achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.10.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga dorostu - první čtyřkolo 07.10.19

V sobotu 5.října 2019 zahájila sezonu Extraliga dorostu prvními zápasy ve skupinách, přičemž v letošním ročníku náš kraj ve skupině východ reprezentují dvě družstva Polabin. Po čtyřech odehraných kolech je v čele BŠŠ Frýdek-Místek s plným počtem 12 bodů, naše Polabiny A po třech výhrách a jedné prohře získaly devět hodů (s nimiž jsou na současné druhé příčce tabulky) a Polabiny B se čtyřmi porážkami jsou bez bodu poslední.



Extraliga mládeže - Východ 2019/20 
Tabulka po čtvrtém kole
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 7 Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 4 4 0 0 12 18 8
2 1 2222 ŠK Polabiny A 4 3 0 1 9 14 5,5
3 5 ŠK DURAS BVK Brno 4 2 0 2 6 12,5 5
4 4 TJ Spartak Vlašim 4 2 0 2 6 12 5
5 3 ŠK AD Jičín 4 2 0 2 6 11,5 3,5
6 6 ŠK Staré Město 4 2 0 2 6 11 3
7 8 Interchess Frýdek-Místek 4 1 0 3 3 10 3,5
8 2 2222 ŠK Polabiny B 4 0 0 4 0 7 2
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
2. 2222 ŠK Polabiny A (Rtg prům.:2101, PH 1: 9 / PH 2: 14)
Šach.   Jméno RtgFIDE RtgN FideID ID Typ 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1 FM Ludvík Tomáš  2305 2292 367664 37604 Z 1 ½ ½ ½       2,5 4 2164
2   Říha Vojtěch  2131 2226 377430 39154 Z     0 1       1 2 2055
3   Buločkin Martin  2104 2177 371610 37200 Z 1 ½ ½ ½       2,5 4 2059
4   Nehyba Martin  2129 2157 377074 37204 ZH 1 1 0         2 3 1912
5   Gloser David  1998 2120 381420 38252   1 1   0       2 3 1775
6 CM Jareš Michal  1922 1904 386839 42124 Zm 0 1 0 1       2 4 1808
7   Rosenbaumová Lea  1897 1881 385786 33542 ZD 0 1 0 1       2 4 1690
8. 2222 ŠK Polabiny B (Rtg prům.:1740, PH 1: 0 / PH 2: 7)
Šach.   Jméno RtgFIDE RtgN FideID ID Typ 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Jiroušek Jan  2034 1982 378771 39080 Z ½ 0 ½ 1       2 4 2164
2   Winter Ondřej  1806 1840 23702192 42744 Zsm 1 0 ½ 0       1,5 4 2065
3   Stoček Martin  1726 1732 380121 41394 Zm   ½   0       0,5 2 1965
4   Juchelka Marek  1604 1634 398284 43939 Zm 0   1         1 2 1918
5   Králová Gabriela  1613 1666 23706570 39779 ZD 0 0 0 0       0 4 1927
6   Půlpán Ondřej  1624 1570 395110 41737 Zm ½ 0 0 0       0,5 4 1836
8   Liška Kryštof  1600 1636 376434 43269   0             0 1 1420
9   Třasáková Adéla  1569 1619 398306 44728 Dm   1           1 1 1382
10   Šulcová Tereza Radmila  1369 1447 395196 41738 Dm     ½ 0       0,5 2 1738

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.