achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.11.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Krajský přebor 2.třídy východ

Datum poslední aktualizace : 17.11.2019 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - třetí kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky:
Mistrovice - Dolní Čermná 5,5:2,5, Letohrad B - Svitavy 0:8, Horní Čermná - Kunvald 4,5:3,5, Ústí n/O. B - Mistrovice 6:2, Ústí n/O. C - Česká Třebová 1,5:6,5, Řetůvka volno
Po třetím kole jsou v čele tabulky Svitavy před Českou Třebovou (obě plný počet 9/9 bodů), závěr tabulky tvoří tři týmy bez bodu.


Datum poslední aktualizace : 4.11.2019 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - druhé kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky:
Česká Třebová - Ústí n/O. B 5:3, Dolní Čermná - Řetůvka 3,5:4,5, Svitavy - Mistrovice 6,5:1,5, Kunvald - Letohrad B 4,5:3,5, Moravská Třebová - Horní Čermná 5:3, Ústí n/O. C volno
Po druhém kole jsou v čele tabulky čtyři týmy a na opačném konci tabulky je jich dokonce pět - o detailním pořadí tak rozhoduje jen skore.


Datum poslední aktualizace : 14.10.2019 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - první kolo
V prvním kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky:
Řetůvka - Svitavy 1:7, Ústí n/O. B - Ústí n/O. C 4,5:3,5, Horní Čermná - Česká Třebová 2,5:5,5, Mistrovice - Kunvald 3,5:4,5, Letohrad B - Moravská Třebová 2:6, Dolní Čermná volno


Datum poslední aktualizace : 30.3.2019 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - jedenácté kolo
V posledním jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky:
Dolní Čermná - Mistrovice 4,5:3,5, Ústí n/O. C - Svitavy 4:4, Ústí n/O. D - Choceň 6,5:1,5, Kunvald - Horní Čermná 7:1, Lanškroun B - Moravská Třebová 5:3, Polička B - Česká Třebová 5,5:2,5
Vítězem s právem postupu do Krajského přeboru 1.třídy se stalo družstvo Lanškroun B - Blahopřejeme !!!, se soutěží se musí rozloučit Horní Čermná.


Datum poslední aktualizace : 17.3.2019 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - desáté kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky:
Česká Třebová - Dolní Čermná 4,5:3,5, Choceň - Ústí n/O. C 2:6, Svitavy - Lanškroun B 3:5, Horní Čermná - Ústí n/O. D 3,5:4,5, Mistrovice - Kunvald 5,5:2,5, Moravská Třebová - Polička B 5,5:2,5
V čele je stále Lanškroun B a v posledním kole mu k postupu stačí jakákoliv výhra, na jeho zaváhání čeká už jen Ústí n/O. C. O sestupu se rovněž rozhodne až v posledním kole ze tří družstev - Horní Čermné, Dolní Čermné a Kunvaldu.


Datum poslední aktualizace : 24.2.2019 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - deváté kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky:
Choceň - Svitavy 4:4, Dolní Čermná - Moravská Třebová 2:6, Ústí n/O. C - Horní Čermná 7:1, Ústí n/O. D - Mistrovice 4,5:3,5, Kunvald - Česká Třebová 3:5, Polička B - Lanškroun B 2:6
V čele tabulky zůstává Lanškroun B a ani na konci tabulky nedošlo k žádným změnám - poslední dvě kola mohou být ještě dramatická.


Datum poslední aktualizace : 10.2.2019 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - osmé kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky:
Česká Třebová - Ústí n/O. D 3:5, Svitavy - Polička B 6:2, Horní Čermná - Choceň 2,5:5,5, Mistrovice - Ústí n/O. C 1,5:6,5, Lanškroun B - Dolní Čermná 6:2, Moravská Třebová - Kunvald 5:3
V čele je nadále Lanškroun B, do boje o prvenství mohou i nadále zasáhnout ještě Ústí n/O. C a Svitavy. Na posledních místech zůstávají Horní Čermná a Dolní Čermná, těsně nad pásmem sestupu je i Kunvald a vyhráno ještě nemají ani Česká Třebová nebo Mistrovice.


