achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.11.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR 2019/20 - první dvoukolo 14.10.2019

O víkendu 12.-13.října 2019 se hrála první dvě kola Extraligy ŠSČR, v níž startuje i náš zástupce GASCO Pardubice. Ten se představil i s legendárním světovým hráčem GM Vasilyjem Ivančukem na první šachovnici a v sobotu zvítězil nad BŠŠ Frýdek-Místek 5,5:2,5, ale v neděli nestačil na Slavii Kroměříž a podlehl jí 3:5.
Další výsledky : sobota : Labortech Ostrava - Výstaviště Lysá n/L. 3:5, MS Brno - DP Praha 6:2, Duras Brno - Unichess Praha 2,5:5,5, Slavoj Poruba - 1.Novoborský ŠK 2:6, Zikuda Turnov - Slavie Kroměříž 5,5:2,5
neděle : 1.Novoborský ŠK - Labortech Ostrava 6,5:1,5, BŠŠ Frýdek-Místek - Zikuda Turnov 3,5:4,5, Unichess Praha - MS Brno 3:5, DP Praha - Duras Brno 5,5:2,5, Výstaviště Lysá n/L. - Slavoj Poruba 4,5:3,5
Po dvou odehraných kolech je v čele 1.Novoborský ŠK, náš zástupce GASCO Pardubice je šestý a na posledních dvou místech jsou Duras Brno a Labortech Ostrava.



Extraliga 2019/20 - 1.dvoukolo
Tabulka podle startovní listiny
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 3 1. Novoborsky sachovy klub 2 2 0 0 6 12,5 4,5
2 12 Moravska Slavia Brno 2 2 0 0 6 11 4
3 9 SK Zikuda Turnov 2 2 0 0 6 10 2,5
4 4 Vystaviste Lysa nad Labem 2 2 0 0 6 9,5 3
5 7 Siesta Solution Unichess 2 1 0 1 3 8,5 2
6 10 GASCO Pardubice 2 1 0 1 3 8,5 2
7 8 SK Dopravni podnik Praha 2 1 0 1 3 7,5 2
8 5 Slavia Kromeriz 2 1 0 1 3 7,5 1
9 6 BSS Frydek-Mistek 2 0 0 2 0 6 1
10 1 SK Slavoj Poruba 2 0 0 2 0 5,5 0,5
11 11 SK Duras BVK 2 0 0 2 0 5 0
12 2 Labortech Ostrava 2 0 0 2 0 4,5 1
GASCO Pardubice  - BSS Frydek-Mistek 
Ivanchuk Vasyl C Z  0 ½ - ½ 2574 Azarov Sergei C Z 
Hráček Zbyněk Z ZK  2555 ½ - ½ 2566 Zhigalko Andrey C Z 
Shevchenko Kirill C  0 0 - 1 2572 Fedorov Aleksei C 
Votava Jan Z  2521 1 - 0 2388 Szotkowski Jakub Z 
Pecháč Jerguš C  2435 1 - 0 2326 Jasný Stanislav Z 
Petr Martin Z  2460 1 - 0 2303 Rabatin Jakub Z ZK 
Jirovský Miloš Z  2452 1 - 0 2389 Rojíček Vojtěch 
Roško Luboš Z  2317 ½ - ½ 2306 Vesselovsky Serguei 
Slavia Kromeriz  5 - 3 GASCO Pardubice 
Gonda László C Z  0 ½ - ½ 0 Ivanchuk Vasyl C Z 
Kozák Ádám C  0 ½ - ½ 2555 Hráček Zbyněk Z ZK 
Markoš Ján C  2571 ½ - ½ 0 Shevchenko Kirill C 
Malinovský Karel Z  2478 ½ - ½ 2521 Votava Jan Z 
Rubeš Jan Z  2363 ½ - ½ 2435 Pecháč Jerguš C 
Konopka Michal Z  2345 ½ - ½ 2460 Petr Martin Z 
Hollan Petr Z  2301 1 - 0 2317 Roško Luboš Z 
Mudrák Josef  2221 1 - 0 2305 Ludvík Tomáš 

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.