achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.11.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - druhé kolo 4.11.2019

Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky:
Polabiny F - Heřmanův Městec 5:3, Rapid Pardubice C - Polabiny E 4:4, Hlinsko B - Železné hory 3:5, Lázně Bohdaneč - Chrudim B 5:3, Choceň - Rapid Pardubice B 3:5, Bohemia Pardubice B volno
Po druhém kole jsou v čele tabulky tři družstva s plným počtem bodů stejně jako tři družstva bez jediného bodu tabulku uzavírají - o momentálním pořadí tak rozhoduje jen skore.



Pořadí po  2.kole
Poř. Družstvo Utkání   +   =   - Body PH1 PH2
1 Sokol Lazne Bohdanec 2 2 0 0 6 11 4,5
2 SS Zelezne hory 2 2 0 0 6 11 4
3 2222 SK Polabiny F 2 2 0 0 6 10 2,5
4 Jiskra Hermanuv Mestec 2 1 0 1 3 9,5 3,5
5 SK Rapid Pardubice B 2 1 0 1 3 7 2
6 TJ Stefanydes Policka B 1 1 0 0 3 5 2,5
7 2222 SK Polabiny E 2 0 1 1 1 7 1
8 SK Rapid Pardubice C 2 0 1 1 1 6,5 2
9 TJ SO Chrudim B 2 0 0 2 0 6 2,5
10 Spartak Chocen 2 0 0 2 0 4,5 1
11 SO Hlinsko B 1 0 0 1 0 3 0,5
Výsledky na šachovnicích
2222 SK Polabiny F  5 - 3 Jiskra Hermanuv Mestec 
Třasák Ondřej H Z  1982 ½ - ½ 1898 Müller Petr Z 
Nešpůrek Petr Z  1789 1 - 0 1866 Starý Lukáš K Z 
Stoček Martin Z  1756 1 - 0 1894 Přibyl Jiří Z 
Juchelka Marek Z  1693 ½ - ½ 1789 Honek Jan Z ZK 
Králová Gabriela Z  1576 1 - 0 1784 Konrád František H Z 
Stoček Pavel K  1555 ½ - ½ 1680 Klouček Jindřich Z 
Cach Ondřej  1696 ½ - ½ 1665 Janoušek Petr Z 
Váňa Jakub  1101 0 - 1 1465 Urválek Michal 
SK Rapid Pardubice C  4 - 4 2222 SK Polabiny E 
Pavlovec Vladimír Z  1825 ½ - ½ 2010 Černý Jan Z 
Joukl Martin Z  1523 0 - 1 1874 Bělohlav Jan Z 
Hon Jiří Z ZK  1731 ½ - ½ 1822 Mazura Tomáš H Z 
Janko Jan Z  1693 1 - 0 1683 Čermák Dušan Z 
Černý Zdeněk Z  1650 0 - 1 1612 Šindler Jaromír H Z 
Štekl Filip Z  1271 ½ - ½ 1526 Vorel Bohuslav 
Kalhous Miroslav K  1519 ½ - ½ 1493 Kvapil Pavel K 
Vinš Karel  1352 1 - 0 1475 Stehlík Pavel H 
SO Hlinsko B  3 - 5 SS Zelezne hory 
Adámek Milan V Z  1855 0 - 1 2039 Šilar Lubomír K Z 
Janda Lubomír Z  1768 ½ - ½ 1808 Dunajčík Jiří Z 
Osička Přemysl Z  1541 0 - 1 1728 Tyč Miroslav Z ZK 
Stránský Luboš Z ZK  1542 0 - 1 1632 Vančura Milan H Z 
Londin Milan K Z  1675 ½ - ½ 1518 Jura Jiří 
Vojanec Hynek  1597 ½ - ½ 1358 Vojáček Jan 
Severýn Jaromír  1431 1 - 0 1239 Hrdlička Jan 
Vacek Josef  1473 ½ - ½ 1289 Rožek Jan 
Sokol Lazne Bohdanec  5 - 3 TJ SO Chrudim B 
Veselý Emanuel Z ZK  1748 0 - 1 1934 Linhart Zbyněk Z 
Rež Matouš Z  1776 ½ - ½ 1613 Chvojka Jan Z 
Sekyrka Josef K Z  1716 1 - 0 1728 Bartoš Martin Z ZK 
Kouba Petr Z  1735 ½ - ½ 1793 Němec Bohumil K Z 
Jouza Petr Z  1613 1 - 0 1670 Česenek Vladimír Z 
Zmek Jaroslav Z  1602 1 - 0 1507 Bureš Zbyněk 
Svoboda Jiří Z  1511 0 - 1 1444 Sokol Pavel 
Mácha Martin  1465 1 - 0 1469 Zelený František 
Spartak Chocen  3 - 5 SK Rapid Pardubice B 
Kučera Jan H Z ZK  1910 ½ - ½ 1918 Kraus Ondřej Z 
Marinov Peter H Z  1868 ½ - ½ 1872 Seidl Zdeněk Z 
Stojanov Dragan Z  0 ½ - ½ 1774 Krmenčík Roman Z 
Podgorný Radim H Z  1672 ½ - ½ 1594 Nešpůrek Jan Z 
Janeček František K Z  1681 1 - 0 1656 Svítil Radek K Z 
Vavroušek Petr Z  1641 0 - 1 1601 Fiala Jan Z ZK 
Flos Petr Z  1565 0 - 1 1718 Joukl Jakub 
Šmejdíř Waldemar  1541 0 - 1 1398 Macek Jaroslav 

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.