Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže v rapidu 13.05.18

V sobotu 12.května 2018 se v Mistrovicích uskutečnil Krajský přebor mládeže v rapidu, kterého se v šesti věkových kategoriích zúčastnilo 138 hráčů ze 17 oddílů.
V kategorii do 10 let kralovali zástupci Chotěboře, když obsadili 4 z prvních pěti míst. Vítězem se stal Radek Nejedlý z Chotěboře s plným počtem 9/9 bodů, druhé místo obsadil Jiří Bouška z Hlinska a třetí skončil Robert Jun z Chotěboře, z dívek byla nejúspěšnější Eliška Vágnerová z Kunvaldu.
Kategorii do 12 let ovládli zástupci Polabin, když první byl Martin Stoček, druhý skončil Marek Juchelka a třetí byl Vít Pilař, nejlepší dívkou se stala Adéla Třasáková (všichni Polabiny).
V kategorii do 14 let hegemonie Polabin pokračovala, když jejich hráči obsadili dokonce všech pět prvních míst. Vítězem se stal Michal Jareš před Karlem Brožkou a Janem Jirouškem (všichni Polabiny), nejlepší z dívek byla Barbora Málková z Lanškrouna.
Kategorie do 16, 18 a 20 let hrály společný turnaj, jehož vítězem se stal Rudolf Jun. Vítězi jednotlivých kategorií se stali : H16 - Rudolf Jun z Chotěboře, D16 - Gabriela Králová ze Zaječic, H18 - Matěj Kupsa z Lanškrouna, D18 - Veronika Šmajzrová z Poličky, H20 - Jakub Cach z Polabin.


Krajský přebor v rapid šachu PDŠS 2018
Organizátor : TJ Sokol Mistrovice
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Karel Halbrštát
Hlavní rozhodčí : Mgr. Jiří Krištof
Rozhodčí : Adolf Krušina
Čas na rozmyšlenou : 2x15 min. + 5 s/tah
Místo : Mistrovice
Datum : 2018/05/12
Kategorie HD 10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Nejedlý Radek  1403 TJ CHS Chotěboř 9 0 45,5 46
2 2 Bouška Jiří  1416 ŠO Hlinsko 8 0 47 51
3 4 Jun Robert  1397 TJ CHS Chotěboř 7 0 48 52
4 10 Jun Rostislav  1109 TJ CHS Chotěboř 6 0 50 53
5 1 Nejedlý Lukáš  1444 TJ CHS Chotěboř 6 0 47,5 51,5
6 40 Vágnerová Eliška  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 6 0 37 40
7 7 Paar David  1161 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 36,5 39,5
8 21 Bouška Jonáš  1005 ŠO Hlinsko 5,5 0 46,5 50,5
9 9 Komárek Tobiáš  1118 ŠK Svitavy 5,5 0 44 45,5
10 28 Hrdlička Tobiáš  1000 TJ Spartak OEZ Letohrad 5,5 0 39 42
11 19 Klodner Filip  1036 ŠK Svitavy 5,5 0 32,5 35,5
12 18 Horák Prokop  1052 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 46,5 49,5
13 5 Starý Vojtěch  1290 Jiskra Heřmanův Městec 5 0 46,5 49
14 8 Dolejš Mikuláš  1158 TJ Štefanydes Polička 5 0 43,5 46,5
15 20 Hoferica Jindřich  1009 ŠK Svitavy 5 0 41,5 44,5
16 13 Holásek Tomáš  1091 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 41 44
17 6 Bártová Leona  1231 TJ Slovan Moravská Třebová 5 0 39,5 42,5
18 17 Půlpán Jan  1065 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 39 40,5
19 15 Zmek Jaroslav  1067 TJ CHS Chotěboř 4,5 0 43,5 46,5
20 34 Sysr Vojtěch  1000 TJ Spartak OEZ Letohrad 4,5 0 39 43
21 14 Suchodol Lukáš  1082 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4,5 0 37,5 40,5
22 32 Pařízková Kristýna  1000 ŠS Železné hory 4 0 40,5 43,5
23 33 Pelz Dominik  1000 ŠK Svitavy 4 0 39,5 42,5
24 39 Vavřín Denis  1000 ŠK Svitavy 4 0 36,5 37
25 24 Burešová Beáta  1000 ŠS Železné hory 4 0 36 37,5
26 22 Bednařík Martin  1000 TJ Sokol Nekoř 4 0 35,5 37
27 11 Zucha Ilja  1105 SK Žamberk 4 0 34 37
28 31 Křivohlávek Jan  1000 TJ Spartak OEZ Letohrad 4 0 32 32,5
29 12 Sadílek Filip  1096 TJ Lanškroun 4 0 28,5 30
30 27 Hrdlička Nikola  1000 TJ Spartak OEZ Letohrad 3,5 0 34 36,5
31 35 Šafář Adam  1000 TJ Štefanydes Polička 3,5 0 30 30,5
32 30 Kalous Kryštof  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 37 40
33 16 Nováček Jakub  1066 TJ CHS Chotěboř 3 0 37 40
