achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.11.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Extraliga dorostu - starší články

Datum poslední aktualizace : 23.04.17 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - finale B
Ve stejném termínu a na stejném místě se hrál i finalový turnaj B Extraligy dorostu, v němž však na rozdíl od turnaje A šlo jen o určení sestupujících.
Těmi se stala družstva Buštěhrad, Lokomotiva Brno, Hošťálková a také Polička, když jí jedna výhra a dvě remizy k udržení nestačily.


Datum poslední aktualizace : 23.04.17 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - finale A
Ve dnech 21.4-23.4.2017 se ve Vlachovicích ve finalovém turnaji A rozhodovalo o vítězi a medailistech letošního ročníku Extraligy dorostu.
Prvenství v letošním ročníku po zásluze patří Klatovům, které vyhrálo všechny finalové zápasy, stříbro s velkým odstupem získala Vlašim a bronz patří OAZE Praha. Pardubické Polabiny ještě prohloubily loňský ústup z medailových pozic, když ve finale nezískaly ani bod a obsadily až sedmou příčku tabulky.


Datum poslední aktualizace : 21.01.17 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - šesté a sedmé kolo
V sobotu 21.ledna 2017 skončily boje v základních skupinách Extraligy dorostu zápasy šestého a sedmého kola. Ve skupině východ si Polabiny po dvou výhrách udržely druhou příčku a postupují do finalové skupiny A, naproti tomu Polička po dvou prohrách spadla na šesté místo a čeká ji boj o záchranu ve finale B.

Datum poslední aktualizace : 04.12.16 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - páté kolo
V sobotu 3.prosince 2016 pokračovala Extraliga dorostu zápasy pátého kola, po nichž zůstávají Polabiny po výhře s Jičínem na druhém místě a Polička po výhře nad Lokomotivou Brno postoupila na páté místo.

Datum poslední aktualizace : 08.10.16 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - první čtyřkolo
V sobotu 1.října 2016 odstartovala Extraliga dorostu prvními zápasy ve skupinách, když naše 2 družstva (Polabiny a Polička) hrají ve skupině východ. Po prvních čtyřech odehraných zápasech jsou Polabiny na druhém místě s 9 body, Polička se 2 body tabulku uzavírá.

Datum poslední aktualizace : 25.4.2016 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu 2015/16 - finalové skupiny
Ve dnech 22.-24.dubna 2016 se uskutečnily finalové zápasy Extraligy dorostu sezony 2015/16, které se již tradičně hrály ve Vlachovicích.
Ve finalové skupině A se hrálo o medaile a vítězství, které tentokrát patřilo družstvu OAZA Praha následovanému BŠŠ Frýdek-Místek, bronz získalo Staré Město. Našim zástupcům se tentokrát závěrečné boje nevydařily a tak Polabiny A skončily na šestém a Polička na osmém místě.
Ve finalové skupině B získaly Polabiny B pouze jedinou remizu, skončily na posledním osmém místě a spolu s družstvy Orlová B, Most a Duras Brno z Extraligy sestupují.


Datum poslední aktualizace : 23.1.2016 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu 2015/16 - poslední dvě kola
V sobotu 23.ledna 2016 pokračovala Extraliga dorostu 2015/16 posledními dvěma koly v základních skupinách.
Ve skupině východ Polabiny A po dvou vítězstvích obsadily 2 místo a vybojovaly si postup do finale, Polabiny B po dvou prohrách skončily poslední a čeká je boj o udržení.
Ve skupině západ stačila Poličce jedna výhra k posunu na čtvrté místo, znamenající postup do finalové skupiny a jistotu udržení v Extralize i pro přístí rok.


Datum poslední aktualizace : 29.11.2015 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu 2015/16 - páté kolo
V pátém kole Extraligy dorostu 2015/16 ve skupině východ podlehly Polabiny B Polabinám A 2:4, ve skupině západ západ podlehla Polička ve Vlašimi 3,5:2,5.

Datum poslední aktualizace : 5.10.2015 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu 2015/16 - první čtyřkola
V novém ročníku Extraligy dorostu 2015/16 má náš kraj opět trojnásobné zastoupení - 2222 ŠK Polabiny A a B startují ve skupině východ a Štefanydes Polička ve skupině západ.
V obou skupinách byla ve dnech 3.-4.října 2015 odehrána první čtyři kola, z nichž ve skupině východ Polabiny A vytěžily 8 bodů (2-2-0) a Polabiny B 0 bodů (0-0-4), ve skupině západ získala Polička 6 bodů (2-0-2).


