achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.11.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Kalendář akcí PDŠS na sezonu 2019/20 11.9.2019

Komise mládeže a Sportovně-technická komise PDŠS vytvořily kalendář Pardubického krajského šachového svazu pro sezónu 2019/20, obsahující soutěže družstev ŠSČR i PDŠS, dále soutěže mládeže a další turnaje, které by naše členy mohly zajímat.
Kalendář bude průběžně aktualizován a pokud do něj chcete přidat další vlastní akce, obracejte se na předsedy KM, STK nebo nejlépe přímo na webmastera.



Datum ŠSČR PDŠS Mládež Další akce
31.8.2019        
1.9.2019        
7.9.2019     MČR 10-14 rapid - Třešť  
8.9.2019     MČR 10-14 rapid - Třešť  
14.9.2019 MČR družstev rapid - Teplice Školení rozhodčích 2.a 3.tříd - Choceň    
15.9.2019 MČR družstev blesk - Teplice      
17.9.2019   Losování soutěží PDŠS - Choceň    
21.9.2019 MČR jun. rapid - Vyškov     Mem. Č.Honsy - Nemošice
22.9.2019 MČR jun. rapid - Vyškov      
28.9.2019       Soustředění KCTM PDŠS
29.9.2019       Soustředění KCTM PDŠS
5.10.2019     ELD, 1.LDMD 1.-2.kolo  
6.10.2019     ELD, 1.LDMD 3.-4.kolo  
12.10.2019 Extraliga - 1.kolo   1.turnaj KP 10 a 12  
13.10.2019 Extraliga - 2.kolo, 2.liga - 1.kolo KP II - 1.kolo    
19.10.2019     1.turnaj KP 14 a 16  
20.10.2019 1.liga - 1.kolo KP I, KS - 1.kolo    
26.10.2019     M Čech 12-16 - Příchovice  
27.10.2019     M Čech 12-16 - Příchovice  
2.11.2019     M Čech 12-16 - Příchovice  
3.11.2019 2.liga - 2.kolo KP II - 2.kolo    
9.11.2019     KPDŽ 1. - 3.kolo Polofinále MČR jun. - Šp. Mlýn
10.11.2019 1.liga - 2.kolo KP I, KS - 2.kolo   Polofinále MČR jun. - Šp. Mlýn
13.11.2019     M Čech 8-10, Most  
16.11.2019     M Čech 8-10, Most Mem. J. Masopusta - Mistrovice
17.11.2019 2.liga - 3.kolo KP II - 3.kolo M Čech 8-10, Most  
23.11.2019     2.turnaj KP 10 a 12  
24.11.2019 1.liga - 3.kolo KP I, KS - 3.kolo    
30.11.2019 Extraliga - 3.kolo   2.turnaj KP 14 a 16  
1.12.2019 Extraliga - 4.kolo, 2.liga - 4.kolo KP II - 4.kolo    
7.12.2019     ELD 5. kolo, 1.LDMD 5.-6.kolo  
8.12.2019 1.liga - 4.kolo KP I, KS - 4.kolo    
14.12.2019     KSDŽ 1.turnaj Soustředění KCTM PDŠS
15.12.2019 2.liga - 5.kolo KP II - 5.kolo    
21.12.2019 MČR jednot. blesk      
22.12.2019       Vánoční turnaj mládeže - Svitavy
23.12.2019        
24.12.2019     Vánoce  
25.12.2019     Vánoce  
26.12.2019     Vánoce Ústí nad Orlicí - KP PDŠS v blesku
Open Litomyšl - KP PDŠS
28.12.2019       Open Litomyšl - KP PDŠS
29.12.2019       Open Litomyšl - KP PDŠS
1.1.2020       Open Litomyšl - KP PDŠS
4.1.2020     KPDŽ 4.-5.kolo  
5.1.2020 1.liga - 5.kolo KP I, KS - 5.kolo    
11.1.2020     3.turnaj KP 10 a 12  
12.1.2020 2.liga - 6.kolo KP II - 6.kolo    
18.1.2020     ELD 6.-7. kolo, 1.LDMD 7.kolo  
19.1.2020 1.liga - 6.kolo KP I, KS - 6.kolo    
25.1.2020 Extraliga - 5.kolo Konference PDŠS 3.turnaj KP 14 a 16  
26.1.2020 Extraliga - 5.kolo, 2.liga - 7.kolo KP II - 7.kolo    
1.2.2020     Pololetní prázdniny  
2.2.2020 1.liga - 7.kolo KP I, KS - 7.kolo    
8.2.2020     Jarní prázdniny Soustředění KTCM PDŠS
9.2.2020 2.liga - 8.kolo KP II - 8.kolo Jarní prázdniny  
15.2.2020     Jarní prázdniny  
16.2.2020 1.liga - 8.kolo KP I, KS - 8.kolo    
22.2.2020     KSDŽ 2.turnaj Soustředění KTCM PDŠS
23.2.2020 2.liga - 9.kolo KP II - 9.kolo    
29.2.2020     KPDMŽ  
1.3.2020 1.liga - 9.kolo KP I, KS - 9.kolo    
7.3.2020     MČR 10-16  
8.3.2020     MČR 10-16  
14.3.2020     MČR 10-16 Lichnická věž - Třemošnice
15.3.2020 2.liga - 10.kolo KP II - 10.kolo    
21.3.2020     KPDŽ 6.-7.kolo  
22.3.2020 1.liga - 10.kolo KP I, KS - 10.kolo    
28.3.2020 Extraliga - 5.kolo   MČR do 8 let Soustředění KTCM PDŠS
29.3.2020 Extraliga - 6.kolo, 2.liga - 11.kolo KP II - 11.kolo MČR do 8 let  
4.4.2020     4.turnaj KP 10 a 12 Soustředění KTCM PDŠS
5.4.2020 1.liga - 11.kolo KP I, KS - 11.kolo    
9.4.2020     Velikonoce Velikonoční turnaj mládeže Polička
11.4.2020     Velikonoce Bleskový turnaj Městečko Trnávka
12.4.2020     Velikonoce  
17.4.2020 Extraliga - 9.kolo      
18.4.2020 Extraliga - 10.kolo   KP 8 Orlická šachovnice - Ústí nad Orlicí
19.4.2020 Extraliga - 11.kolo      
24.4.2020     ELD finále  
25.4.2020     ELD finále, 1.LDMD 8.-9.kolo  
26.4.2020     ELD finále, 1.LDMD 10.-11.kolo  
1.5.2020        
2.5.2020     4. turnaj KP 14 a 16  
3.5.2020        
8.5.2020       Soustředění KTCM PDŠS
9.5.2020       Soustředění KTCM PDŠS
Chvaletická šachová olympiáda
10.5.2020       Soustředění KTCM PDŠS
16.5.2020     KP Rapid 10-20  
17.5.2020        
23.5.2020     Finále KP 10-16  
24.5.2020     Finále KP 10-16  
30.5.2020   MČR DSŽ    
31.5.2020   MČR DSŽ    
6.6.2020       Soustředění KTCM PDŠS
7.6.2020        
13.6.2020   MČR DMŽ     
14.6.2020   MČR DMŽ     
20.6.2020       Chvaletická šachová olympiáda
21.6.2020        
27.6.2020        
28.6.2020        

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.