achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.11.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 10-12 - 3.turnaj 16.2.2019

Šachový spolek Železné hory uspořádal v sobotu 16.února 2019 v reprezentačních prostorách Krajského úřadu v Pardubicích třetí kvalifikační turnaj mládeže kategorií H/D 10-12, kterého se v obou kategoriích zúčastnilo celkem 103 hráčů.
V kategorii H/D 10 suverénně zvítězil favorizovaný Vojtěch Starý z Polabin se ziskem 7/7 před Rostislavem Junem z Chotěboře a Iljou Zuchou ze Žamberka (oba 6/7), nejlepší z dívek byla Hana Večeřová z Lanškrouna.
V kategorii H/D 12 rovněž suverénně zvítězil favorizovaný Jiří Bouška z Hlinska se ziskem 6,5/7 před Robertem Junem z Chotěboře a Tomášem Holáskem z Ústí n/O. (oba 5,5/7), nejlepší dívkou byla Leona Bártová z Moravské Třebové.
Průběžné pořadí v obou kategoriích po třech odehraných turnajích naleznete ZDE.



3. kvalifikace KP mládeže PDŠS
Organizátor : Šachový spolek Železné hory
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Lubomír Šilar
Hlavní rozhodčí : Ondřej Jareš
Rozhodčí : Miroslav Tyč
Čas na rozmyšlenou : 2 x 20 minut + 5s/tah
Místo : Pardubice, sál Jana Kašpara
Datum : 2019/02/16
Kategorie H/D 10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Starý Vojtěch  1457 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 0 29,5 32,5
2 3 Jun Rostislav  1278 TJ CHS Chotěboř 6 0 29 31
3 5 Zucha Ilja  1016 SK Žamberk 6 0 25,5 28,5
4 2 Hrdlička Jan  1289 Šachový spolek Železné hory 5 0 31,5 33,5
5 12 Cimprich Lukáš  0 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 5 0 28,5 31,5
6 19 Hlaváček Jiří  0 Šachový spolek Železné hory 5 0 25,5 28,5
7 13 Daul Matyáš  0 TJ Slovan Moravská Třebová 5 0 24,5 27
8 29 Machovec Vojtěch  0 ŠO Hlinsko 5 0 23,5 23,5
9 24 Kopecký Lukáš  0 ŠK Svitavy 4,5 0 25,5 28
10 33 Peňáz Jakub  0 Šachový klub při DDM Litomyšl 4,5 0 22,5 22,5
11 6 Petrík Jozef  1010 Šachový klub při DDM Litomyšl 4 0 32,5 36,5
12 35 Staněk Tomáš  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 28,5 31,5
13 4 Mrštík Šimon  1100 Šachový spolek Železné hory 4 0 27 30
14 26 Koupil Štěpán  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 25,5 26,5
15 9 Bulva Adam  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4 0 25 27,5
16 34 Seidl Václav  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4 0 23,5 25,5
17 32 Pazderský Jakub  0 ŠK Svitavy 4 0 23 25
18 37 Šimek Jan  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 22,5 25
19 41 Večeřová Hana  0 TJ Lanškroun 4 0 20 22
20 31 Motyčka Matěj  0 TJ Sokol Nekoř 4 0 20 21,5
21 7 Bednář Jan  0 TJ Sokol Nekoř 4 0 19 21
22 44 Zdražil Jiří  0 ŠK Svitavy 4 0 18,5 20,5
23 14 Exner Jakub  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3,5 0 25 27,5
24 38 Šváchová Kristýna  0 TJ Sokol Zaječice 3,5 0 24,5 27
25 42 Výborný Filip  0 Šachový spolek Železné hory 3,5 0 21 23
26 40 Třasák Václav  0 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 3 0 27 29
27 18 Hájek Přemysl  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 0 25 27,5
28 28 Lédlová Kristýna  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 0 25 27
29 16 Flaška Filip  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3 0 22 24,5
30 43 Vytiska Jan  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3 0 21 24
31 27 Kubíček Šimon  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 20,5 21,5
32 20 Hloušek Jan  0 TJ ŠO Chrudim 3 0 19 21
33 11 Cicvárek Jan  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 19 20
34 46 Žák Jakub  0 ŠO Hlinsko 2,5 0 21,5 24
35 30 Motejzlík Karel  0 ŠK Svitavy 2,5 0 20,5 23
36 15 Fajgl Marek  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 0 20 21,5
37 36 Stehlíková Vanessa  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2,5 0 19,5 21
38 39 Tomik Vojtěch  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 0 17,5 19,5
39 23 Kabeláč Viktor  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 2,5 0 15,5 15,5
40 22 Jordanov Michail  0 Šachový spolek Železné hory 2 0 21 22
41 21 Hrdlička Tomáš  0 Šachový spolek Železné hory 2 0 20,5 22
42 25 Koukol Sebastián  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 0 18,5 18,5