Datum poslední aktualizace : 26.4.2015 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - finale
Ve dnech 14.-26.dubna 2015 se ve Vlachovicích odehrála finalová utkání všech týmů Extraligy dorostu ve skupině A (o titul) i ve skupině B (o udržení).
Ve skupině A získalo družstvo 2222 ŠK Polabiny stříbrnou medaili - Blahopřejeme !!!, když získalo stejný počet bodů jako vítězná Vlašim a mělo jen horší skore.
Ve skupině B bylo první družstvo Štefanydes Polička a suverénně si zachovalo účast v Extralize dorostu i pro příští sezonu.


Datum poslední aktualizace : 25.1.2015 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu východ - závěrečné dvoukolo
V sobotu 24.ledna 2015 byla závěrečnými dvěma koly ukončena Extraliga dorostu v základních skupinách. Ve skupině východ si Polabiny dvěma vítězstvími vybojovaly postup do finalové skupiny s plným počtem bodů, zatímco Polička bude muset hrát jen ve skupině o udržení. Zajímavostí je, že dlouhodobý veleúspěšný účastník Extraligy dorostu BŠŠ Frýdek-Místek se poprve ve své historii neprobojoval do finale a čeká ho pouze účast v bojích o záchranu.

Datum poslední aktualizace : 6.12.2014 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu východ - páté kolo
V sobotu 6.prosince 2014 pokračovala Extraliga dorostu skup. východ zápasy pátého kola, v němž Polabiny porazily Poličku vysoko 5,5:0,5.

Datum poslední aktualizace : 13.10.2014 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu východ - první čtyřkolo
Ve dnech 11.-12.října 2014 se v Brně uskutečnila první čtyři kola nového ročníku Extraligy dorostu sk. východ, v níž startují i dvě družstva z našeho kraje - 2222 ŠK Polabiny a Polička.
Po prvním soustředění jsou na tom lépe Polabiny, jimž se třemi vítězstvími a jednou remizou patří druhá příčka, Polička s jednou výhrou a jednou remizou je na páté příčce (z osmi účastníků).


Datum poslední aktualizace : 28.4.2014 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - finale
Ve dnech 25.-27.dubna 2014 se v Třešti uskutečnily finalové boje Extraligy dorostu, které určily jak medailisty, tak čtyři sestupující.
Ve finálové skupině A, v níž se hrálo o prvenství, získaly Polabiny A ze čtyř zápasů 9 bodů, které jim však stačily jen k zisku třetího místa - Blahopřejeme !!!
Ve finálové skupině B, v níž se hrálo o udržení v Extralize, získaly Polabiny B jen 4 body což jim k udržení v soutěži nestačilo.
Postřehy z finale Extraligy dorostu naleznete na webových stránkách zúčastněných družstev - Vlašim, Frýdek-Místek, Polabiny, Most, OAZA Praha, Duras Brno, Klatovy, Orlová, Bohemians Praha, Údlice, Lokomotiva Brno, Hradec Králové a Tábor.


Datum poslední aktualizace : 25.1.2014 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu skupina východ - závěrečné dvoukolo
V sobotu 25.ledna 2014 byla závěrečným dvoukolem dohrána východní skupina Extraligy družstev dorostu. V něm Polabiny A potvrdily svou výkonnost dvěma výhrami, postupují do finalové skupiny A a budou bojovat o medaile, Polabiny B i přes remizu s Durasem budou hrát jen ve skupině B o udržení v soutěži.
Ohlasy z jednotlivých utkání můžete najít na webových stránkách Durasu Brno, Lokomotivy Brno, Frýdku-Místku, Hradce Králové, Orlové a Polabin.


Datum poslední aktualizace : 9.12.2013 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu skupina východ - páté kolo
V pátém kole Extraligy dorostu došlo ke vzájemnému utkání Polabinských družstev, v němž A družstvo zvítězilo 4:2.
Ohlasy z dalších utkání tohoto kola můžete nalézt na webových stránkách Frýdku-Místku, Durasu a Lokomotivy Brno, Hradce Králové a Orlové.


