achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

9.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - druhé kolo 4.11.2019

Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky:
Česká Třebová - Ústí n/O. B 5:3, Dolní Čermná - Řetůvka 3,5:4,5, Svitavy - Mistrovice 6,5:1,5, Kunvald - Letohrad B 4,5:3,5, Moravská Třebová - Horní Čermná 5:3, Ústí n/O. C volno
Po druhém kole jsou v čele tabulky čtyři týmy a na opačném konci tabulky je jich dokonce pět - o detailním pořadí tak rozhoduje jen skore.



Pořadí po  2.kole
Poř. Družstvo Utkání   +   =   - Body PH1 PH2
1 SK Svitavy 2 2 0 0 6 14 6
2 TJ Slovan Moravska Trebova 2 2 0 0 6 11 5
3 Proplast Ceska Trebova 2 2 0 0 6 11 4
4 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 2 2 0 0 6 9 2,5
5 SK Usti nad Orlici B 2 1 0 1 3 7,5 2
6 SK Retuvka 2 1 0 1 3 5,5 1,5
7 SO Horni Cermna 2 0 0 2 0 5,5 2
8 TJ Spartak Letohrad B 2 0 0 2 0 5,5 1,5
9 Sokol Mistrovice 2 0 0 2 0 5 1,5
10 SK Dolni Cermna 1 0 0 1 0 3,5 1
11 SK Usti nad Orlici C 1 0 0 1 0 3,5 1
Výsledky na šachovnicích
Proplast Ceska Trebova  5 - 3 SK Usti nad Orlici B 
Bernášek Jan H Z  2478 1 - 0 1977 Hrobař Vlastimil V Z 
Prax Ivo K Z  1986 ½ - ½ 1934 Šimek Zdeněk Z 
Pail Milan H Z  1847 0 - 1 1947 Volf Jaroslav Z 
Pěkník Milan H Z  1788 ½ - ½ 1808 Smola Jan Z ZK 
Borek Pavel Z  1806 1 - 0 1796 Glembek Bohumír K 
Pelcl Karel Z  1813 1 - 0 1689 Mastný Tomáš 
Jasanský Karel Z  1705 ½ - ½ 1420 Leksová Soňa 
Vencl Jiří  1708 ½ - ½ 1310 Tran Tuan Anh 
SK Dolni Cermna  - SK Retuvka 
Filip Libor H Z  1816 0 - 1 1832 Švéda Lubomír K Z 
Merta Michal Z  1737 0 - 1 1831 Kapoun Vít Z 
Marek Michal H Z  1674 ½ - ½ 1762 Kylar Pavel Z ZK 
Motl Ladislav Z ZK  1609 ½ - ½ 1306 Kapoun Martin Z 
Slavíček Miroslav Z  1708 ½ - ½ 1100 Slanina Matěj Z 
Merta Josef Z  1802 1 - 0 0 Branda Zdeněk Z 
Marek Jan Z  1408 0 - 1 0 Bartoš Roman 
Padrtka Jiří Z  0 1 - 0 0 Bělovský Pavel 
SK Svitavy  - Sokol Mistrovice 
Kotva Milan Z  1919 ½ - ½ 1762 Ježek Jakub Z 
Bartoš Karel H Z  1898 1 - 0 1596 Hanák Vladimír Z 
Krušina Patrik Z  1841 1 - 0 1594 Halbrštát Karel K Z 
Vodička Martin Z  1736 0 - 1 1556 Bouchal Tomáš Z ZK 
Křeček Jiří Z  1654 1 - 0 1561 Janota Jiří Z 
Velešík Marian K  1611 1 - 0 1522 Matoulek Václav H 
Václavík Patrik  1372 1 - 0 1622 Malý Evžen 
Moravec Jakub H  1312 1 - 0 1455 Špinler Bronislav 
SO Kunvaldska a.s. Kunvald  - TJ Spartak Letohrad B 
Wiesinger Wolfgang H Z  1990 1 - 0 1763 Řehák Jiří V Z 
Vaníček Jan Z  1663 ½ - ½ 1740 Maceška Bohumír Z 
Hodek Roman Z  1631 ½ - ½ 1689 Petráček Jiří Z 
Šebrle Jaroslav H Z  1702 0 - 1 1585 Sysr Pavel Z 
Palla Stanislav H  1662 ½ - ½ 1501 Sysr Vít Z 
Dvořák Eduard K Z  1654 1 - 0 1440 Maceška Vladimír 
Krčmář Stanislav  1528 ½ - ½ 1410 Janeček Ondřej 
Rusz Gustav ZK  1547 ½ - ½ 1392 Lorenc Josef 
TJ Slovan Moravska Trebova  5 - 3 SO Horni Cermna 
Grepl Pavel K Z  1938 1 - 0 1821 Pecháček Tomáš Z 
Meleško Andrij Z  1806 ½ - ½ 1731 Dušek Josef Z 
Sojma Zdeněk Z ZK  1811 1 - 0 1718 Cimprich Miroslav Z 
Chvojka Antonín Z  1700 0 - 1 1735 Kalousek Miroslav Z 
Šmíd František H Z  1741 1 - 0 1630 Motl Josef Z ZK 
Liebl Pavel Z  1705 ½ - ½ 1468 Vacek Miroslav K Z 
Borýsek Martin H Z  1649 1 - 0 1559 Šilar Josef 
Endl Vlastimil  1582 0 - 1 1522 Šilar Josef 

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.