletice
633 Václavík Matěj 4 1098 ŠK Svitavy
634 Haljuk Jakub 4 1094 ŠK Vysoké Mýto
635 Sotona Petr 4 1094 TJ Štefanydes Polička
636 Filip Josef 4 1090 TJ Jablonné nad Orlicí
637 Hrůšová Natálie 4 1089 Šachový klub Ústí nad Orlicí
638 Šilhán Michal 4 1088 TJ Sokol Zaječice
639 Zárybnický Tomáš 4 1088 TJ Sokol Zaječice
640 Málek Filip 4 1086 TJ Lanškroun
641 Dušek Ondřej 4 1084 Sokol Mistrovice
642 Přibyl Adam 4 1083 TJ Sokol Zaječice
643 Pilná Jitka 4 1071 2222 ŠK Polabiny
644 Koumar Filip 4 1069 TJ Štefanydes Polička
645 Leksa Roman 4 1068 TJ Lokomotiva Česká Třebová
646 Vodička Stanislav 4 1066 ŠK Svitavy
647 Tlustý Jakub 4 1063 TJ ENERGETIK Chvaletice
648 Csernyanský Denis 4 1061 ŠK Vysoké Mýto
649 Kylar Ondřej 4 1060 TJ Lanškroun
650 Bureš Lukáš 4 1057 TJ Lanškroun
651 Pavlíčková Tereza 4 1056 ŠK Svitavy
652 Kozák Michal 4 1050 ŠK Svitavy
653 Syrový Ondřej 4 1048 TJ Lokomotiva Česká Třebová
654 Biben Vojtěch 4 1047 TJ ŠO Chrudim
655 Nunvář Vojtěch 4 1046 TJ Štefanydes Polička
656 Nejedlý Lukáš 4 1045 TJ CHS Chotěboř
657 Langrová Ilona 4 1043 TJ Štefanydes Polička
658 Doláková Eva 4 1032 ŠK Svitavy
659 Filip Dominik 4 1027 TJ Jablonné nad Orlicí
660 Holfeuerová Sofie 4 1027 ŠO Hlinsko
661 Moravec Jakub 4 1027 ŠK Svitavy
662 Hutař Šimon 4 1019 TJ CHS Chotěboř
663 Šmíd Jaroslav 4 1017 TJ ENERGETIK Chvaletice
664 Zachař Michal 4 1008 ŠK Svitavy
665 Bureš Tomáš 5 1007 TJ Lanškroun
666 Petržílka Radek 4 1003 TJ ENERGETIK Chvaletice