Datum poslední aktualizace : 27.1.2019 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - sedmé kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Choceň - Mistrovice 5:3, Dolní Čermná - Polička B 4:4, Ústí n/O. C - Česká Třebová 6,5:1,5, Ústí n/O. D - Moravská Třebová 5,5:2,5 Horní Čermná - Svitavy 1:7, Kunvald - Lanškroun B 3:5
Na čele tabulky setrvává Lanškroun B, stejně jako na konci tabulky se stále nacházejí Horní Čermná s Dolní Čermnou.


Datum poslední aktualizace : 13.1.2019 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - šesté kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Svitavy - Dolní čermná 4:4,Polička B - Kunvald 5:3, Lanškroun B - Ústí n/O. D 6,5:1,5, Moravská Třebová - Ústí n/O. C 4:4, Česká Třebová - Choceň 6,5:1,5, Mistrovice - Horní Čermná 6,5:1,5
V čele tabulky zůstává Lanškroun B, o poslední místo se dělí Horní Čermná s Dolní Čermnou.


Datum poslední aktualizace : 16.12.2018 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - páté kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Mistrovice - Svitavy 3:5, Horní Čermná - Česká Třebová 2:6, Choceň - Moravská Třebová 4,5:3,5, Ústí n/O. C - Lanškroun B 7,5:0,5, Ústí n/O. D - Polička B 4,5:3,5, Kunvald - Dolní Čermná 6:2
Na čele tabulky došlo ke střídání, když doposud vedoucí Lanškroun B resolutním výsledkem ve vzájemném zápase vystřídalo Ústí n/O. C, na opačném pólu tabulky Česká Třebová se vítězstvím odpoutala z posledního místa a přenechala ho Dolní Čermné.


Datum poslední aktualizace : 2.12.2018 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Česká Třebová - Mistrovice 4:4, Dolní Čermná - Ústí n/O. D 3:5, Svitavy - Kunvald 4,5:3,5, Lanškroun B - Choceň 5:3, Moravská Třebová - Horní Čermná 4:4, Polička B - Ústí n/O. C 1,5:6,5
V čele tabulky zůstává Lanškroun B s plným počtem 12 bodů, poslední je Česká Třebová s jedním bodem.


Datum poslední aktualizace : 18.11.2018 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - třetí kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky:
Česká Třebová - Svitavy 1,5:6,5, Choceň - Polička B 4:4, Ústí n/O. C - Dolní Čermná 6,5:1,5, Ústí n/O. D - Kunvald 3,5:4,5, Horní Čermná - Lanškroun B 1,5:6,5, Mistrovice - Moravská Třebová 5:3


Datum poslední aktualizace : 4.11.2018 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - druhé kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Svitavy - Ústí n/O. D 4,5:3,5, Kunvald - Ústí n/O. C 1,5:6,5, Dolní Čermná - Choceň 6,5:1,5, Polička B - Horní Čermná 5,5:2,5, Lanškroun - Mistrovice 5,5:2,5, Moravská Třebová - Česká Třebová 6:2
Po druhém kole jsou s plným počtem 6-ti bodů v čele Lanškroun B, Polička B a Moravská Třebová.


Datum poslední aktualizace : 14.10.2018 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - první kolo
V neděli 14.října 2018 vstoupila do nového ročníku 2018/19 družstva Krajského přeboru 2.třídy východ a v zápasech prvního kola byly dosaženy následující výsledky:
Česká Třebová - Lanškroun B 1,5:6,5, Choceň - Kunvald 6:2, Ústí n/O. C - Ústí n/O. D 4:4, Horní Čermná - Dolní Čermná 4,5:3,5, Mistrovice - Polička B 2:6, Moravská Třebová - Svitavy 5:3


