achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - čtvrté kolo 1.12.2019

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky:
Choceň - Polička B 2,5:5,5, Polabiny F - Chrudim B 4:4, Rapid Pardubice C - Rapid Pardubice B 3,5:4,5, Hlinsko B - Heřmanův Městec 2:6, Železné hory - Polabiny E 4,5:3,5, Lázně Bohdaneč volno
Po čtvrtém kole vedou tabulku čtyři týmy s 9 body v čele s Heřmanovým Městcem, tabulku bez bodu uzavírá Hlinsko B.



KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2019/2020 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 5 
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 01. 12. 2019
volný los – Sokol Lázně Bohdaneč Spartak Choceň – TJ Štefanydes Polička B
Rozhodčí: Janeček František
1. Kučera J. H 1901 0:1 Stodola M. 1969
2. Stojanov D. 1000 0:1 Sodomka A. 1861
3. Podgorný R. H 1676 1/2 Schaffer O. 1827
4. Janeček F. 1693 0:1 Stodola J. 1769
5. Vavroušek P. 1629 0:1 Navrátil L. 1742
6. Flos P. 1546 1:0 Smejkal J. 1775
7. Šmejdíř W. 1535 1:0 Buchta M. 1695
8. Luzar B. 1000 0:1 Schaffer D. 1686
2.5 : 5.5
2222 ŠK Polabiny F – TJ ŠO Chrudim B ŠK Rapid Pardubice C – ŠK Rapid Pardubice B
Rozhodčí: Třasák Ondřej Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1. Třasák O. H 1944 1/2 Hájek J. H 2022 1. Pavlovec V. 1822 0:1 Hennig T. 1994
2. Stoček M. 1818 1/2 Linhart Z. 1949 2. Joukl M. 1564 0:1 Kraus O. 1947
3. Juchelka M. 1707 1/2 Hájek J. H 1919 3. Hon J. 1722 1/2 Krmenčík R. 1774
4. Stoček P. 1561 0:1 Chvojka J. 1622 4. Janko J. 1715 1:0 Nešpůrek J. 1598
5. Třasáková A. 1566 1/2 Němec B. 1789 5. Černý Z. 1636 1/2 Svítil R. 1633
6. Bouška J. 1491 1:0 Němec V. 1641 6. Štekl F. 1296 0:1 Fiala J. 1627
7. Lihotský L. 1483 1/2 Bureš Z. 1491 7. Kalhous M. 1522 1/2 Joukl J. 1723
8. Váňa J. 1339 1/2 Sokol P. 1473 8. Vinš K. 1368 1:0 Macek J. 1422
4 : 4 3.5 : 4.5
ŠO Hlinsko B – Jiskra Heřmanův Městec ŠS Železné hory – 2222 ŠK Polabiny E
Rozhodčí: Londin Milan Rozhodčí: Šilar Lubomír
1. Janda L. 1775 1/2 Přibyl J. 1862 1. Šilar L. 2039 1/2 Černý J. 2011
2. Hanus L. 1755 0:1 Honek J. 1795 2. Švanda P. H 2048 1:0 Bělohlav J. 1873
3. Stránský L. 1536 1/2 Konrád F. H 1753 3. Dunajčík J. 1807 0:1 Škroch M. 1867
4. Londin M. 1667 1/2 Klouček J. 1677 4. Štolovský M. 1640 0:1 Čermák D. 1673
5. Vašek P. 1465 0:1 Janoušek P. 1673 5. Tyč M. 1739 1/2 Šindler J. H 1625
6. Severýn J. 1430 0:1 Cach T. H 1597 6. Vančura M. H 1640 1:0 Vorel B. 1526
7. Vacek J. 1499 1/2 Starý V. H 1562 7. Roub R. 1397 1:0 Kvapil P. 1497
8. Šulc J. 1277 0:1 Sedlák P. 1462 8. Jura J. 1535 1/2 Stehlík P. H 1488
2 : 6 4.5 : 3.5
TABULKA PO 4. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Jiskra Heřmanův Městec 4 3 0 1 9 20.5 : 11.5 15
2. Sokol Lázně Bohdaneč 3 3 0 0 9 15.5 : 8.5 11
3. ŠS Železné hory 3 3 0 0 9 15 : 9 11
4. ŠK Rapid Pardubice B 4 3 0 1 9 16.5 : 15.5 9
5. 2222 ŠK Polabiny F 4 2 1 1 7 17 : 15 6
6. TJ Štefanydes Polička B 3 2 0 1 6 14 : 10 11
7. 2222 ŠK Polabiny E 4 1 1 2 4 15.5 : 16.5 7
8. Spartak Choceň 4 1 0 3 3 12 : 20 8
9. ŠK Rapid Pardubice C 4 0 1 3 1 13 : 19 8
9. TJ ŠO Chrudim B 4 0 1 3 1 13 : 19 8
11. ŠO Hlinsko B 3 0 0 3 0 8 : 16 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.