Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor družstev žáků 2018/19 - úvod 04.10.18

Komise mládeže PDŠS vydala úvodní zpravodaj Krajského přeboru družstev žáků pro sezonu 2018/19, obsahující seznam přihlášených družstev, rozpis soutěže včetně termínů a míst jejich konání, a pokyny pro pořadatele jednotlivých srazů.


KPDŽ  2018/2019

 

Úvodní zpravodaj                                       3. 10. 2018

 

·       Vedoucí soutěže: Jiří Krištof, e-mail: jirikristof@seznam.cz, mobil: 776 096 873

·       Hrací tempo bude 40 minut na partii pro každého s bonusem 30 vteřin za tah a s povinným zápisem do konce partie.

·       Pořadatel srazu je povinen vydat nejpozději týden předem stručné informace (místo, občerstvení, přezůvky) o konání srazu.

·       Pořadatel zajišťuje partiáře, hrací materiál (může požadovat dovezení od soupeřů) a rozhodčího, který má na starosti všechny zápasy na srazu.

·       Vedoucí družstva je povinen všechny partie utkání, v němž jeho družstvo má na 1. šachovnici bílé kameny, zpracovat do elektronické databázové podoby (výhradně formát pgn), kterou pak do týdne zašle elektronickou poštou vedoucímu soutěže.

·       Formát zápisu partií pro turnajový bulletin by měl být jednotný:

o      Turnaj: KPDZ 18/19 Lanskroun B – Policka B.

o      Zkratky týmů: Lanskroun B, Svitavy, Zelezne hory, Policka B, Chotebor, Usti n.O, Polabiny C a Polabiny D.

o      Uvádějte celá příjmení a jména hráčů (bez háčků a čárek!).

o      Vyplňte kolo a podkolo, výsledek partie a rok, měsíc, den, kdy se hrálo.

o      Uvádějte ELO z LOK ČR (uvedeno v soupiskách).

·       Partie zasílejte na e-mail vedoucího soutěže.

·       Upozorňuji, že kapitánem družstva je vždy vedoucí.

·       Časy v rozpise jsou orientační, po domluvě lze změnit.

·       Vedoucí srazů vydají týden předem pokyny ke srazu.

·       Seznam družstev:

Č.

Družstvo

1

ŠK Ústí nad Orlicí

2

TJ Lanškroun B

3

ŠK Svitavy

4

TJ Štefanydes Polička B

5

ŠS Železné hory

6

Chotěbořští draci B

7

2222 ŠK Polabiny C

8

2222 ŠK Polabiny D

 

Rozpis soutěže

 

20. října 2018            1. a 2. kolo

 

Sraz Chotěboř

 

Sraz Ústí nad Orlicí

Svitavy

-

Chotěboř

 

Lanškroun B

-

Polabiny C

Železné Hory

-

Polička B

 

Polabiny D

-

Ústi nad Orlicí

 

 

 

 

 

 

 

Chotěboř

-

Polička B

 

Ústi nad Orlicí

-

Polabiny C

Železné Hory

-

Svitavy

 

Lanškroun B

-

Polabiny D

 

24. listopadu 2018             3. a 4. kolo

 

Sraz Železné hory (v Pardubicích)

 

Sraz Svitavy

Polabiny D

-

Polabiny C

 

Polička B

-

Svitavy

 

Železné hory

-

Chotěboř

 

Ústi nad Orlicí

-

Lanškroun B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polabiny C

-

Železné Hory

 

Polička B

-

Ústi nad Orlicí

 

Chotěboř

-

Polabiny D

 

Svitavy

-

Lanškroun B

 

 

27. dubna 2019                            5. – 7. kolo

 

Sraz Železné hory (v Pardubicích)

Lanškroun B

-

Polička B

Svitavy

-

Ústi nad Orlicí

Chotěboř

-

Polabiny C

Železné Hory

-

Polabiny D

 

 

 

Polabiny C

-

Polička B

Svitavy

-

Polabiny D

Lanškroun B

-

Železné Hory

Ústi nad Orlicí

-

Chotěboř

 

 

 

Polabiny D

-

Polička B

Polabiny C

-

Svitavy

Chotěboř

-

Lanškroun

Železné Hory

-

Ústi nad Orlicí

Krištof Jiří

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.