Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.03.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Nemistrovské akce

Datum poslední aktualizace : 13.03.18 Sekce : Nemistrovské akce
Velikonoční turnaj mládeže Polička - pozvánka
TJ Štefanydes Polička pořádá ve čtvrtek 29.března 2018 již 16.ročník tradičního Velikonočního turnaje mládeže, který se bude hrát v prostorách školní jídelny ZŠ Na Lukách v Poličce.

Datum poslední aktualizace : 09.03.18 Sekce : Nemistrovské akce
Orlická šachovnice - pozvánka
Šachový klub Ústí n/O. ve spolupráci s DDM Duha Ústí n/O. pořádají v sobotu 14.dubna 2018 již 48.ročník turnaje pro mládež 'Orlická šachovnice', který se bude hrát v prostorách Kulturního domu v Ústí n/O..
Současně s Orlickou šachovnicí se bude hrát i Krajský přebor jednotlivců PDŠS kategorie H/D 8.


Datum poslední aktualizace : 05.03.18 Sekce : Nemistrovské akce
Chvaletická šachová olympiáda 2018 - 2.turnaj
V sobotu 4.března 2018 pokračoval ve Chvaleticích 6.ročník Chvaletické šachové olympiády druhým turnajem, kterého se ve třech kategoriích zúčastnilo 75 hráčů a hráček z 10 oddílů.
V nejmladší kategorii A na prvních místech skončili favorité - první byl Jiří Bouška z Hlinska s plným počtem 7/7 bodů před Vojtěchem Starým z Heřmanova Městce, třetí byl Luboš Jindřišek z Chrudimi a nejlepší z dívek byla Beáta Burešová ze Železných hor.
Ve starší kategorii B skončil na prvním místě Marek Juchelka z Polabin jen na lepší pomocné hodnocení před přespolním Michalem Stejskalem z Hořic v Podkrkonoší, třetí místo si vybojovala nejlepší dívka Adéla Třasáková z Polabin.
V nejstarší kategorii C opět kralovali favorité - první byl Rudolf Jun z Chotěboře před Michalem Jarešem, třetí místo vybojoval Kryštof Liška (oba Polabiny) a nejlepší dívkou se stala Veronika Holásková z Ústí n/O..
Fotogalerie z druhého turnaje je k dispozici ZDE a průběžné celkové pořadí po dvou turnajích naleznete ZDE.


Datum poslední aktualizace : 27.01.18 Sekce : Nemistrovské akce
Chvaletická šachová olympiáda 2018 - 1.turnaj
V sobotu 27.ledna 2018 byl v Třemošnici zahájen 6.ročník Chvaletické šachové olympiády prvním turnajem, kterého se ve třech kategoriích zúčastnilo 72 hráčů a hráček.
V nejmladší kategorii A zvítězil Vojtěch Starý z Heřmanova Městce s plným počtem 7/7 bodů před Jiřím Bouškou z Hlinska a Prokopem Horákem z Polabin, z dívek byla nejúspěšnější Kristýna Pařízková ze Železných hor.
Ve starší kategorii B kralovaly dívky - první byla Adéla Třasáková s plným počtem 7/7 bodů, třetí místo obsadila Tereza Šulcová (obě Polabiny) a na čtvrtém místě skončila Viola Ruby Pejřimovská z Chotěboře, když pouze na druhou příčku pustily nejlepšího z chlapců Marka Juchelku z Polabin !!!
Nejstarší kategorii C...


Datum poslední aktualizace : 04.01.18 Sekce : Nemistrovské akce
Chvaletická šachová olympiáda 2018 - pozvánka
V prvním pololetí roku 2018 pořádá ŠS Železné hory pod staronovým názvem již 6.ročník Chvaletické šachové olympiády pro žáky do 16 let, který sestává ze tří turnajů a bude se hrát v termínech 27.1.2018 v Třemošnici, 3.3.2018 ve Chvaleticích a 26.5.2018 rovněž ve Chvaleticích.

Datum poslední aktualizace : 23.12.17 Sekce : Nemistrovské akce
Vánoční turnaj mládeže Svitavy 2017
V sobotu 23.prosince 2017 se ve Svitavách uskutečnil tradiční Vánoční turnaj mládeže v rapidu, kterého se ve čtyřech kategoriích zúčastnilo 148 hráčů z 26 oddílů šesti krajů !
V nejmladší kategorii A startovalo 49 hráčů, z nich byl nejúspěšnější Radek Nejedlý z Chotěboře před Jiřím Bouškou z Hlinska a Matějem Kobrem z Ústí n/O., nejlepší dívkou byla Marie Vavřínková z Lokomotivy Brno.
Ve starší kategorii B se zúčastnilo 51 startujících a stupně vítězů patřily jen 'přespolním' - vítězem se stal David Barák z Durasu Brno před Janem Kolářem z Mohelnice a Filipem Nezvalem z Durasu Brno, z dívek byla nejúspěšnější Olga Dvořáková z Adamova.
Nejstarší kategorie C byla pro malý počet hráčů spojena s kategorií doprovodu D a startovalo v ní celkem 48 účastníků. Mládež se však vytáhla a obsadila všechna medailová místa - zvítězil Václav Grundman z Ústí n/O. před Rudolfem Junem z Chotěboře a Matějem Půlpánem z Polabin, nejlepší z dívek byla Lucie Ambrožová ze Starého Města.Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.