Železnohorská šachová olympiáda - konečné pořadí po 3. turnaji
Kategorie A (nejmladší žáci)
Poř. Jméno Rtg Klub datum narození body do
průběžného
pořadí
za 1. turnaj
body do průběžného pořadí
za 2. turnaj
body do průběžného pořadí
za 3. turnaj
celkem bodů 
1 Starý Vojtěch 1100 Jiskra Heřmanův Městec 27.12.10 9 10 3 19
2 Jun Rostislav 1217 TJ CHS Chotěboř 28.07.10 10 0 8 18
3 Nejedlý Lukáš 1069 TJ CHS Chotěboř 20.05.08 8 0 9 17
4 Paďouk Jaroslav 1100 ŠS Železné hory 30.09.08 4 9 6 15
5 Holásek Tomáš 1001 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 04.08.08 5 6 7 13
6 Šlosar Jan 1147 2222 ŠK Polabiny, z.s. 24.09.08 0 0 10 10
7 Bouška Jiří 1000 ŠO Hlinsko 12.07.11 0 8 1 9
8 Hrdlička Jan 1000 ŠS Železné hory 26.04.10 0 4 5 9
9 Tyč Karel 1100 ŠS Železné hory 14.11.08 2 7 0 9
10 Půlpán Jan 1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 13.08.09 7 0 0 7
11 Nováček Jakub 1000 TJ CHS Chotěboř 15.09.09 6 0 0 6
12 Kafka Ondřej 1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 11.09.08 3 3 2 6
13 Vytlačil Sebastian 1000 Lázně Bohdaneč 30.11.08 0 5 0 5
14 Katzer Vít 1100 2222 ŠK Polabiny, z.s. 13.02.08 0 1 4 5
15 Nevečeřal Jakub 1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 06.05.09 0 2 0 2
16 Petrík Jozef 1000 TJ Jiskra Litomyšl 16.07.10 1 0 0 1
1 Hong Yana 1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 17.01.08 10 10 8 20
2 Pařízková Kristýna 1000 ŠS Železné hory 27.08.09 9 9 9 18
3 Burešová Beáta 1000 ŠS Železné hory 06.06.09 8 8 7 16
4 Daňová Klára 1000 ZŠ Týnec nad Labem 11.11.09 0 6 5 11
5 Archlebová Stela 1050 TJ Hronov 24.01.08 0 0 10 10
6 Dominová Julie 1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 28.04.08 7 0 0 7
7 Popelková Kateřina 1000 ZŠ npor. Eliáše Pardubice 24.09.09 0 0 6 6
8 Šerá Lucie 1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 17.05.08 0 0 4 4
Kategorie B (mladší žáci)
Poř. Jméno Rtg Klub datum narození body do
průběžného
pořadí
za 1. turnaj
body do průběžného pořadí
za 2. turnaj
body do průběžného pořadí
za 3. turnaj
celkem bodů 
1 Kulhánek Jáchym 1460 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 13.01.05 8 10 0 18
2 Nešpůrek Jakub 1312 ŠS Železné hory 19.10.07 3 6 8 14
3 Stoček Martin 1467 2222 ŠK Polabiny, z.s. 24.03.06 4 0 10 14
4 Roub Radek 1464 ŠS Železné hory 29.08.06 2 3 9 12
5 Tran Tuan Anh 1155 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 25.11.06 0 7 4 11
6 Vajsar Martin 1000 TJ Hronov 22.10.05 1 5 6 11
7 Stejskal Michal 1494 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 06.10.06 10 0 0 10
8 Kobr Matěj 1370 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 24.11.07 0 9 0 9
9 Tyč Jakub 1100 ŠS Železné hory 25.03.06 0 4 5 9
10 Ret Adam Josef 1630 2222 ŠK Polabiny, z.s. 23.06.05 9 0 0 9
11 Nejedlý Radek 1312 TJ CHS Chotěboř 06.03.08 0 8 0 8
12 Jun Robert 1368 TJ CHS Chotěboř 30.06.08 0 0 7 7
13 Půlpán Ondřej 1343 2222 ŠK Polabiny, z.s. 03.02.05 7 0 0 7
14 Juchelka Marek 1444 2222 ŠK Polabiny, z.s. 24.09.06 6 0 0 6
15 Moravec Jakub 1350 ŠK Svitavy 06.10.05 5 0 0 5
16 Bednář Miloš 1347 ŠŠPM Lipky Hradec Králové 07.07.06 0 0 3 3
