achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.11.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 14-16 - 2.turnaj 17.12.2018

Šachový spolek Železné hory uspořádal v sobotu 15.prosince 2018 v reprezentačních prostorách Krajského úřadu v Pardubicích druhý kvalifikační turnaj mládeže kategorií H/D 14-16, kterého se zúčastnilo celkem 67 hráčů a hráček.
V kategorii H/D 14 kralovaly dívky - samostatné vítězství si vybojovala Tereza Radmila Šulcová se ziskem 6,5/7, druhý skončil Marek Juchelka (6/7) a třetí místo jen lepším pomocným hodnocením připadlo Adéle Třásákové (všichni Polabiny) před další dívkou Violou Ruby Pejřimovskou z Chotěboře (obě 5,5/7) !!
V kategorii H/D 16 suverénně zvítězil Rudolf Jun z Chotěboře s plným ziskem 7/7 před Martinem Stočkem 5,5/7 a Karlem Brožkou 5/7 (oba Polabiny), nejlepší dívkou byla Soňa Leksová z Ústí n/O..
Aktuelní pořadí po všech doposud odehraných turnajích je (bude hned po vyhodnocení) zveřejněno ZDE.



2. kvalifikace KP mládeže PDŠS 20158/19
Organizátor : Šachový spolek Železné hory
Ředitel turnaje : Lubomír Šilar
Hlavní rozhodčí : Ondřej Jareš
Rozhodčí : Miroslav Tyč
Čas na rozmyšlenou : 2 x 20 minut + 5s/tah
Místo : Pardubice, sál Jana Kašpara
Datum : 2018/12/15
Kategorie H/D 14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Šulcová Tereza Radmila  1499 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 0 26,5 29,5
2 2 Juchelka Marek  1552 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 27 30
3 1 Třasáková Adéla  1626 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 1 27 30,5
4 6 Pejřimovská Viola Ruby  1475 TJ CHS Chotěboř 5,5 0 24,5 27,5
5 3 Kobr Matěj  1515 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 30 33
6 8 Roub Radek  1390 Šachový spolek Železné hory 5 0 28 30,5
7 13 Jun Robert  1332 TJ CHS Chotěboř 5 0 26 26
8 15 Váňa Jakub  1251 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 25,5 28
9 11 Pešek Martin Jakub  1343 ŠO Hlinsko 5 0 24,5 26,5
10 5 Ďuriančík Michal  1498 ŠK Svitavy 4,5 0 30 33
11 22 Hrdlička Jan  1110 Šachový spolek Železné hory 4,5 0 19,5 21
12 9 Šafář Václav  1373 TJ Štefanydes Polička 4 0 29 32
13 20 Včela Martin  1115 TJ CHS Chotěboř 4 0 25,5 28,5
14 10 Sedlák Jakub  1350 TJ Lanškroun 4 0 25,5 28
15 17 Večeř Martin  1240 TJ Lanškroun 4 0 25,5 26
16 24 Holásek Tomáš  1094 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 25 26,5
17 7 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1402 TJ CHS Chotěboř 4 0 23,5 25,5
18 18 Málek Filip  1222 TJ Lanškroun 4 0 22,5 25,5
19 16 Jun Rostislav  1244 TJ CHS Chotěboř 4 0 22,5 24,5
20 12 Nešpůrek Jakub  1336 Šachový spolek Železné hory 4 0 22,5 24
21 21 Kafka Ondřej  1111 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4 0 20 22
22 23 Kalousová Eva  1106 TJ Lanškroun 4 0 19,5 21
23 37 Nahodilová Ludmila  1000 ŠK Svitavy 4 0 19 21,5
24 14 Starý Vojtěch  1277 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 0 32 35,5
25 29 Lána Vincent  1069 TJ Lanškroun 3,5 0 25 25,5
26 19 Tran Tuan Anh  1185 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 0 24 26,5
27 25 Šmajzrová Dominika  1092 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 27 27
28 30 Macan Tomáš  1057 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 24 27
29 26 Bureš Daniel  1090 Šachový spolek Železné hory 3 0 23,5 25,5
30 27 Píšová Adriana  1079 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3 0 23 24,5
31 32 Schmidt Jakub  1028 ŠO Hlinsko 3 0 22,5 24
32 28 Krupička Filip  1076 TJ CHS Chotěboř 3 0 22 22,5
33 38 Pokorný Jiří  1000 TJ Lanškroun 3 0 20 21,5
34 41 Radouš Tobiáš Josef  1000 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3 0 17,5 17,5
35 43 Seidl Václav  1000 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3 0 13,5 13,5
36 31 Kvapil Paul  1038 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 2,5 2,5 22,5 25
37 42 Rulíšek Ondřej  1000 ŠK Svitavy 2,5 2,5 19,5 22
38 44 Šafář Adam  1000 TJ Štefanydes Polička 2,5 0,5 17 18,5
39 33 Bulva Adam  1000 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 2,5 0,5 15 15
40 46 Třasák Václav  1000 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 2 0 23,5 26
41 34 Flaška Filip  1000 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 2 0 23 25
42 45 Škobrtal Lukáš  1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 0 19,5 20
43 35 Hejč Jakub  1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 0 18 19
44 47 Vytiska Jan  1000 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 2 0 17,5 17,5
45 39 Pražák Matěj  1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 0 16 16
46 40 Procházka Martin  1000 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 1 0 18 19,5
47 36 Kay Leila  1000 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 0 0 18,5 20
Kategorie H/D 16
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Jun Rudolf  1910 TJ CHS Chotěboř 7 0 26 29
2 3 Stoček Martin  1533 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 27,5 29,5
3 2 Brožka Karel  1880 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 28,5 31,5
4 6 Píše Michal  1397 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 29 30
5 8 Václavík Patrik  1354 ŠK Svitavy 4 0 28 30,5
6 4 Leksová Soňa  1481 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 27 30
7 7 Moravec Jakub  1388 TJ Lanškroun 4 0 23 26
8 9 Rožek Jan  1330 Šachový spolek Železné hory 4 0 22 23
9 5 Lihotský Lukáš  1427 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 0 24 27
10 14 Šlosar Jan  1188 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 0 24 25
11 15 Le Hoang Anh Quan  1173 Šachový spolek Železné hory 3,5 0 19,5 20,5
12 20 Vymazal Marek  1000 ŠK Svitavy 3,5 0 15 16
13 11 Šulc Jiří  1309 ŠO Hlinsko 3 0 25 26
14 12 Málková Barbora  1210 TJ Lanškroun 3 0 23 26
15 10 Kýr Michal  1318 ŠK Svitavy 3 0 20 21
16 17 Jindřišková Charlotte  1124 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 0 18,5 19,5
17 18 Hrdlička Jakub  1025 Šachový spolek Železné hory 2,5 0 19 20
18 13 Minář Milan  1197 TJ Lanškroun 2 0 19 20
19 16 Holásková Markéta  1172 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 1 1 18 19
20 19 Málek Ondřej  1000 Šachový spolek Železné hory 1 0 19,5 20,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.