Datum poslední aktualizace : 14.10.2013 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu skupina východ - první čtyřkolo
Nový ročník Extraligy dorostu zahájila skupina východ ve dnech 12.-13.října 2013 v Brně zápasy prvního čtyřkola, v nichž hrála obě družstva Polabin se střídavými výsledky - A družstvo je prozatím na 3.místě a B družstvo na 6.místě.
Postřehy z utkání můžete nalézt na webových stránkách Frýdku-Místku, Durasu Brno, Polabin, Hradce Králové (1) (2), Orlové a Lokomotivy Brno.


Datum poslední aktualizace : 14.4.2013 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - finalové skupiny o medaile a o udržení
Ve dnech 12.-14.dubna 2013 se ve Vlachovicích odehrálo finale Extraligy družstev staršího dorostu. V elitní šestnáctce měl náš kraj trojnásobné zastoupení, když Polabiny A bojovaly ve skupině A o medaile a Polabiny B spolu s Poličkou hrály ve skupině B o udržení se v Extralize.
Ve skupině A Polabiny A nečekaně zaváhaly v souboji s Údlicemi a ztratily tak šanci na zlato a v posledním kole po remize s Vlašimí na ně zůstal jen bronz.
Ve skupině B naopak Polabiny B neztratily ani bod a po zásluze tak zůstávají v Extralize i pro další sezonu, Polička však nezopakovala loňský vítězný závěr a soutěž bude muset nejméně na rok opustit.


Datum poslední aktualizace : 27.1.2013 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - finalové skupiny o medaile a o udržení
V sobotu 26.prosince 2013 měla Extraliga dorostu na pořadu poslední dvě kola v základních skupinách.
Ve skupině východ si Polabiny A zvítězily v obou zápasech a postupují do finalového turnaje A z prvního místa, Polabiny B si i přes jedno vítězství a remizu zahrají ve skupině B o udržení.
Ve skupině západ nebyla Poličce nic platná ani dvě vítězství a čeká ji také boj o udržení ve skupině B.
A jak výsledky hodnotí jednotlivá družstva se můžete dočíst na webových stránkách Polabin, Frýdku-Místku, Loko Brno, Náměště n/O., Orlové, Havířova a Durasu Brno, resp. na stránkách Vlašimi, Mostu, Bohemians, Klatov, Liberce, Poličky a Říčan.


Datum poslední aktualizace : 9.12.2012 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - finalové skupiny o medaile a o udržení
V sobotu 8.prosince 2012 měla Extraliga dorostu v obou základních skupinách na pořadu zápasy pátého kola, z nichž mnohé byly předehrány již dříve.
Ve východní skupině si Polabiny A upevnily první příčku po vítězství 5,5:0,5 nad Polabinami B, ve skupině západ podlehla Polička Vlašimi 2:4 a je stále poslední.


Datum poslední aktualizace : 7.10.2012 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - finalové skupiny o medaile a o udržení
Poprve v historii má letos náš kraj dvojnásobné zastoupení v Extralize st. dorostu skupina východ (a trojnásobné v Extralize dorostu celkem !!), když v této skupině letos startují hned dvě družstva 2222 ŠK Polabiny A a B.
První čtyři kola se hrála ve dnech 6.-7.října 2012 v Brně a Polabiny v nich obstály více než dobře - A družstvo je v čele tabulky a i B družstvo přes zisk pouhých dvou remiz sehrálo v extrémně vyrovnané soutěži ve všech zápasech důstojnou roli.
Názory na jednotlivá utkání můžete nalézt na webových stránkách Polabin, Frýdku-Místku, Náměště n/O., Loko Brno, Orlové, Havířova a Durasu Brno.


Datum poslední aktualizace : 7.10.2012 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - finalové skupiny o medaile a o udržení
Stejně jako v posledních třech letech má i letos náš kraj zástupce v Extralize st. dorostu skupina západ, kterým je tentokrát družstvo TJ Štefanydes Polička.
První čtyři kola se odehrála v termínu 6.-7.října 2012 ve Vlašimi a nekompletní Poličce se v nich vůbec nedařilo - ve všech čtyřech zápasech podlehla a v tabulce zaujímá poslední místo.
Názory na jednotlivá utkání můžete nalézt na webových stránkách Vlašimi, Mostu, Liberce, Bohemians Praha, Klatov, Říčan a Poličky.


