achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.11.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - druhé kolo 4.11.2019

Ve druhém kole 2.ligy skupiny D byla na pořadu dvě krajská derby, v nichž Lanškroun podlehl doma Rapidu Pardubice 2:6 a Polabiny C remizovaly s Chrudimí 4:4. V dalších zápasech si Vysoké Mýto přivezlo ze Žďáru n/S. tři body za vysoké vítězství v poměru 7:1 a podobně spokojeně odjížděla Chotěboř z Hradce Králové s výhrou 5,5:2,5, zato Polička neuspěla v Zábřehu a vrátila se domů s prohrou 5,5:2,5.
Další výsledky: Náchod - Lípa 2:6
V čele tabulky stejně jako na jejím chvostu jsou po dvou kolech tři družsta roztříděná jen podle skore.



Pořadí po  2.kole
Poř. Družstvo Utkání   +   =   - Body PH1 PH2
1 TJ CHS Chotebor 2 2 0 0 6 11 4,5
2 SK Lipa 2 2 0 0 6 11 4,5
3 SK 1921 Zabreh 2 2 0 0 6 10 3,5
4 2222 SK Polabiny C 2 1 1 0 4 10 3,5
5 SK Vysoke Myto 2 1 0 1 3 10 3
6 Rapid Pardubice 2 1 0 1 3 8 3
7 TJ Slavia Hradec Kralove 2 1 0 1 3 7 1,5
8 TJ SO Chrudim 2 0 2 0 2 8 1,5
9 TJ Stefanydes Policka 2 0 1 1 1 6,5 1
10 Snezka TJ Nachod 2 0 0 2 0 5,5 1,5
11 TJ Lanskroun 2 0 0 2 0 5 1,5
12 TJ Zdar nad Sazavou 2 0 0 2 0 4,5 1,5
Výsledky na šachovnicích
2222 SK Polabiny C  4 - 4 TJ SO Chrudim 
Jedlička Aleš V Z ZK  2226 1 - 0 2081 Trhal Tomáš Z 
Vařejčko Josef Z  2255 ½ - ½ 2207 Němec Pavel Z ZK 
Bujnoch Radek Z  2175 1 - 0 2132 Hlaváček Robert Z 
Mojžíš Jaroslav Z  2095 0 - 1 2071 Malivánek Jiří Z 
Hostinský Jiří Z  2127 ½ - ½ 2031 Hájek Jiří H Z 
Řezníček Dominik Z  2111 ½ - ½ 1998 Trhal Michal Z 
Kourek Josef  2055 ½ - ½ 1962 Kokeš Bohuslav K Z 
Mojžíš Martin  2002 0 - 1 1900 Hájek Jaroslav H 
SK 1921 Zabreh  - TJ Stefanydes Policka 
Zapletal Jiří Z  2018 0 - 1 2326 Červený Petr Z ZK 
Krmela Aleš H Z  2086 1 - 0 2134 Komárek David Z 
Strašil Pavel H Z  2011 ½ - ½ 1965 Pavlíček Lukáš Z 
Sohr Vladimír Z  2068 1 - 0 2008 Kastner Oldřich H Z 
Růžička Milan Z  2067 ½ - ½ 2117 Lorenc Oldřich Z 
Doležel Jaromír Z  2007 1 - 0 1992 Houška Bronislav Z 
Blaha Marek H  1794 1 - 0 2000 Komárková Magdaléna Z 
Ptáček Tomáš  1833 ½ - ½ 1973 Stodola Marek 
Snezka TJ Nachod  2 - 6 SK Lipa 
Čech Pavel H Z  2332 0 - 1 2318 Jirásek Pavel Z ZK 
Čechura Petr K Z  2202 ½ - ½ 1972 Gloser David H Z 
Mojžíš Jan Z ZK  2150 ½ - ½ 2154 Šedivý Martin Z 
Černý David H Z  2156 0 - 1 2052 Sucharda David Z 
Horák Jan H Z  2050 0 - 1 2107 Fiedler Bedřich Z 
Cerha Michal Z  2041 0 - 1 2169 Šafařík Jakub K Z 
Nývlt Otto Z  1857 0 - 1 2117 Jedlička Luboš Z 
Šobotník Petr  1903 1 - 0 2060 Flašar Jaroslav H Z 
TJ Lanskroun  2 - 6 Rapid Pardubice 
Krátký Josef K Z  2058 0 - 1 2225 Prandstetter Eduard Z 
Pokorný Tomáš Z ZK  2177 ½ - ½ 2207 Smutný Jan H Z 
Kupsa Matěj Z  1987 1 - 0 2115 Holásek Pavel H Z 
Procházka Petr Z  1976 0 - 1 2039 Veselý Tomáš K Z 
Mikyska Kamil H Z  1940 0 - 1 2056 Sýkora Josef Z 
Solil Roman  2037 ½ - ½ 2088 Hlavnička Jiří Z ZK 
Švub Jan  1812 0 - 1 1954 Trojan Luboš H Z 
Horák Vojtěch  1587 0 - 1 1919 Macek Ondřej 
TJ Slavia Hradec Kralove  2 - 6 TJ CHS Chotebor 
Nun Jiří Z ZK  2302 0 - 1 2211 Říha Vojtěch H Z 
Pokorný Zdeněk Z  2231 ½ - ½ 1984 Jun Rudolf Z 
Kracík Tomáš Z  2225 0 - 1 2121 Ondráček Ondřej Z 
Novák Radomír K  2140 0 - 1 2264 Tůma Jiří Z ZK 
Šolc Filip  2061 ½ - ½ 2070 Veselý Vítek H Z 
Jezbera Jiří  2158 0 - 1 2194 Vala Filip Z 
Štěpán Michal  2087 1 - 0 2003 Tůma Jan Z 
Smolej Lukáš H  2001 0 - 1 1973 Petrus Luděk 
TJ Zdar nad Sazavou  1 - 7 SK Vysoke Myto 
Večeřa Pavel K Z  2145 0 - 1 2261 Sabol Marian K Z 
Vašut Karel Z  2143 0 - 1 2150 Šmajzr Martin H Z 
Bukáček Lubomír H Z  2135 0 - 1 2147 Kosek Marek Z 
Fišar Josef Z  2076 ½ - ½ 2073 Kosek Jiří Z ZK 
Celý Jaroslav Z  2012 0 - 1 2011 Doseděl Jiří Z 
Siebenbürger Vlastimil Z ZK  1939 0 - 1 2091 Ptáček Luboš 
Sýkora Milan Z  1911 0 - 1 1940 Lipavský Dušan 
Pavliš Jaromír  1874 ½ - ½ 1882 Daněk Pavel H 

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.