Los ligových družstev pro sezonu 2017/18
Los Extraliga Los 1.liga západ Los 1.liga východ
1 Tatran Litovel 1  TJ Neratovice B  1  KSV Ekodivize Opava
2 BŠŠ Frýdek-Místek 2  QCC České Budějovice 2  Slavia Kroměříž
3 Unichess Praha 3  2222 ŠK Polabiny B  3  Šachy Hošťálková
4 1. Novoborský ŠK 4  Unichess Praha B  4  Slavoj Český Těšín
5 ŠK Duras BVK Brno 5  TJ Slavia Hradec Králové  5  Region Panda Rychnov n/Kn
6 Moravská Slavia Brno 6  TJ Neratovice A  6  ŠK Staré Město
7 ŠK ZIKUDA Turnov 7  SK OAZA Praha  7  TJ Ostrava
8 2222 ŠK Polabiny 8  TJ Praha-Pankrác  8  BŠŠ Frýdek-Místek B
9 ŠK JOLY Lysá n/L. B 9  ŠK JOLY Lysá n/L C  9  ŠK Gordic Jihlava
10 ŠK JOLY Lysá n/L. A 10  ŠK Dopravní podnik Praha  10  Agentura 64 Grygov
11 ŠK Slavoj Poruba 11  TJ Bohemians Praha  11  TŽ Třinec
12 ŠK HM Ostrava 12  ŠK Sokol Vyšehrad Praha 12  ŠK Lokomotiva Brno
Los 2.liga skupina A Los 2.liga skupina B Los 2.liga skupina C
1  TJ Bohemians Praha B  1  Sokol Bakov n/J 1  Klub šachistů Říčany 1925 
2  ŠK Sokol Klatovy  2  ŠK ZIKUDA Turnov B 2  TJ Spartak Vlašim 
3  TJ Baník Sokolov ŠO  3  ŠK SLAVIA Liberec 3  Unichess Praha C
4  CHESS MOST  4  ŠK Spartak Ústí n/L 4  Sokol Kolín 
5  ŠK Praha-Smíchov  5  TJ Kobylisy 5  ŠK JOLY Lysá n/L D 
6  ŠK Sokol Praha-Vyšehrad B 6  ŠK Teplice 6  Sokol Tábor 
7  TJ Šakal Kozolupy  7  ŠK AD Jičín 7  TJ Sparta Kutná Hora 
8  ŠK Kladno  8  TJ Neratovice C 8  TJ Praha-Pankrác B 
9  TJ Sokol Praha-Vršovice  9  ŠK Viktoria Praha-Žižkov 9  ŠO TJ DUKLA Praha 
10  Karlovarský šachklub Tietz 10  ŠK Slavoj Litoměřice 10  Gambit Jihlava 
11  TJ Sokol Údlice  11  Sokol Mladá Boleslav 11  ŠA VŠTE České Budějovice
12  TJ Tatran Podbořany 12  SK Děčín 12  ŠACHklub Písek 
Los 2.liga skupina D Los 2.liga skupina E Los 2.liga skupina F
1  TJ Náměšť n/O 1  TJ Vlčnov  1  ŠK HM Ostrava B
2  ŠK Vysoké Mýto 2  Moravská Slavia Brno B  2  TJ Slovan Havířov
3  Eurobit Pardubice 3  Slavia Kroměříž B 3  BŠŠ Frýdek-Místek C
4  ŠK Caissa Pivovar Dalešice 4  ŠK GARDE Lipovec  4  AŠK DA Olomouc
5  2222 ŠK Polabiny C 5  ŠK Hustopeče  5  ŠK Karviná
6  TJ Štefanydes Polička 6  TJ Podlužan Prušánky  6  SK Slavia Orlová
7  TJ Sněžka Náchod 7  Zbrojovka Vsetín  7  Sokol Dobrá
8  TJ Slavia Hradec Králové B 8  Jezdci Jundrov  8  ŠK TJ Dolní Benešov
9  Šachový klub Lípa 9  ŠK Zlín  9  TŽ Třinec B
10  ŠK Velké Losiny 10  ŠK Kuřim 10  Baník Havířov
11  TJ Žďár n/S 11  ŠK Staré Město B  11  Sokol Vrbno p/P
12  TJ CHS Chotěboř 12  VSK Universita Brno  12  ŠK Slavoj Poruba B