Datum poslední aktualizace : 8.4.2018 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Extraliga ŠSČR - třetí dvoukolo
Ve dnech 13.-14.ledna 2018 pokračovala Extraliga ŠSČR zápasy pátého a šestého kola, v nichž našeho zástupce GASCO Pardubice čekala cesta na Moravu jen s s pěti hráči základní sestavy. Ti v sobotu nestačili na BŠŠ Frýdek-Místek a podlehli mu těsně 4,5:3,5, ale v neděli bezpečně zdolali Tatran Litovel 6,5:1,5.
Další výsledky: sobota: Slavoj Poruba - ŠK města Lysá n/L. 5,5:2,5, Labortech Ostrava - Výstaviště Lysá n/L. 3,5:4,5, Tatran Litovel - Zikuda Turnov 1,5:6,5, Unichess Praha - Duras Brno 3:5, 1.Novoborský ŠK - Moravská Slavia Brno 7,5:0,5
neděle: Výstavište Lysá n/L. - Slavoj Poruba 3:5, ŠK města Lysá n/L. - Labortech Ostrava 2,5:5,5, Zikuda Turnov - BŠŠ Frýdek-Místek 6,5:1,5, Moravská Slavia Brno - Unichess Praha 5:3, Duras Brno - 1.Novoborský ŠK 1,5:6,5
V tabulce po šesti kolech nadále kraluje 1.Novoborský ŠK s plným počtem bodů, náš zástupce GASCO Pardubice opustil medailové pozice a je čtvrtý, a na konci tabulky zůstávají už se značnou ztrátou a nulovým bodovým ziskem ŠK města Lysá n/L. a Tatran Litovel.


Datum poslední aktualizace : 18.3.2018 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - desáté kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. D - Dolní Čermná 6:2, Ústí n/O. C - Česká Třebová 8:0, Letohrad - Horní Čermná 6:2, Kunvald - Lanškroun B 1,5:6,5, Svitavy - Moravská Třebová 4:4, Mistrovice - Polička B 3:5
Boj o postup bude dramatický do posledního kola, když ve hře o vítězství a postup je nejen doposud vedoucí Lanškroun B, ale i dvojice pronásledovatelů s jednobodovou ztátou (Ústí n/O. C a Letohrad B). Na opačném pólu tabulky mají Mistrovice o svém sestupu jasno už dříve a bojuje se jen o to, jestli je do Krajské soutěže nedoprovodí ještě Polička B nebo Dolní Čermná.


Datum poslední aktualizace : 25.2.2018 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - deváté kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Mistrovice - Ústí n/O. D 2:6, Polička B - Svitavy 0,5:7,5, Moravská Třebová - Kunvald 6:2, Lanškroun B - Letohrad 5:3, Horní Čermná - Ústí n/O. C 1:7, Česká Třebová - Dolní Čermná 6:2
Na čele došlo ke změně, když Lanškroun B porazil do té doby vedoucí Letohrad a zaujal první příčku, ale o pouhý bod ho má spolu s Ústím n/O. C stále v patách. O sestupu Mistrovic je už rozhodnuto, do Krajské soutěže je může doprovodit ještě Polička B, ale šance že by toto místo zaujala Dolní Čermná ještě nezemřela.


Datum poslední aktualizace : 12.2.2018 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - osmé kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. D - Česká Třebová 6,5:1,5, Dolní Čermná - Horní Čermná 2,5:5,5, Ústí n/O. C - Lanškroun B 3,5:4,5, Letohrad - Moravská Třebová 4,5:3,5, Kunvald - Polička B 6,5:1,5, Svitavy - Mistrovice 8:0
Letohrad zdolal nebezpečnou Moravskou Třebovou, což mu díky prohře Ústí n/O. C s Lanškrounem B zachovalo první příčku v tabulce, na opačném konci tabulky už to Mistrovice vzdaly a ani Polička B se nezmátořila.