Datum poslední aktualizace : 15.4.2012 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - finale B
Ve dnech 13.-15.dubna 2012 hostily Vlachovice také účastníky Extraligy dorostu - skupiny o udržení, mezi nimiž bylo i naše družstvo Štefanydes Polička. I přes nejlepší výchozí pozici Poličky bylo klání napínavé až do posledního kola, v němž si Polička po vítězství přece jen udržela soutěž i do dalšího ročníku - Blahopřejeme !!!

Datum poslední aktualizace : 15.4.2012 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - finale A
Finalová utkání Extraligy dorostu se hrála ve dnech 13.-15.dubna 2012 ve Vlachovicích a mezi jejími účastniky bylo i družstvo Polabin. Po dramatickém průběhu Extraliga skončila společným vítězstvím tří týmů, když o konečném pořadí muselo rozhodnout až skore. Vítězem se tak stalo družstvo TJ Lokomotivy Brno před BŠS Frýdek-Místek a historicky první bronzovou medaili bralo družstvo 2222 ŠK Polabiny - Blahopřejeme !!!

Datum poslední aktualizace : 21.1.2012 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - šesté a sedmé kolo
V posledním dvoukole Extraligy dorostu skupiny západ vyhrály Polabiny nejprve nad Kladnem 4:2 a na závěr zvítězily i nad Vlašimí 3,5:2,5, takže postupují do finále s plným počtem bodů - Blahopřejeme !!!
Ve východní skupině Extraligy dorostu náš druhý zástupce Štefanydes Polička neudržel dosavadní postavení a po hladkých prohrách 5,5:0,5 s Náměští n/O. a 4,5:1,5 s Loko Brno bude hrát jen ve skupině o udržení v Extralize.
S názory jednotlivých aktérů se můžete seznámit na webových stránkách Polabin, Vlašimi, Říčan, Hořic, Liberce, Mostu a Kladna ze západní skupiny a Poličky, Loko Brno, Frýdku-Místku, Havířova, Durasu Brno, Náměště n/O., Boršic a St. Města z východní skupiny Extraligy dorostu.


Datum poslední aktualizace : 26.11.2011 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - páté kolo
V pátém kole západní skupiny Extraligy dorostu Polabiny porazily Říčany těsně 3,5:2,5, čímž si už spolu s Vlašimí zajistily postup do finale, ve východní skupině se Polička vytáhla na Duras Brno a po výhře 3,5:2,5 se posunula do první čtyřky !

Datum poslední aktualizace : 16.10.2011 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - první čtyři kola
Po víceleté absenci má v letošní sezoně náš kraj v Extralize dorostu hned dvojnásobné zastoupení - Polabiny startují ve skupině západ a Polička ve skupině východ. První čtyři kola, odehraná v Liberci a Frýdku-Místku, přinesla očekávaný plný zisk ostříleným borcům z Polabin, nováčci z Poličky se blýskli jedním vítězstvím a dvěma remizami!
S detaily se můžete seznámit nejen na webových stránkách Polabin a Poličky, ale i Vlašimi, Říčan, Hořic, Liberce, Mostu a Kladna ze západní skupiny a Loko Brno, Frýdku-Místku, Havířova, Durasu Brno, Náměště n/O., Boršic a St. Města z východní skupiny Extraligy dorostu.


Datum poslední aktualizace : 17.4.2011 Sekce : Extraliga dorostu
Finale Extraligy dorostu
Ve Finále Extraligy dorostu, hraném ve dnech 15.-17.dubna 2011 ve Vlachovicích, jsme poprve měli i my své zástupce - družstvo 2222 ŠK Polabiny, kteří se na své soupeře až nečekaně úspěšně vytáhli. Po nováčkovských remizách s Náměští n/O. a Havířovem ukázali svou sílu v obou závěrečných soubojích s favorizovanými týmy BŠS Frýdku-Místku a Lokomotivy Brno, které vyhráli (!!) a celkově obsadili čtvrté místo - Blahopřejeme !!
Ohlasy z Finale Extraligy dorostu naleznete na webových stránkách Loko Brno, Frýdku-Místku, Liberce, Náměště n/O., Polabin a Vlašimi.


