achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - čtvrté kolo 1.12.2019

Ve čtvrtém kole kole 2.ligy skupiny D se hrálo jediné naše derby, v němž Lanškroun prohrál doma s Poličkou 5:3. Zbývající naši zástupci hráli venku a dařilo se jim se střídavými úspěchy: Polabiny C v Zábřehu zvítězily 5:3 a Chtěboř vyhrála v Náchodě 4,5:3,5, Chrudim přivezla z Hradce Králové jeden bod za remizu 4:4, Rapid Pardubice podlehl ve Žďáru n/S. těsně 4,5:3,5 a Vysoké Mýto podlehlo v Lípě dokonce 5,5:2,5
Po čtyřech kolech jsou v čele tabulky stále Lípa a Chotěboř s plným počtem 12 bodů, poslední zůstávají Lanškroun a Náchod bez jediného bodu.



Výsledky na šachovnicích
ŠK 1921 Zábřeh  3 - 5 2222 ŠK Polabiny C 
Zapletal Jiří Z  2018 0 - 1 2226 Jedlička Aleš V Z ZK 
Krmela Aleš H Z  2086 0 - 1 2255 Vařejčko Josef Z 
Opravil Karel Z ZK  2052 0 - 1 2175 Bujnoch Radek Z 
Strašil Pavel H Z  2011 ½ - ½ 2055 Kourek Josef 
Sohr Vladimír Z  2068 1 - 0 2100 Jiroušek Jan 
Růžička Milan Z  2067 0 - 1 1959 Brožka Karel 
Doležel Jaromír Z  2007 1 - 0 1901 Jareš Michal 
Vodák Rostislav H Z  2003 ½ - ½ 1989 Just Pavel 
ŠK Lípa  - ŠK Vysoké Mýto 
Jirásek Pavel Z ZK  2318 ½ - ½ 2261 Sabol Marian K Z 
Gloser David H Z  1972 1 - 0 2150 Šmajzr Martin H Z 
Šedivý Martin Z  2154 0 - 1 2103 Horáček Michal H Z 
Sucharda David Z  2052 ½ - ½ 2147 Kosek Marek Z 
Fiedler Bedřich Z  2107 ½ - ½ 2073 Kosek Jiří Z ZK 
Šafařík Jakub K Z  2169 1 - 0 2011 Doseděl Jiří Z 
Jedlička Luboš Z  2117 1 - 0 1937 Netušil Jakub H Z 
Szücs Matyáš  2089 1 - 0 2091 Ptáček Luboš 
Sněžka TJ Náchod  - TJ CHS Chotěboř 
Čech Pavel H Z  2332 1 - 0 2211 Říha Vojtěch H Z 
Čechura Petr K Z  2202 1 - 0 1984 Jun Rudolf Z 
Mojžíš Jan Z ZK  2150 ½ - ½ 2121 Ondráček Ondřej Z 
Horák Jan H Z  2050 0 - 1 2264 Tůma Jiří Z ZK 
Cerha Michal Z  2041 0 - 1 2070 Veselý Vítek H Z 
Cibulka Josef H  1884 ½ - ½ 2194 Vala Filip Z 
Nývlt Otto Z  1857 ½ - ½ 2003 Tůma Jan Z 
Pinkava Josef  1859 0 - 1 1823 Novotný Ondřej Z 
TJ Lanškroun  3 - 5 TJ Štefanydes Polička 
Krátký Josef K Z  2058 0 - 1 2326 Červený Petr Z ZK 
Pokorný Tomáš Z ZK  2177 ½ - ½ 2134 Komárek David Z 
Hrubeš Pavel Z  2160 ½ - ½ 1965 Pavlíček Lukáš Z 
Beil Zdeněk H Z  2202 0 - 1 2068 Novák Aleš H Z 
Kupsa Matěj Z  1987 1 - 0 2008 Kastner Oldřich H Z 
Procházka Petr Z  1976 0 - 1 2117 Lorenc Oldřich Z 
Solil Roman  2037 ½ - ½ 1992 Houška Bronislav Z 
Švub Jan  1812 ½ - ½ 1763 Švanda Adam 
TJ Slavia Hradec Králové  4 - 4 TJ ŠO Chrudim 
Hába Petr H Z  2470 1 - 0 2207 Němec Pavel Z ZK 
Nun Jiří Z ZK  2302 ½ - ½ 2132 Hlaváček Robert Z 
Kracík Tomáš Z  2225 ½ - ½ 2071 Malivánek Jiří Z 
Ringel Zbyněk Z  2266 0 - 1 1991 Krys Jaromír Z 
Novák Radomír K  2140 0 - 1 1998 Trhal Michal Z 
Šolc Filip  2061 1 - 0 1962 Kokeš Bohuslav K Z 
Jezbera Jiří  2158 1 - 0 1884 Roušar Zdeněk H 
Štěpán Michal  2087 0 - 1 1844 Zámečník Jan H 
TJ Žďár nad Sázavou  - Rapid Pardubice 
Večeřa Pavel K Z  2145 ½ - ½ 2225 Prandstetter Eduard Z 
Vašut Karel Z  2143 ½ - ½ 2207 Smutný Jan H Z 
Fišar Josef Z  2076 1 - 0 2115 Holásek Pavel H Z 
Celý Jaroslav Z  2012 0 - 1 2039 Veselý Tomáš K Z 
Siebenbürger Vlastimil Z ZK  1939 ½ - ½ 2056 Sýkora Josef Z 
Svoboda Ivo Z  1944 ½ - ½ 2088 Hlavnička Jiří Z ZK 
Sýkora Milan Z  1911 1 - 0 1954 Trojan Luboš H Z 
Obůrka Vladislav  1795 ½ - ½ 1919 Macek Ondřej 
Pořadí po  4.kole
Poř. Družstvo Utkání   +   =   - Body PH1 PH2
1 ŠK Lípa 4 4 0 0 12 21,0 16
2 TJ CHS Chotěboř 4 4 0 0 12 21,0 15
3 2222 ŠK Polabiny C 4 3 1 0 10 19,5 13
4 TJ Slavia Hradec Králové 4 2 1 1 7 17,5 12
5 ŠK Vysoké Mýto 4 2 0 2 6 17,5 9
6 TJ ŠO Chrudim 4 1 3 0 6 16,5 8
7 ŠK 1921 Zábřeh 4 2 0 2 6 16,0 10
8 TJ Štefanydes Polička 4 1 1 2 4 15,0 6
9 Rapid Pardubice 4 1 0 3 3 13,0 8
10 TJ Žďár nad Sázavou 4 1 0 3 3 11,5 5
11 Sněžka TJ Náchod 4 0 0 4 0 12,0 5
12 TJ Lanškroun 4 0 0 4 0 11,5 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.