achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - čtvrté kolo 1.12.2019

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky:
Moravská Třebová - Ústí n/O. C 3,5:4,5, Kunvald - Ústí n/O. B 3,5:4,5, Svitavy - Horní Čermná 6,5:1,5, Dolní Čermná - Letohrad B 4:4, Řetůvka - Mistrovice 2,5:5,5, Česká Třebová volno
Po čtvrtém kole jsou samostatně v čele Svitavy s plným počtem 12 bodů, na konci tabulky jsou Letohrad B a Dolní Čermná s jediným bodem.



KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2019/2020 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 5 
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 01. 12. 2019
volný los – Proplast Česká Třebová TJ Slovan Moravská Třebová – ŠK Ústí nad Orlicí C
  Rozhodčí: Sojma Zdeněk
1. Grepl P. 1940 0:1 Holásek V. H 1923
2. Meleško A. 1789 1/2 Šmajzrová V. 1817
3. Sojma Z. 1818 0:1 Píše J. 1715
4. Chvojka A. 1687 1:0 Taslar K. 1626
5. Šmíd F. H 1759 0:1 Čech M. 1686
6. Liebl P. 1684 1:0 Švec J. 1519
7. Navrátil M. H 1662 1:0 Doleček P. 1395
8. Endl V. 1566 0:1 Macan T. 1131
3.5 : 4.5
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald – ŠK Ústí nad Orlicí B ŠK Svitavy – ŠO Horní Čermná
Rozhodčí: Dvořák Eduard Rozhodčí: Ambrožová Lucie
1. Vymetálek P. 1759 0:1 Šimek Z. 1941 1. Kotva M. 1920 1:0 Pecháček T. 1812
2. Vaníček J. 1664 0:1 Volf J. 1949 2. Bartoš K. H 1897 1/2 Dušek J. 1731
3. Hodek R. 1627 1/2 Pokorný J. 1919 3. Charvát J. H 1924 1/2 Betlach J. 1621
4. Palla S. H 1660 1:0 Smola J. 1814 4. Ambrožová L. 1801 1:0 Motl J. 1624
5. Dvořák E. 1630 0:1 Glembek B. 1791 5. Křeček J. 1661 1/2 Soural T. 1590
6. Krčmář S. 1541 1:0 Mastný T. 1682 6. Maděra S. 1682 1:0 Vacek M. 1466
7. Rusz G. 1536 0:1 Leksová S. 1571 7. Bulva F. 1589 1:0 Šilar J. 1545
8. Štěpán S. 1600 1:0 Holásková V. 1358 8. Ďuriančík M. 1628 1:0 Dušek A. 1295
3.5 : 4.5 6.5 : 1.5
ŠK Dolní Čermná – TJ Spartak Letohrad B ŠK Řetůvka – Sokol Mistrovice
Rozhodčí: Motl Ladislav Rozhodčí: Kapoun Vít
1. Merta M. 1731 1/2 Mikyska K. V 1946 1. Kořínek P. H 1952 1/2 Ježek J. 1762
2. Marek M. H 1676 1:0 Kameník D. H 1793 2. Švéda L. 1842 1/2 Bouchal L. 1792
3. Motl L. 1609 0:1 Maceška B. 1724 3. Kapoun V. 1838 1:0 Hanák V. 1591
4. Merta J. 1786 1/2 Pulkrábek A. 1620 4. Kylar P. 1760 1/2 Bouchal T. 1597
5. Marek J. 1408 0:1 Sysr P. 1602 5. Kapoun M. 1306 0:1 Janota J. 1554
6. Padrtka J. 1606 0:1 Sysr V. 1509 6. Slanina M. 1100 0:1 Malý E. 1613
7. Nikl J. 1677 1:0 Janeček O. 1411 7. Branda Z. 1000 0:1 Špinler B. 1430
8. Málková B. H 1261 1:0 Lorenc J. 1392 8. Bartoš R. 1000 0:1 Glöckner J. 1783
4 : 4 2.5 : 5.5
TABULKA PO 4. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Svitavy 4 4 0 0 12 28 : 4 25
2. Proplast Česká Třebová 3 3 0 0 9 17 : 7 13
3. ŠK Ústí nad Orlicí B 4 3 0 1 9 18 : 14 13
4. TJ Slovan Moravská Třebová 4 2 0 2 6 16.5 : 15.5 14
5. Sokol Mistrovice 4 2 0 2 6 16 : 16 10
5. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 2 0 2 6 16 : 16 10
7. ŠK Ústí nad Orlicí C 3 1 0 2 3 9.5 : 14.5 6
8. ŠK Řetůvka 3 1 0 2 3 8 : 16 4
9. ŠO Horní Čermná 4 1 0 3 3 11.5 : 20.5 7
10. ŠK Dolní Čermná 3 0 1 2 1 10 : 14 5
11. TJ Spartak Letohrad B 4 0 1 3 1 9.5 : 22.5 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.