Datum poslední aktualizace : 15.1.2011 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu západ - šesté a sedmé kolo
V Extralize dorostu byly posledními dvěmi koly ukončeny boje v základních skupinách. V té západní remizovaly Polabiny s Libercem 3:3 a zvítězily nad Hořicemi 4:2, což jim stačilo k umístění na druhém místě a k historickému postupu do finale Extraligy - Blahopřejeme !!!

Datum poslední aktualizace : 27.11.2010 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu západ - páté kolo
V pátém kole Extraligy dorostu skupiny západ hostoval náš zástupce 2222 ŠK Polabiny v Rychnově n/Kn., odkud přivezl všechny body za vítězství v poměru 4:2.
Další výsledky: Liberec - Hořice 5:1, Údlice - Kladno 2:4, Vlašim - OAZA 5,5:0,5


Datum poslední aktualizace : 3.10.2010 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu západ - první čtyři kola
Ve dnech 2.-3.října 2010 se na srazu všech družstev v Kuněticích uskutečnila první 4 kola Extraligy dorostu skupiny západ. Polabinám se vstup do soutěže povedl, když po prvním vítězství 6:0 nad Oazou Praha zvítězily ve třetím kole i nad Kladnem 3,5:2,5, ve druhém kole však podlehly Vlašimi 2:4 a na závěr remizovaly s Údlicemi 3:3. Další účastníci srazu (Liberec, Hořice, Rychnov n/Kn.) hodnotili první kola soutěže zase ze svého pohledu.

Datum poslední aktualizace : 29.9.2010 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu
Po dlouhých třech letech pauzy má náš kraj opět zastoupení v Extralize dorostu, když po Synthesii Pardubice (2002/03), Lokomotivě Česká Třebová (2005/06), a ŠO Chrudim (2006/07) nás bude reprezentovat družstvo 2222 ŠK Polabiny. Soutěž startuje 2-3.10.2010 a její první čtyři kola kola se uskuteční v prostorách hostince U přívozu v Kuněticích.

Datum poslední aktualizace : 30.1.2007 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu východ 2006/07 - kola 3-7
Poslední lednový víkend byl vyhrazen nejvyšší soutěži družstev dorostu - Extralize. Po odehrání základní části není pohled na tabulku skupiny východ vůbec radostný - náš zástupce ŠO Chrudim skončil bez bodu na posledním osmém místě a tak ani v nadcházející baráži o udržení nemá žádné růžové vyhlídky.

Datum poslední aktualizace : 10.10.2006 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu východ 2006/07 - kolo 1-2
Také v letošním ročníku má náš kraj svého zástupce v Extralize družstev dorostu, kterým je družstvo TJ+DDM Chrudim. V doposud odehraných dvou kolech skupiny východ se mu ale vůbec nedařilo a po dvou prohrách se nachází na posledním místě tabulky.

Datum poslední aktualizace : 30.4.2006 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu 2005/06 - finale B
Nejen základní část, ale i Finale B Extraligy dorostu, bylo nad síly jediného našeho zástupce Loko DDM Česká Třebová. Po jediné remize a dalších třech prohrách obsadil s odstupem poslední příčku a pro další ročník zaslouženě sestupuje.

Datum poslední aktualizace : 30.1.2006 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu 2005/06 - třetí dvoukolo
Ani v posledním dvoukole Extraligy družstev dorostu se Lokomotivě Česká Třebová nepodařilo skorovat a po ukončení základní části Extraligy skončila bez bodu na posledním místě.

Datum poslední aktualizace : 30.1.2006 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu 2005/06 - druhé dvoukolo
Také druhé dvoukolo Extraligy družstev dorostu bylo nad síly našeho zástupce - Lokomotiva Česká Třebová prohrála sice obě utkání nejtěsnějším poměrem, ale přece jen se jí bodovat nepodařilo.

Datum poslední aktualizace : 9.11.2005 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu 2005/06 - třetí kolo
Ani ve třetím kole Extraligy družstev dorostu se našemu zástupci Loko Česká Třebová nepodařilo skorovat a po prohře 1,5:4,5 s družstvem Grygova se stále nachází na posledním místě tabulky.

Datum poslední aktualizace : 10.10.2005 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu 2005/06 - první dvoukolo
V letošním ročníku Extraligy dorostu máme po delší pauze opět zastoupení. V prvním dvoukole se však našemu zástupci Loko Česká Třebová vůbec nedařilo a po prohrách 0,5:5,5 s Frýdkem-Místkem A a 2:4 s Frýdkem-Místkem B se nachází na posledním místě tabulky.

