Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.11.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Šachové oddíly a weby v ČR ke dni 1.10.2017
Typ webu aktivní sporadický v útlumu zrušený/žádný
 
Internetové zpravodajství
Novoborský ŠS Pražská šach. spol. TJ Nový Jičín    
Šachové správy Správy - c7c5      
 
Šachové svazy a jejich oddíly/kluby
ŠSČR Výkonný výbor Mládež Trenérsko-metodická Sportovně-technická
Rozhodčí Marketing a komunikace Organizační Reprezentační
Talentová Revizní Legislativa ELO
Pražský TJ Bohemians Praha ŠK Sokol Vyšehrad ŠK DP Praha TJ Pankrác
USK Praha ŠK Loko Praha TJ Sokol Vršovice ŠK Viktoria Žižkov
ŠK Teplárna Malešice SK OAZA Praha TJ Kobylisy ŠO Praga Praha
ŠK Mahrla Praha SK Rapid Praha PSK Union Praha GROP Praha
ŠK Smíchov DDM Praha 6 TJ Zora Praha SK LISA
Unichess ŠK Bohnice SK Loko Radlice SK Újezd n/L
ŠK TJ DUKLA Praha ŠK Mlejn ŠK Aurora-ŠA A.Karpova Steinitz-Makabi Praha
Sokol Nebušice SK Kbely Šachový klub Praha 4 ŠK PORG Praha
GPJP CHESS CLUB Šachy Štěpán    
Středočeský Sokol Postupice TJ Sokol Neveklov TJ Jawa Brodce TJ Spartak Vlašim
TJ Kavalier Sázava ŠK STAMAT Chocerady TJ Lokomotiva Beroun Šachový klub Zdice
ŠK při MĚÚ Hostomice ŠK Kladno SK DDM Slaný ŠO Stochov
ŠK Velvary Sokol Buštěhrad ŠO TP Nova Kladno ŠK Zlonice
ŠK Český Brod TJ Sokol Sendražice ŠS Kostelec nad Č. lesy DDM Kolín
Sokol Kolín SK Slavoj Čáslav TJ Sparta Kutná Hora TJ Kralupy n/V
TJ Neratovice TJ Sokol Mšeno ŠO Sokol Bakov n/J Šachklub Dobrovice
Sokol Mladá Boleslav ŠK Karbo Benátky n/J TJ AutoŠkoda Ml.Boleslav TJ Bohemia Poděbrady
Sokol Pečky DDM Sokol Nymburk ŠK JOLY Lysá n/L DDM Symfonie Poděbrady
ŠK Milovice Sokol Brandýs n/L TJ AERO Odolena Voda KŠ Říčany 1925
ŠK Spartak Čelákovice TJ Sokol Struhařov ŠK MDDM Úvaly Pravý Hradec
Mukařovská ŠŠ TJ Sokol Hostivice ŠK Liběhrad Libčice n/V ŠK Řevnice
CAISSA Roztoky ŠK Medvědi Zvole ŠK Mníšek p/B ŠK Příbram-Baník
TJ Jince ŠK KDJS Sedlčany ŠK Kovohutě Příbram ŠK Rakovník
Český lev Kolešovice      
Jihočeský SK ROYAL QCC České Budějovice ŠK Týn n/V ŠO Hraničář H.Stropnice
Slávia České Budějovice ŠK Olympia Č.Budějovice ŠA VŠTE Č.Budějovice ŠK Český Krumlov
TJ Sokol Chvalšiny TJ Spartak Kaplice Slovan Jindřichův Hradec TJ Jiskra Třeboň
ŘEMDIH Strmilov TJ Spartak Počátky DDM Písek ŠACHklub Písek
ŠO TJ Tatran Prachatice TJ Sokol Čkyně TJ ČZ Strakonice Sokol Tábor
Šachový spolek Bechyně TJ Silon Sezimovo Ústí Spartak Sezimovo Ústí TJ Spartak Soběslav
ŠK Veselí n/L ŠACHklub Tábor    
Plzeňský Sokol Domažlice ŠK Kdyně TJ Sokol Postřekov TJ Staňkov
ŠK Sokol Klatovy TJ Sokol Červené Poříčí TJ Lokomotiva Plzeň TJ Plzeň Košutka
TJ Sokol Plzeň-Letná TJ Union Plzeň SK Petřín Plzeň ŠK 64 Plzeň
Heřmanova Huť/Nýřany ŠK Líně TJ Šakal Kozolupy ŠK Garde Kaznějov
ŠK Přeštice ŠK Dvorec Šachový klub Holoubkov ŠK DDM Planá u M.Lázní
TJ Sokol Kšice ŠK Tachov    
Karlovarský TJ Jiskra Aš AVZO Františkovy Lázně ŠK Valdštejn Cheb Karlovarský ŠK Tietz
ŠK Karlovy Vary TJ Tašovice TJ Olympie Hroznětín TJ Ostrov