34 26 Hanák David  1000 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 34 34,5
35 37 Tichá Karolína  1000 Hlinsko 3 0 33 33,5
36 36 Šlezingr Miroslav  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 30 30,5
37 38 Tichý Pavel  1000 Hlinsko 3 0 29,5 32
38 25 Hajzlerová Natálie  1000 TJ Lanškroun 2,5 0 26,5 27
39 29 Kafková Hedvika  1000 ŠO Hlinsko 1,5 0 31,5 32
40 23 Bednář Jan  1000 TJ Sokol Nekoř 0,5 0 32 33,5
Kategorie HD 12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 7 Stoček Martin  1481 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 0 47 50,5
2 1 Juchelka Marek  1657 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 0,5 49,5 53
3 3 Pilař Vít  1579 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 0,5 46 49,5
4 2 Třasáková Adéla  1611 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 1 50,5 54,5
5 11 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1388 TJ CHS Chotěboř 6,5 0 44,5 46,5
6 12 Kobr Matěj  1381 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 6 0 46,5 50,5
7 15 Pešek Martin Jakub  1292 ŠO Hlinsko 6 0 45,5 49,5
8 4 Nesporá Taťána  1520 ŠK 1921 Zábřeh 6 0 44 48
9 9 Šulcová Tereza Radmila  1436 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 44 45,5
10 5 Pejřimovská Viola Ruby  1491 TJ CHS Chotěboř 6 0 41,5 45,5
11 6 Ďuriančík Michal  1484 ŠK Svitavy 5,5 0 50,5 54,5
12 10 Šafář Václav  1391 TJ Štefanydes Polička 5 0 43 47
13 13 Váňa Jakub  1349 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 43 46,5
14 14 Sedlák Jakub  1304 TJ Lanškroun 5 0 41 43,5
15 21 Voborník Jiří  1158 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 40,5 43,5
16 17 Málek Filip  1236 TJ Lanškroun 5 0 40,5 41
17 16 Tyč Jakub  1270 ŠS Železné hory 5 0 38,5 41
18 22 Sysrová Eliška  1156 TJ Spartak OEZ Letohrad 5 0 38 41,5
19 35 Kalousová Eva  1000 TJ Lanškroun 5 0 30,5 32,5
20 8 Roub Radek  1478 ŠS Železné hory 4,5 0 41,5 44,5
21 19 Brázda Zdeněk  1219 ŠK Svitavy 4 0 40,5 43,5
22 20 Tran Tuan Anh  1161 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 39 42
23 24 Přibyl Adam  1119 TJ Lanškroun 4 0 38 39,5
24 18 Šmajzrová Dominika  1225 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 36,5 40
25 27 Včela Martin  1084 TJ CHS Chotěboř 4 0 34,5 35
26 26 Fajgl Patrik  1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 34 35,5
27 37 Spančok Aleš  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 33,5 36
28 28 Nastoupil Adam  1077 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 0 33 34,5
29 40 Vystavěl Benjamin  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 4 0 31,5 32
30 34 Holík Josef  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 4 0 30,5 32,5
31 25 Bureš Daniel  1100 ŠS Železné hory 3,5 0 37,5 41,5
32 23 Zucha Jonáš  1152 SK Žamberk 3,5 0 36 38,5
33 29 Beil Florian  1065 TJ Slovan Moravská Třebová 3,5 0 33,5 34
34 30 Schmidt Jakub  1039 ŠO Hlinsko 3 0 31 33,5
35 31 Adamec Matěj  1000 TJ Sokol Nekoř 3 0 27 27,5
36 39 Vaščík Matěj  1000 ŠK Svitavy 2,5 0,5 28,5 29
37 32 Čonka Pavel  1000 TJ Sokol Nekoř 2,5 0,5 25 25,5
38 36 Pernica Jakub  1000 ŠK Svitavy 2 0 33 33,5
39 33 Dušek Vojtěch  1000 TJ Sokol Nekoř 1,5 0 29,5 30
40 38 Šlechtová Kristýna  1000 TJ Spartak OEZ Letohrad 0,5 0 26,5 28
Kategorie HD 14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Jareš Michal  1801 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8,5 0 45,5 49
2 3 Brožka Karel  1735 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8 0 46,5 50
3 4 Jiroušek Jan  1730 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 0 48,5 52,5
4 2 Ret Adam Josef  1760 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 47,5 51