Datum poslední aktualizace : 1.9.2004 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu
V sezóně 2004/05 nemá Pardubický kraj v Extralize dorostu žádného zástupce.

Datum poslední aktualizace : 1.9.2003 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu
V sezóně 2003/04 nemá Pardubický kraj v Extralize dorostu žádného zástupce.

Datum poslední aktualizace : 28.4.2003 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu, finale B - druhé dvoukolo
Ani kompletní sestava nepomohla Synthesii Pardubice v závěrečném dvoukole B skupiny udržet Extraligu dorostu i na příští sezönu. Po sobotní remize 3:3 s H. Brodem ji mohla udržet ve hře jen výhra nebo remiza se Starým Městem - po prohře 2,5:3,5 se však musí s Extraligou rozloučit.

Datum poslední aktualizace : 15.4.2003 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu, finale B - první dvoukolo
První dvoukolo skupiny o udržení v Extralize dorostu přineslo družstvu Synthesie Pardubice pouze 50%-ní zisk - v sobotu (bez Petra) podlehlo Brankovicím 2:4 a v neděli (konečně kompletní) přehrálo Postoupky 4,5:1,5.

Datum poslední aktualizace : 2.2.2003 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - sedmé kolo
Závěrečné kolo základní skupiny Extraligy dorostu definitivně rozhodlo o tom, že oslabená Synthesia Pardubice i přes výhru nad Vlašimí 3,5:2,5 bude bojovat jen ve skupině o udržení.

Datum poslední aktualizace : 1.2.2003 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - šesté kolo
I v předposledním kole Extraligy dorostu se Synthesia Pardubice musela obejít bez svého nejlepšího hráče, ale přesto zvítězila nad Č. Budějovicemi 3,5:2,5 a konečně se odpoutala z posledního místa tabulky.

Datum poslední aktualizace : 25.1.2003 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - dohrávka 5 kola
V odloženém utkání 5 kola Extraligy dorostu západ podlehla Synthesia Pardubice (opět bez Lázničky) doma Sokolu Kobylisy vysoko 0,5:5,5 a po zásluze setrvává na posledním místě tabulky.

Datum poslední aktualizace : 7.12.2002 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - páté kolo
Zápas pátého kola Extraligy dorostu mezi družstvy Synthesia Pardubice a Praha-Kobylisy byl odložen na 25.1.2003, v ostatních zápasech vítězili favorité: Říčany - Oaza 2,5:3,5, Vlašim - Č.Budějovice 3:3, Vyšehrad - Plzeň 1:5.

Datum poslední aktualizace : 13.11.2002 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - čtvrté kolo
Teprve ve čtvrtém kole Extraligy dorostu si Synthesia Pardubice připsala plný bodový zisk za vítězství 4:2 nad družstvem Říčan, přesto však setrvává na posledním místě tabulky.

Datum poslední aktualizace : 12.11.2002 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - třetí kolo
Ani ve třetím kole Extraligy dorostu se Synthesia Pardubice nedočkala vítězství a po prohře s družstvem Oaza Praha 2,5:3,5 je stále na posledním místě tabulky.

Datum poslední aktualizace : 6.10.2002 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - druhé kolo
Neúčast Lázničky se podepsala i na výsledku druhého kola Extraligy dorostu, v němž Synthesia Pardubice podlehla Vyšehradu opět 2:4

Datum poslední aktualizace : 5.10.2002 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - první kolo
Jediný zástupce našeho kraje v Extralize dorostu Synthesia Pardubice nastoupila proti favoritu soutěže Plzni oslabena o Lázničku (startoval na Mistrovství Evropy) a podlehla 2:4

Datum poslední aktualizace : 3.10.2002 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - soupisky družstev
Přehled soupisek družstev, která budou v sezóně 2002/03 startovat v západní skupině Extraligy dorostu (jak je zveřejnil vedoucí soutěže).

Datum poslední aktualizace : 22.9.2002 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - rozlosování
Letošní ročník Extraligy dorostu se poprve bude hrát systémem dvou základních skupin s následujícím finalem ve skupinách o titul a o sestup. Rozlosování, termíny a místa konání utkání v obou skupinách (západ a východ) jsou následující:

Datum poslední aktualizace : 31.5.2002 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - oprávněná družstvaJakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.