Datum poslední aktualizace : 28.1.2018 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - sedmé kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Svitavy - Ústí n/O. D 4:4, Mistrovice - Kunvald 1:7, Polička B - Letohrad 1,5:6,5, Moravská Třebová - Ústí n/O. C 5,5:2,5, Lanškroun B - Dolní Čermná 7:1, Horní Čermná - Česká Třebová 3,5:4,5
I přes prohru zůstává v čele Ústí n/O. C, ale jen s o půl bodu lepším skorem před Letohradem, na druhém konci tabulky jsou beznadějně poslední Mistrovice bez jediného bodu a jen o něco málo lépe je na tom Polička B.


Datum poslední aktualizace : 14.1.2018 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - šesté kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. D - Horní Čermná 3,5:4,5, Česká Třebová - Lanškroun B 4:4, Dolní Čermná - Moravská Třebová 4,5:3,5, Ústí n/O. C - Polička B 7:1, Letohrad - Mistrovice 6,5:1,5, Kunvald - Svitavy 5:3
V čele je stále družstvo Ústí n/O. C s plným bodovým ziskem a tříbodovým náskokem na druhý Letohrad, tabulku uzavírají Polička B se třemi body a poslední Mistrovice bez bodu.


Datum poslední aktualizace : 17.12.2017 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - páté kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Kunvald - Ústí n/O. D 4:4, Svitavy - Letohrad 2:6, Mistrovice - Ústí n/O. C 1,5:6,5, Polička B - Dolní Čermná 5,5:2,5, Moravská Třebová - Česká Třebová 5:3, Lanškroun B - Horní Čermná 6:2.
Minimálně do konce roku si prvenství udrželo Ústí n/O. C s plným počtem bodů před dotírající trojicí družstev majících pouze tříbodovou ztrátu (Letohrad, Lanškroun B, Moravská Třebová).


Datum poslední aktualizace : 3.12.2017 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. D - Lanškroun B 4,5:3,5, Horní Čermná - Moravská Třebová 2:6, Česká Třebová - Polička B 6:2, Dolní Čermná - Mistrovice 5,5:2,5, Ústí n/O. C - Svitavy 4,5:3,5, Letohrad - Kunvald 6,5:1,5
Po čtvrtém kole se na čele tabulky osamostatnilo Ústí n/O. C s plným počtem 12-ti bodů, v patách má však celou čtveřici družstev.


Datum poslední aktualizace : 19.11.2017 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - třetí kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky:
Letohrad - Ústí n/O. D 5,5:2,5, Kunvald - Ústí n/O. C 1,5:6,5, Svitavy - Dolní Čermná 6:2, Mistrovice - Česká Třebová 2,5:5,5, Polička B - Horní Čermná 3:5, Moravská Třebová - Lanškroun B 3:5
Po třech odehraných kolech kraluje tabulce trojice družstev s plným bodovým ziskem v čele s Ústím n/O. C s nejlepším skore.


Datum poslední aktualizace : 5.11.2017 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - druhé kolo
Ve duhém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky:
Ústí n/O. D - Moravská Třebová 3:5, Lanškroun B - Polička B 5,5:2,5, Horní Čermná - Mistrovice 6:2, Česká Třebová - Svitavy 2:6, Dolní Čermná - Kunvald 4:4, Ústí n/O. C - Letohrad 5,5:2,5
I po druhém kole zůstává v čele Ústí n/O. C s plným počtem bodů a nejlepším skore.


Datum poslední aktualizace : 15.10.2017 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - první kolo
V neděli 15.října 2017 zahájil sezonu soutěží družstev i Krajský přebor 2.třídy východ těmito výsledky:
Ústí n/O. C - Ústí n/O. D 8:0, Letohrad - Dolní Čermná 6,5:1,5, Kunvald - Česká Třebová 6:2, Svitavy - Horní Čermná 6,5:1,5, Mistrovice - Lanškroun B 3:5, Polička B - Moravská Třebová 2,5:5,5
Díky stoprocentní výhře je po prvním kole v čele tabulky Ústí n/O. C.



Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.