ŠK Caissa Nová Role TJ Sokol Teplá TJ Baník Habartov TJ Spartak H. Slavkov
TJ Baník Sokolov ŠO ŠK Global Sokolov ŠK Spartak Chodov ŠK Nové Sedlo 1947
Ústecký SK Děčín ŠK Slavie Děčín ŠK MOSAD Č. Kamenice ŠK Slovan Jirkov
TJ Klášterec n/O ŠK Střelnice Kadaň TJ Sokol Údlice  ŠK Slavoj Litoměřice
ASK Lovosice Klub šachistů Štětí ŠK UNION Louny TJ Tatran Podbořany
ŠK DDM Postoloprty ŠK Magic Žatec Krásnodvorská MYSLIVNA TJ Lokomotiva Most
TJ SSZŠ Litvínov TJ Sokol Litvínov-Lom ŠK Most CHESS MOST
DDM Osek ŠK BJ Bystřany ŠK Teplice Šachy Povrly
TJ ČSAD Libouchec TJ Svádov-Olšinky SK Šachy Chlumec ŠK Spartak Ústí n/L
TJ SVAH Všebořice      
Liberecký ŠK Česká Lípa 1. Novoborský ŠK TJ Slovan Varnsdorf TJ Uranové doly Hamr
ŠK Medvědi Kunratice TJ Bižuterie Jablonec n/N TJ Jiskra Tanvald TJ Lokomotiva Liberec
TJ Desko Liberec ŠK ZIKUDA Turnov ŠK Libštát TJ Spartak Rokytnice n/J
TJ Víchová n/J TJ Sokol Rovensko p/T TJ Krásná Lípa Šachový klub Frýdlant
ŠK SLAVIA Liberec      
Královéhradecký TJ Slavia Hradec Králové Sokol Hradec Králové TJ Jiskra Nový Bydžov Šachový klub Lípa
ŠK ORTEX Hradec Králové ŠK DDM Třebechovice p/O ŠŠPM Lipky HK ŠK AD Jičín
TJ Jiskra Hořice v Pod. TJ SKP Valdice TJ Sokol Lužany TJ Nová Paka
TJ Lázně Bělohrad ŠK Lomnice n/P Podzvičinská ŠŠ ŠK Sobotka 2009
ŠK Rožďalovice TJ Náchod TJ Jiskra Jaroměř ŠK Česká Skalice
TJ Slovan Broumov TJ Hronov ŠK Nové Město n/M ŠK Červený Kostelec
T.J. Sokol Studnice ŠK Dobruška Sokol Javornice TJ Spartak Rychnov n/Kn
ŠK DDM Kostelec n/O ŠK ZŠ Doudleby n/O Region Panda Rychnov n/Kn TJ Lokomotiva Trutnov
TJ Sokol Dubenec TJ Dvůr Králové n/O TJ Tatran Hostinné TJ Spartak Vrchlabí
Šachklub Jilemnice      
Pardubický TJ ŠO Chrudim TJ Sokol Zaječice ŠO Hlinsko TJ Sokol Krouna
Jiskra Heřmanův Městec Sokol Krucemburk TJ CHS Chotěboř NOPO Miřetice
ŠK Rapid Pardubice Sokol Lázně Bohdaneč 2222 ŠK Polabiny ŠK Bohemia Pardubice
ŠS Železné hory TJ Štefanydes Polička TJ Jiskra Litomyšl ŠK Svitavy
TJ Slovan M. Třebová Sokol Městečko Trnávka TJ Lokomotiva Č. Třebová TJ Sokol Horní Čermná
TJ Spartak Choceň TJ Jablonné n/O ŠO KAS Kunvald Sokol Mistrovice
ŠK Ústí n/O ŠK Vysoké Mýto SK Žamberk Spartak OEZ Letohrad
TJ Sokol Němčice TJ Lanškroun ŠK Dolní Čermná ŠS Červená Voda
Vysočina TJ Jiskra Havlíčkův Brod ŠK Světlá n/S AZ CENTRUM Havl. Brod Gambit Jihlava
SŠK Cejle ŠK Gordic Jihlava ZŠ O. Březiny Jihlava TJ Jiskra Humpolec
TJ Spartak Pelhřimov Sokol Jemnice TJ Náměšť n/O ŠK Caissa Třebíč
DDM Budík M. Budějovice TJ Žďár n/S Sokol Jámy Sokol Nové Veselí
Spartak Velká Bíteš Spartak Velké Meziříčí ŠK DDM Bystřice n/P  
Jihomoravský ASK Blansko Slavia Boskovice Sokol Jedovnice Sokol Rudice
TJ Sokol Vanovice Spartak Adamov TJ Sloup ŠK GARDE Lipovec
Šachový klub Kunštát ŠK Lipůvka Jevíčko TJ Sokol Rovečné
ŠK Lokomotiva Brno Moravská Slavia Brno ŠK Bystrc Oilers ŠK 64 Brno
ŠK Duras BVK Brno ŠK VA Brno ŠK Vinohrady Brno VSK Universita Brno
DM Klášterského 4, Brno ŠK Rozrazil OREL Ořechov ŠK Kuřim, z.s.