5 8 Půlpán Ondřej  1431 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 46 48
6 16 Málková Barbora  1144 TJ Lanškroun 5,5 0 35,5 37,5
7 9 Sysr Vít  1390 TJ Spartak OEZ Letohrad 5 0 46 48
8 5 Moravec Jakub  1486 ŠK Svitavy 5 0 42 44
9 12 Minář Milan  1255 TJ Lanškroun 5 0 33 35
10 14 Kössler Ondřej  1188 ŠK Svitavy 5 0 31 33,5
11 6 Píše Michal  1475 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 47 51
12 11 Šulc Jiří  1304 ŠO Hlinsko 4,5 0 42 45
13 7 Leksová Soňa  1442 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 41 43,5
14 24 Straka Michal  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 4,5 0 31,5 33,5
15 22 Lihotský Lukáš  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 0 27,5 29,5
16 10 Kýr Michal  1368 ŠK Svitavy 4 0 47 51
17 18 Filip Dominik  1092 TJ Jablonné nad Orlicí 4 0 33,5 36
18 13 Holásková Markéta  1250 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 32,5 34,5
19 23 Mičík Dan  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 3,5 1 35,5 37,5
20 15 Dušek Bohuslav  1153 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 0 39,5 41,5
21 21 Brandejs Patrik  1000 ŠK Svitavy 3 1,5 29,5 31,5
22 19 Sadílek Jakub  1032 TJ Lanškroun 3 1 33 35,5
23 17 Zachař Michal  1100 ŠK Svitavy 3 0,5 27 29
24 25 Táborský Jan  1000 ŠK Svitavy 2,5 0,5 34,5 36,5
25 20 Brandejs Ondřej  1000 ŠK Svitavy 2,5 0,5 27,5 29,5
Kategorie HD 16, 18 a 20
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Jun Rudolf  1901 TJ CHS Chotěboř 8 0 47 51,5
2 2 Cach Jakub  1912 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 1 45,5 50
3 1 Říha Vojtěch  2055 ŠO Hlinsko 7,5 0 47 50,5
4 4 Kupsa Matěj  1835 TJ Lanškroun 6 0 41,5 44
5 19 Králová Gabriela  1291 TJ Sokol Zaječice 6 0 41 43,5
6 9 Holásek Vojtěch  1642 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 48 51,5
7 12 Klabeneš Petr  1602 TJ CHS Chotěboř 5,5 0 38,5 41,5
8 13 Novotný Ondřej  1592 ŠO Hlinsko 5 0 47,5 48,5
9 6 Píše Jiří  1736 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 47 51,5
10 10 Šmajzrová Veronika  1622 TJ Štefanydes Polička 5 0 45,5 49
11 8 Cach Ondřej  1670 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 43 45,5
12 11 Nešpůrek Jan  1606 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 42,5 45,5
13 15 Simon Jakub  1562 TJ Štefanydes Polička 5 0 37,5 39,5
14 16 Horák Vojtěch  1513 TJ Lanškroun 5 0 35,5 38
15 26 Nikolinko Tomáš  1168 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5 0 34,5 37
16 7 Ježek Jakub  1678 Sokol Mistrovice 4,5 0 43 46,5
17 14 Kalousová Julie  1576 TJ Lanškroun 4,5 0 42,5 46,5
18 5 Bouchal Lukáš  1779 Sokol Mistrovice 4,5 0 41 44,5
19 18 Pilná Jitka  1405 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 0 41 44,5
20 22 Štulpa Miroslav  1247 ŠK Svitavy 4,5 0 34 35
21 23 Plíva Petr  1220 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 0 33,5 36
22 28 Bohuňovská Tereza  1027 ŠK Svitavy 4,5 0 32 33
23 21 Haas Matouš  1264 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 2 33,5 35,5
24 33 Tanko Pavel  1000 ŠK Svitavy 4 0 30 31
25 30 Mráz Václav  1010 ŠK Svitavy 4 0 26,5 27,5
26 17 Bulva František  1453 ŠK Svitavy 3,5 0 37,5 39,5
27 25 Hrdina Filip  1170 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 0 34,5 37
28 27 Hegrová Jana  1059 TJ Slovan Moravská Třebová 3,5 0 32 33
29 24 Kozák Michal  1192 ŠK Svitavy 3 0 35 37,5
30 20 Biedla Vojtěch  1287 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 30 32
31 32 Langr Adam  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 3 0 29,5 30,5
32 31 Kotrčová Daniela  1000 TJ Lanškroun 2,5 0 28,5 29,5
33 29 Filip Karel  1027 TJ Jablonné nad Orlicí 1,5 0 29 31

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.