Őachovř svaz ╚eskÚ republiky   Zpýt na hlavnÝ strßnku   Pardubickř kraj  

Svaz

Dosp─Ťl├ş

Ml├íde┼ż

R┼»zn├ę

Kalend├í┼Ö akc├ş

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.11.2019  
Posledn├ş aktualizace  

  

  Optimalizov├íno pro
  Internet Explorer 5.0
  
St┼Ö├şbro z finale Extraligy dorostu pro Polabiny ! 14.4.2019

Ve dnech 12.-14.dubna 2019 se ve Vlachovic├şch hr├íla ─Źty┼Öi kola finalov├Żch skupin A i B Extraligy dorostu, kter├í rozhodla o medail├şch i o sestupuj├şc├şch.
Ve finalov├ę skupin─Ť A, hraj├şc├ş o titul Mistra ─îR dru┼żstev ml├íde┼że, nesta─Źily v posledn├şm kole Polabiny na Klatovy a po proh┼Öe 4:2 skon─Źily za nimi 'a┼ż' na slu┼íiv├ęm druh├ęm m├şst─Ť - Blahop┼Öejeme !!!
Ve finalov├ę skupin─Ť B, hraj├şc├ş o udr┼żen├ş v Extralize dorostu, podlehla v posledn├şm kole i Poli─Źka vedouc├şm Kobylis┼»m 2,5:3,5, co┼ż pro ni bohu┼żel znamen├í sestup do 1.ligy ml├íde┼że.


´╗┐
M─îR dru┼żstev ml├íde┼że┬á 2018/19
Organizátor : ŠSČR
Federace : Česká republika ( CZE )
┼śeditel turnaje : Ji┼Ö├ş Siebenb┼▒rger
Hlavn├ş rozhod─Ź├ş : IA Jiri Siebenburger
Bedenkzeit : All moves in 90 min. plus 30 sec. per move
Datum od : 2018/10/06 Datum do 2019/04/14
Ø ELO turnaje : 1691
Finale A
Po┼Ö. St.─Ź. Dru┼żstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Šachklub Sokol Klatovy 7 6 0 1 18 31 13,5
2 5 2222 ŠK Polabiny 7 5 1 1 16 24 8,5
3 6 B┼á┼á Fr├Żdek-M├şstek A 7 5 0 2 15 25,5 10
4 4 Klub ┼íachist┼» ┼ś├ş─Źany 1925 7 3 0 4 9 18 5,5
5 3 ŠK PORG Praha 7 2 2 3 8 17 5,5
6 2 ┼áK AD Ji─Ź├şn 7 2 1 4 7 22 8
7 8 TJ Spartak Vlašim 7 1 2 4 5 17,5 5,5
8 7 ┼áK Star├ę M─Ťsto 7 1 0 6 3 13 4,5
V├Żsledky jednotlivc┼»
2. 2222 ŠK Polabiny (Rtg prům.:2158, PH 1: 16 / PH 2: 24)
┼áach.   Jm├ęno RtgFIDE 1 2 3 4 5 6 7 Body┬á Partie Rtg pr┼»m.
1   ┼ś├şha Vojt─Ťch┬á 2288 1 1 0 0 0 ½ 0 2,5 7 2136
2   Bulo─Źkin Martin┬á 2199 1 ┬á ┬á 1 ½ ½ ½ 3,5 5 2122
3   Ludv├şk Tom├í┼í┬á 2222 0 0 ½ ½ 1 1 1 4 7 2068
4   Nehyba Martin┬á 2113 0 1 ½ ½ ┬á 1 0 3 6 2028
5   ─îern├Ż David┬á 2053 ┬á 1 ½ ┬á ½ ┬á ┬á 2 3 1948
7 CM Jare┼í Michal┬á 1982 ½ 1 1 1 0 0 ½ 4 7 1854
9   Rosenbaumov├í Lea┬á 1897 1 1 1 ┬á ┬á ┬á ┬á 3 3 1692
10   Bro┼żka Karel┬á 1789 ┬á ┬á ┬á ½ 1 ½ 0 2 4 1821
Finale B
Po┼Ö. St.─Ź. Dru┼żstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 2 TJ Kobylisy 7 5 1 1 16 25,5 10
2 1 Desko Liberec 7 3 3 1 12 26 9,5
3 4 1.Novoborsk├Ż ┼áK 7 3 2 2 11 22,5 8
4 7 Interchess Fr├Żdek-M├şstek 7 3 2 2 11 19,5 8
5 6 TJ ┼átefanydes Poli─Źka 7 3 1 3 10 25 10
6 3 TJ Bohemians Praha 7 3 1 3 10 20,5 8
7 5 SK Slavia Orlová 7 3 0 4 9 21,5 7
8 8 B┼á┼á Fr├Żdek-M├şstek B 7 0 0 7 0 7,5 2,5
V├Żsledky jednotlivc┼»
5. TJ ┼átefanydes Poli─Źka (Rtg pr┼»m.:2014, PH 1: 10 / PH 2: 25)
┼áach.   Jm├ęno RtgFIDE 1 2 3 4 5 6 7 Body┬á Partie Rtg pr┼»m.
1   ┼ávanda Ond┼Öej┬á 2309 ½ 1 1 ½ 1 ½ 1 5,5 7 2054
2   Hor├ík Jan┬á 2158 0 1 0 1 0 0 0 2 7 1989
3   Pavl├ş─Źek Luk├í┼í┬á 1963 ½ 1 1 ½ 1 0 ½ 4,5 7 1815
4   ┼ávanda Adam┬á 1939 0 ½ 1 ½ 0 1 0 3 7 1739
5   Kupsa Mat─Ťj┬á 1918 1 1 1 1 ½ ½ 1 6 7 1602
7   ┼ámajzrov├í Veronika┬á 1763 0 1 1 1 0 1 0 4 7 1528

Jak├ękoliv p┼Öipom├şnky pos├şlejte na adresu webmastera.