achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.11.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga dorostu - poslední dvoukolo ve skupinách 20.1.2019

V sobotu 19.ledna 2019 byla odehrána závěrečná dvě kola Extraligy dorostu v základních skupinách, která rozhodla o rozdělení družstev do finalovových skupin.
Ve skupině východ nejprve v dohrávaném zápase pátého kola Polabiny porazily Vlašim 3,5:2,5, v šestém kole zvítězily nad Poličkou 4,5:1,5 a v závěrečném kole zvítězily i nad do té doby vedoucím Starým Městem 5:1, což jim vyneslo první místo a postup do finale A s plným počtem bodů. Polička po prohře s Polabinami remizovala v závěrečném sedmém kole s Vlašimí 3:3 a obsadila šesté místo, což jí na postup nestačilo a bude hrát ve finale B o udržení.
Obsazení a současné pořadí obou finalových skupin, které se uskuteční ve dnech 12.-14.4.2019 ve Vlachovicích, naleznete ZDE.



Extraliga mládeže - Východ 2018/19 
Závěrečná tabulka
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 3 2222 ŠK Polabiny 7 7 0 0 21 33 14
2 7 BŠŠ Frýdek-Místek A 7 4 1 2 13 24,5 10,5
3 2 ŠK Staré Město 7 4 1 2 13 24 10,5
4 4 TJ Spartak Vlašim 7 3 1 3 10 23,5 9,5
5 5 SK Slavia Orlová 7 3 1 3 10 21 7,5
6 1 TJ Štefanydes Polička 7 2 1 4 7 21 7,5
7 6 Interchess Frýdek-Místek 7 2 1 4 7 15 6
8 8 BŠŠ Frýdek-Místek B 7 0 0 7 0 6 1,5
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
1. 2222 ŠK Polabiny (Rtg prům.:2086, PH 1: 21 / PH 2: 33)
Šach.   Jméno RtgFIDE 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Říha Vojtěch  2145 1 ½ ½ 1 0 ½ 1 4,5 7 2044
2   Buločkin Martin  2023 1   1 1       3 3 1952
3   Ludvík Tomáš  2089 0 1   1 ½ ½ 0 3 6 1970
4   Nehyba Martin  2100 0 1 1   ½ ½ 1 4 6 1900
5   Černý David  2081   1 ½ 1 ½ 1 1 5 6 1789
7 CM Jareš Michal  1918 ½ 1 1 1 1 1 1 6,5 7 1685
9   Rosenbaumová Lea  1872 1 1 1 1 1 1 1 7 7 1627
6. TJ Štefanydes Polička (Rtg prům.:1995, PH 1: 7 / PH 2: 21)
Šach.   Jméno RtgFIDE 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Švanda Ondřej  2215 ½ 1 ½ 1 ½     3,5 5 2037
2   Horák Jan  2027 0 1 0 0 0 ½ ½ 2 7 2017
3   Pavlíček Lukáš  2004 ½ 1 1 1 0     3,5 5 1818
4   Švanda Adam  1925 0 ½ 0 1 ½ ½ 1 3,5 7 1892
5   Kupsa Matěj  1949 1 1 1 1 0 ½ ½ 5 7 1772
6   Zeman Daniel  1851           0 0 0 2 2017
7   Šmajzrová Veronika  1681 0 1 0 1 ½ 0 1 3,5 7 1739
9   Brokl Daniel  1611           0 0 0 2 1613

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.