17 Hudec Matěj 1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 04.09.05 0 0 2 2
18 Macan Tomáš 1000 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 01.09.07 0 2 0 2
19 Bureš Daniel 1100 ŠS Železné hory 26.06.07 0 1 0 1
20 Včela Martin 1100 TJ CHS Chotěboř 11.09.06 0 0 1 1
1 Jindřišková Charlotte 1087 TJ ŠO Chrudim 20.03.05 9 10 10 20
2 Šmajzrová Dominika 1022 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 25.04.06 0 8 9 17
3 Holásková Markéta 1127 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 03.10.05 8 9 8 17
4 Hong Biyu 1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 23.02.06 6 7 7 14
5 Píšová Adriana 1100 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 18.09.06 7 6 0 13
6 Stárková Eliška 1000 DDM Přelouč 07.06.05 10 0 0 10
7 Vytlačilová Ema 1000 Lázně Bohdaneč 01.11.06 0 5 0 5
Kategorie C (starší žáci)
Poř. Jméno Rtg Klub datum narození body do
průběžného
pořadí
za 1. turnaj
body do průběžného pořadí
za 2. turnaj
body do průběžného pořadí
za 3. turnaj
celkem bodů 
1 Píše Jiří 1569 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 28.03.01 10 10 0 20
2 Holásek Vojtěch 1619 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 21.02.01 8 9 0 17
3 Klabeneš Petr 1578 TJ CHS Chotěboř 15.11.02 6 0 7 13
4 Chvojka Jan 1333 TJ ŠO Chrudim 03.12.01 0 4 9 13
5 Jiroušek Jan 1652 2222 ŠK Polabiny, z.s. 08.01.04 0 0 10 10
6 Nikolinko Tomáš 1250 TJ Lokomotiva Česká Třebová 15.07.03 0 6 4 10
7 Zeman Daniel 1684 TJ Štefanydes Polička 25.03.03 9 0 0 9
8 Rybáček Lukáš 1381 TJ Jiskra Hočice v Podkrkonoší 22.07.03 0 8 0 8
9 Macek Ondřej 1527 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 17.10.02 0 0 8 8
10 Štekl Filip 1251 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 07.01.02 1 7 0 8
11 Nešpůrek Jan 1592 2222 ŠK Polabiny, z.s. 11.10.01 7 0 0 7
12 Zedník Dominik 1200 TJ ŠO Chrudim 20.03.02 0 0 6 6
13 Kukla Štěpán 1000 TJ ŠO Chrudim 12.07.04 0 0 5 5
14 Píše Michal 1456 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 19.02.04 5 0 0 5
15 Lauryn Josef 1000 DDM Přelouč 16.02.03 0 5 0 5
16 Cach Ondřej  1697 2222 ŠK Polabiny, z.s. 10.06.01 4 0 0 4
17 Rožek Jan 1384 ŠS Železné hory 22.09.04 0 3 0 3
18 Váňa Vojtěch 1213 2222 ŠK Polabiny, z.s. 27.08.03 3 0 0 3
19 Kýr Michal  1111 ŠK Svitavy 23.07.04 2 0 0 2
20 Koblížek Kamil 1101 TJ ŠO Chrudim 17.09.01 0 2 0 2
21 Málek Ondřej 1000 ŠS Železné hory 20.08.04 0 1 0 1
1 Šmajzrová Veronika 1551 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 20.08.01 0 10 10 20
2 Králová Gabriela 1254 TJ Sokol Zaječice 24.05.02 10 9 8 19
3 Pilná Jitka 1333 2222 ŠK Polabiny, z.s. 06.04.03 0 8 9 17
4 Leksová Soňa 1361 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 27.05.04 9 7 6 16
5 Holásková Veronika 1447 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 05.06.03 0 6 7 13
6 Maňáková Mira 1089 ŠS Železné hory 13.01.02 8 5 0 13
V tabulkách jsou uvedeni pouze bodující startující.
Do celkového pořadí se započítávají pouze body ze dvou turnajů, ve kterých hráč(ka) získal nejvíce bodů. 
Body ze započtených turnajů jsou ve žlutých políčkách.
Při rovnosti bodů rozhoduje datum narození. Mladší hráč(ka) má přednost před starším.