TJ Slovan Ivančice ŠK Střelice Šachy Zastávka ŠK Tišnov
Jezdci Jundrov Mír Velké Bílovice Šach Pavlov Sokol Brumovice
Sokol ČOS Vranovice Sokol Lanžhot Tatran Poštorná ŠK Hustopeče
Slavoj Velké Pavlovice Galerie Závodný Mikulov Jiskra Strážnice SK Ježov
ŠK Domanín ŠK Dubňany Sokol Kněždub SK Podlužan Prušánky
ŠK Veselí n/M ŠK Hodonín Š.K. 1923 Sokol Kyjov ŠK Dolní Bojanovice
SK Baník Ratíškovice KVASACO Vacenovice MKS Vyškov TJ Bučovice
ŠK DDM Slavkov u Brna Šachy Brankovice ŠO TP Habrovany Sportovní klub Vyškov
ŠK Svornost Rousínovec TJ Sokol Nesovice Optika Medek TJ Hodonice Sokol Štítary
TJ Znojmo ŠK Sebranci RH GPOA Znojmo ŠK Břežany-Pravice
Sokol Dobšice      
Zlínský Bystřice p/H HYDRO-EKO Prusinovice ŠK Holešov SK Rusava
Slavia Kroměříž Sokol Litenčice Sokol Postoupky TJ Sokol Pravčice
TJ Lutopecny-Měrůtky ŠK Loukov ŠK Sulimov ŠO TJ Zborovice
SK EMKaD Holešov T.J. Sokol Morkovice ŠK Rajnochovice Dolní Němčí
ŠO Kunovice SK Boršice TJ Velehrad Spartak Uherský Brod
Šachový oddíl Mařatice TJ Orel Nivnice KK-ŠK Osvětimany TJ Polešovice
TJ Vlčnov TJ Bojkovice ŠK Staré Město ŠK Ostrožská Nová Ves
Gumárny Zubří MEZ Vsetín Sokol Branky Sokol Bystřička
Sokol Francova Lhota Sokol Huslenky Sokol Hutisko-Solanec TJ Sokol Ústí
Sokol Val. Polanka CHESSMONT Rožnov p/R TJ Valašské Meziříčí ŠO TJ Karolinka
KH Zašová Zbrojovka Vsetín ŠO TJ Sokol Lužná Sokol Valašská Bystřice
Šachy Hošťálková Fatra Slavia Napajedla Jiskra Otrokovice SK Brumov-Bylnice
SK Horní Lhota ŠK DDM Slavičín    
Olomoucký SK Řetězárna Česká Ves TJ Zlaté Hory ŠK Jeseník Agentura 64 Grygov
AŠK DA Olomouc SK Olomouc Sigma MŽ Tatran Litovel TJ ŠK DUE POP Uničov
ŠK Bohuňovice ŠK Žerotín ŠK SIGMIA Olomouc ŠK Šternberk
ŠK Luká-Bouzov Matador Přáslavice ŠK ZŠ Horka n/M OŠ SK Prostějov
Sokol Konice Sokol Přemyslovice SK ROŠÁDA Prostějov TJ Sokol Skalička
TJ Spartak Přerov T.J. Sokol Hranice TJ Sokol Tovačov Sokol Citov
ŠK Vinary ŠK Mohelnice ŠK Velké Losiny ŠK Loštice
ŠK SDH Stavenice T.J. Sokol Šumperk TJ Libina ŠK ZŠ Hrabišín
ŠK Nové Losiny ŠK 1921 Zábřeh    
Moravskoslezský Granitol Mor. Beroun Břidličná - oddíl šachy Lokomotiva Krnov Sokol Vrbno p/P
ŠO Jiskra Rýmařov TJ Město Albrechtice ŠK Bruntál Sokol Brušperk
Sokol Dobrá TJ Dobratice TJ Vendryně TŽ Třinec
BŠŠ Frýdek-Místek ŠO TJ Sokol Mosty u J. SK Bystřice n/O Interchess
T.J. Sokol Lhotka TJ Sokol Metylovice Baník Havířov ŠK Inter-Petrovice
Rychvaldský sš 1945 SK Slavia Orlová SK Stonava Slavoj Český Těšín
Sokol Chotěbuz TJ Sokol Těrlicko Viktorie Bohumín TJ Slovan Havířov
ŠK Karviná Spartak Bílovec Tatra Kopřivnice TJ Frenštát p/R
TJ Fulnek TJ Mořkov TJ Nový Jičín TJ Respekt
ŠK Petřvald u NJ TJ Studénka TJ Hradec n/M ŠK TJ Dolní Benešov
Slezan Opava Orel Opava Sokol Kobeřice Sokol Štěpánkovice
TJ Ludgeřovice SK Kravaře ŠK 1935 Bolatice ŠK GOBE Píšť
ŠK U Freda Darkovičky ŠKTP Hrabyně ŠO U Lípy Malé Hoštice ŠO TJ Velká Polom
ŠK POGO Budišov n/B. TJ Vítkov Dynamo DP Ostrava HTJ Odra Ostrava
TJ Ostrava Slovan Ostrava Sokol Polanka n/O Sokol Vítkovice
TJ Mariánské Hory ŠK HM Ostrava ŠK Hošťálkovice ŠK Šenov
ŠK Slavoj Poruba VOKD Poruba ŠA Ostrava  

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.