achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 2.kolo 10.11.2019

Ve druhém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky:
Zaječice - Letohrad 6:2, Hlinsko - Vysoké Mýto B 4:4, Bohemia Pardubice B - Polabiny D 3,5:4,5, Žamberk - Litomyšl 4:4, Lanškroun B - Bohemia Pardubice A 3:5, Chotěboř B - Ústí n/O. 2,5:5,5
Po dvou kolech jsou v čele tabulky již jen dvě družstva s plným počtem 6 bodů - Zaječice a Polabiny D, na konci jsou tři družstva s nulovým ziskem (Chotěboř B, Letohrad a Bohemia Pardubice B).



KRAJSKÝ PŘEBOR I 2019/2020 – PDŠS
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 10. 11. 2019
Sokol Zaječice – TJ Spartak Letohrad ŠO Hlinsko – ŠK Vysoké Mýto B
Rozhodčí: Hájek Jaroslav Rozhodčí: Roušar Zdeněk
1. Brožka K. H 1959 1/2 Lorenc A. 1946 1. Baudyš O. 2093 1:0 Trhal T. H 2081
2. Kourek J. H 2055 1/2 Mikyska K. 1940 2. Novotný O. H 1823 0:1 Kosek M. V 2147
3. Hájek L. 2058 1:0 Kameník D. H 1795 3. Roušar Z. 1884 1/2 Kosek J. V 2073
4. Hájek J. 2031 1/2 Řehák J. 1763 4. Dvořák S. 1913 1/2 Lipavský D. 1940
5. Hájek J. 1900 1:0 Ježek J. H 1762 5. Janda L. 1768 1/2 Marinov P. 1868
6. Malivánek J. H 2071 1:0 Maceška B. 1740 6. Londin M. 1675 1/2 Podgorný R. 1672
7. Jelínek M. 1910 1/2 Sysr P. 1585 7. Šťulík J. 1768 1:0 Marek J. 1621
8. Konrád F. 1784 1:0 Lorenc J. 1392 8. Vojanec H. 1597 0:1 Ptáček M. 1737
6 : 2 4 : 4
ŠK Bohemia Pardubice B – 2222 ŠK Polabiny D SK + Sokol Žamberk – ŠK při DDM Litomyšl
Rozhodčí: Kvapil Pavel Rozhodčí: Mazura Miloš
1. Kvapil P. 1678 0:1 Jiroušek J. 2100 1. Groh J. H 2005 1:0 Škeřík K. 1955
2. Mudruňka P. 1927 1:0 Jareš M. 1901 2. Wiesinger W. 1990 1/2 Daniel M. H 2056
3. Bartoš K. 1898 1/2 Sýkora J. H 2056 3. Holásek V. 1931 0:1 Doseděl J. H 2011
4. Stoček M. H 1756 1/2 Trojan L. 1954 4. Kalous T. 1859 0:1 Zeman M. 1934
5. Juchelka M. H 1693 1/2 Just P. 1989 5. Brdíček D. 1824 1/2 Jirsa L. 1979
6. Beneš D. 1661 0:1 Törvenyi R. 1972 6. Mazura M. 1868 1:0 Bartošová L. 1905
7. Kvapil P. H 1493 0:1 Cach O. 1696 7. Martinec J. 1754 1/2 Šváb J. 1847
8. Petružálek R. 1532 +:- 0 0 8. Kacálek K. 1786 1/2 Petrík P. 1831
3.5 : 4.5 4 : 4
TJ Lanškroun B – ŠK Bohemia Pardubice A TJ CHS Chotěboř B – ŠK Ústí nad Orlicí
Rozhodčí: Pokorný Tomáš Rozhodčí: Sukdolák Radek
1. Pokorný T. V 2177 1:0 Horáček M. 2103 1. Krejčík T. 1925 0:1 Sabol M. H 2261
2. Solil R. 2037 1/2 Houška B. H 1992 2. Sukdolák R. 1982 1:0 Holásek P. 2115
3. Vaculík J. 1669 0:1 Veselý T. H 2039 3. Zvěřina J. 1869 1:0 Jániš P. 1927
4. Horák V. 1587 1/2 Vodička P. 1984 4. Fiala M. 1815 0:1 Netušil J. 1937
5. Kalousová J. 1575 1/2 Hennig T. H 1998 5. Tomek K. 1797 1/2 Poslušný M. 1967
6. Palla S. 1662 1/2 Daněk P. 1882 6. Pejřimovská V. 1607 0:1 Grundman V. H 2009
7. Šebrle J. 1702 0:1 Mazura T. 1822 7. Klabeneš P. 1672 0:1 Hrobař V. 1977
8. Boháč L. 1599 0:1 Šindler J. 1612 8. Pejřimovský T. 1495 0:1 Šimek Z. 1934
3 : 5 2.5 : 5.5
TABULKA PO 2. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Sokol Zaječice 2 2 0 0 6 12 : 4 9
2. 2222 ŠK Polabiny D 2 2 0 0 6 10 : 6 7
3. ŠK při DDM Litomyšl 2 1 1 0 4 10.5 : 5.5 8
4. ŠK Ústí nad Orlicí 2 1 1 0 4 9.5 : 6.5 7
5. SK + Sokol Žamberk 2 1 1 0 4 9.5 : 6.5 5
6. ŠK Vysoké Mýto B 2 1 1 0 4 9 : 7 5
7. ŠK Bohemia Pardubice A 2 1 0 1 3 7.5 : 8.5 3
8. TJ Lanškroun B 2 0 1 1 1 7 : 9 3
9. ŠO Hlinsko 2 0 1 1 1 6.5 : 9.5 3
10. ŠK Bohemia Pardubice B 2 0 0 2 0 5 : 11 3
11. TJ Spartak Letohrad 2 0 0 2 0 5 : 11 1
12. TJ CHS Chotěboř B 2 0 0 2 0 4.5 : 11.5 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.