43 17 Gutwirthová Matylda  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 0 17,5 17,5
44 8 Brunclík Rostislav  0 Šachový spolek Železné hory 1,5 0 16,5 16,5
45 45 Zítková Markéta  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 1 0 16,5 16,5
46 10 Cehula Marek  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 0 0 17,5 18,5
Kategorie H/D 12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Bouška Jiří  1506 ŠO Hlinsko 6,5 0 28,5 31
2 4 Jun Robert  1360 TJ CHS Chotěboř 5,5 0 31 35
3 8 Holásek Tomáš  1180 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 29,5 32,5
4 5 Večeř Martin  1293 TJ Lanškroun 5,5 0 29 29,5
5 12 Zmek Jaroslav  1066 TJ CHS Chotěboř 5 0 28,5 31,5
6 7 Bártová Leona  1182 TJ Slovan Moravská Třebová 5 0 27 30
7 3 Komárek Tobiáš  1384 ŠK Svitavy 5 0 24,5 26,5
8 9 Lána Vincent  1123 TJ Lanškroun 5 0 24 26
9 10 Kafka Ondřej  1110 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 5 0 23,5 26
10 18 Nováček Jakub  1024 TJ CHS Chotěboř 5 0 23 25,5
11 17 Bouška Jonáš  1036 ŠO Hlinsko 5 0 20,5 22,5
12 11 Suchodol Lukáš  1069 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4,5 0 28,5 31,5
13 6 Horák Prokop  1191 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 0 26 28,5
14 39 Knízer Michal  0 TJ Sokol Nekoř 4,5 0 26 28
15 13 Čáp Radim  1063 Šachový klub při DDM Litomyšl 4,5 0 25 27,5
16 2 Nejedlý Lukáš  1468 TJ CHS Chotěboř 4 0 31 34
17 46 Ozank Tobias  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 27 30
18 19 Kvapil Paul  1018 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4 0 26 29
19 56 Vican Kryštof  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 26 28
20 14 Půlpán Jan  1059 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 25,5 27,5
21 20 Tyč Karel  1013 Šachový spolek Železné hory 4 0 24,5 27
22 42 Křivský Jan  0 TJ Sokol Zaječice 4 0 23,5 26
23 27 Černý David  0 ŠO Hlinsko 4 0 23,5 24
24 57 Žďárský Vojtěch  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 23 25
25 23 Blažek Michael  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 21,5 23,5
26 35 Hejč Jakub  0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 0 21,5 23
27 40 Kobernyk Vladimir  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 20,5 21
28 36 Horník Zdeněk  0 TJ Sokol Zaječice 4 0 20 20,5
29 32 Goliášová Aneta  0 TJ Sokol Zaječice 4 0 19 21
30 47 Radouš Tobiáš Josef  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3 0 25 27,5
31 16 Sadílek Filip  1048 TJ Lanškroun 3 0 25 26,5
32 38 Káninský Daniel  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 24,5 26
33 53 Šetina Marek  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3 0 23,5 25,5
34 22 Bednařík Martin  0 TJ Sokol Nekoř 3 0 23,5 25
35 24 Boughen Jessika  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 0 23 25
36 37 Charvát Patrik  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 22 23,5
37 51 Sokol Zbyněk  0 TJ Sokol Nekoř 3 0 21,5 24
38 54 Škobrtal Lukáš  0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 0 21,5 23,5
39 25 Burešová Beáta  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 19,5 21,5
40 52 Strouhal Dominik  0 TJ Sokol Zaječice 3 0 18 20
41 48 Růžička Vít  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 17,5 18
42 30 Dušková Pavlína  0 TJ Sokol Nekoř 3 0 16 16,5
43 29 Duška Stanislav  0 Šachový spolek Železné hory 2,5 0 23,5 25
44 21 Pařízková Kristýna  1004 Šachový spolek Železné hory 2,5 0 21 23
45 49 Sibera Richard  0 TJ Sokol Nekoř 2,5 0 19 21
46 34 Hanák David  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 0 18 20
47 45 Lánová Apolena  0 TJ Lanškroun 2,5 0 18 19,5
48 41 Kočí Lukáš  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 2,5 0 17 17,5
49 31 Fadrný Erik  0 neregistrovaný 2 0 21 21,5
50 15 Vágnerová Eliška  1057 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 0 20,5 22,5
51 43 Křivský Matěj  0 TJ Sokol Zaječice 2 0 20 21,5
52 26 Čáp Štěpán  0 TJ Sokol Nekoř 2 0 18,5 20
53 50 Sibera Vojtěch  0 TJ Sokol Nekoř 2 0 16 16,5
54 28 Daňová Klára  0 Šachový spolek Železné hory 2 0 15,5 16
55 44 Kučera Daniel  0 neregistrovaný 2 0 13,5 14
56 55 Venzara Dominik  0 neregistrovaný 1 0 18,5 20
57 33 Hajzlerová Natálie  0 TJ Lanškroun 1 0 17 17,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.