Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Soutěže jednotlivců

Datum poslední aktualizace : 19.09.18 Sekce : Soutěže jednotlivců
Krajský přebor PDŠS jednotlivců 2018 - pozvánka
Pořadatelé KPJ PDŠS připomínají, že se už blíží termín zahájení odloženého Krajského přeboru jednotlivců PDŠS pro rok 2018, který se uskuteční POZOR - Změna v prostorách SVČ Mozaika Polička ve dnech 27.-30.září 2018 a bude započten na LOK i FIDE Elo.

Datum poslední aktualizace : 09.09.18 Sekce : Soutěže jednotlivců
Memoriál arm. generála Ludvíka Krejčího 2018
V sobotu 8.září 2018 uspořádal ŠO TJ Jablonné n/O. ve spolupráci s TJ Sokol Mistrovice 9.ročník Memoriálu arm. generála Ludvíka Krejčího, který byl současně Krajským přeborem PDŠS jednotlivců v rapidu pro rok 2018 a zúčastnilo se ho celkem 76 hráčů.
Vítězem a současně Krajským přeborníkem v kategorii dospělých i juniorů se stal IM Jakub Půlpán z Polabin, druhý skončil FM Marian Sabol z Vysokého Mýta a třetí byl IM Martin Červený z Durasu Brno.
V Krajském přeboru skončil na třetím místě Martin Šmajzr, nejlepší ženou i juniorkou byla Veronika Šmajzrová a nejlepším seniorem se stal IM Zdeněk Beil (všichni Ústí n/O.).


Datum poslední aktualizace : 26.12.17 Sekce : Soutěže jednotlivců
Memoriál Oldy Hájka 2017
Tradiční již 49.ročník Memoriálu Oldřicha Hájka v bleskové hře se uskutečnil v Ústí n/O. v úterý 26.prosince 2017 a byl současně i Krajským přeborem PDŠS v bleskové hře.
V turnaji, jehož se zúčastnilo 50 hráčů v čele se dvěmi IM a dvěmi FM, zvítězil IM Pavel Šimáček z Turnova před FM Marianem Sabolem z Vysokého Mýta a FM Alešem Jedličkou z Polabin, nejlepší ženou i juniorkou se stala Adéla Třasáková, nejlepším juniorem byl IM Jakub Půlpán (oba Polabiny) a nejlepším seniorem byl Oldřich Lorenc z Poličky.Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.