achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.11.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 10-12 - 1.turnaj 16.10.2019

V sobotu 12.října 2019 uspořádal ŠO TJ Lanškroun první kvalifikační turnaj mládeže kategorií H/D 10-12 v sezoně 2019/20, kterého se zúčastnilo celkem 68 mládežníků.
V kategorii H/D 10 suverénně zvítězil Vojtěch Šmehlík z Moravské Třebové s plným ziskem 7/7 bodů (!) před druhým Štěpánem Koupilem a třetím Janem Šimkaem (oba Polabiny), jedinou dívkou byla Simona Koutná ze Zaječic.
V kategorii H/D 12 rovněž suverénně zvítězil Rostislav Jun z Chotěboře také s plným ziskem 7/7 bodů (!), druhý byl Vojtěch Starý z Polabin a třetí skončil Jozef Petrík z Litomyšle, nejlepší z dívek byla Kristýna Pařízková ze Železných hor.



1. Krajský přebor jednotlivců - Lanškroun 
Organizátor : TJ Lanškroun
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. Krištof Jiří
Hlavní rozhodčí : Mgr. Krištof Jiří
Rozhodčí : ing. Pokorný Tomáš
Čas na rozmyšlenou : 20 minut + 5 sekund
Místo : Lanškroun, Dělnický dům, Dobrovského 41
Datum : 2009/10/12
Kategorie H/D 10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 22 Šmehlík Vojtěch  0 TJ Slovan Moravská Třebová 7 0 25 26,5
2 10 Koupil Štěpán  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 28 31
3 20 Šimek Jan  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 26 29,5
4 2 Aámek Vít  0 ŠO Hlinsko 5 0 25 27
5 16 Přikryl Vít  0 ŠK Svitavy 5 0 24 25,5
6 7 Hlaváček Jiří  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 27 29,5
7 21 Šlezingr Miroslav  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 26 26,5
8 3 Beneš František  0 TJ Lanškroun 4 0 24,5 27
9 15 Pazderský Jakub  0 ŠK Svitavy 4 0 23,5 26
10 4 Boháč Jan  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 20,5 22,5
11 5 Brunclík Rostislav  0 Šachový spolek Železné hory 3,5 0 28 31
12 9 Koukol Sebastián  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 0 23 25,5
13 18 Vrba Vít  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 0 21,5 23,5
14 23 Žampach Jakub  0 Šachový spolek Železné hory 3,5 0 20 22,5
15 19 Vítek Jakub  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 24 24,5
16 14 Ozank Samuel  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 18,5 20
17 17 Smělý Tomáš  0 ŠO Hlinsko 3 0 18 18,5
18 12 Kubišta Šimon  0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 0 16,5 17
19 6 Cicvárek Jan  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 16 17,5
20 1 Adámek Alexandr  0 ŠO Hlinsko 2,5 0 21,5 22
21 13 Kápička Zdeněk  0 Šachový spolek Železné hory 2 0 26,5 29
22 11 Koutná Simona  0 TJ Sokol Zaječice 2 0 21 21,5
23 8 Jordanov Michail  0 Šachový spolek Železné hory 1 0 16,5 18
Kategorie H/D 12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Jun Rostislav  1378 TJ CHS Chotěboř 7 0 28,5 29
2 1 Starý Vojtěch  1460 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 28,5 31,5
3 8 Petrík Jozef  1038 Šachový klub při DDM Litomyšl 5,5 0 22,5 25,5
4 3 Hrdlička Jan  1365 Šachový spolek Železné hory 5 0 28,5 31
5 5 Horák Prokop  1125 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 28 32
6 13 Cimprich Lukáš  0 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 5 0 27,5 30,5
7 10 Pařízková Kristýna  1014 Šachový spolek Železné hory 5 0 26 28
8 45 Žďárský Vojtěch  0 Šachový spolek Železné hory 5 0 22,5 24,5
9 7 Zmek Jaroslav  1053 TJ CHS Chotěboř 5 0 21 22,5
10 42 Šorf Filip  0 Bystřice pod Pernštejnem 4,5 0 31 33,5
11 27 Křivský Jan  0 TJ Sokol Zaječice 4,5 0 26 27,5
12 4 Večeřová Hana  1141 TJ Lanškroun 4,5 0 25 27
13 16 Dymák Jonáš  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 28,5 31
14 9 Mrštík Šimon  1024 Šachový spolek Železné hory 4 0 26 28
15 41 Černý David  0 ŠO Hlinsko 4 0 22,5 24,5
16 12 Charvát Patrik  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 22,5 24,5
17 26 Káninský Daniel  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 22,5 24,5
18 34 Picek Josef  0 ŠO Hlinsko 4 0 21,5 23,5
19 18 Hanák David  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 21 23
20 33 Peňáz Jakub  0 Šachový klub při DDM Litomyšl 4 0 21 23
21 6 Zucha Ilja  1071 SK Žamberk 4 0 19 20,5
22 17 Fousek Petr  0 TJ CHS Chotěboř 3,5 0 28,5 30
23 35 Pusztai Radim  0 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 3,5 0 24,5 25
24 19 Hejč Jakub  0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 0 21,5 24
25 23 Kopecký Lukáš  0 ŠK Svitavy 3,5 0 19 19,5
26 30 Lédlová Kristýna  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 0 24,5 27
27 29 Křížek Matěj  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 24,5 26,5
28 32 Ozank Tobias  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 24,5 25,5
29 11 Burešová Beáta  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 22 23
30 44 Žák Jakub  0 ŠO Hlinsko 3 0 20,5 21
31 14 Daul Matyáš  0 TJ Slovan Moravská Třebová 3 0 20 21,5
32 38 Stehlíková Vanessa  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 0 20 21,5
33 31 Machovec Vojtěch  0 ŠO Hlinsko 3 0 19,5 21,5
34 25 Kutílek Vojtěch  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 18 19,5
35 43 Šváchová Kristýna  0 TJ Sokol Zaječice 3 0 17,5 19,5
36 20 Kafková Hedvika  0 ŠO Hlinsko 2,5 1 20,5 21
37 36 Růžička Vít  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 0 18 19
38 28 Křivský Matěj  0 TJ Sokol Zaječice 2 0 24 27
39 15 Daňová Klára  0 Šachový spolek Železné hory 2 0 20,5 21,5
40 21 Kalous Kryštof  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 0 19,5 21
41 37 Staněk Tomáš  0 Šachový spolek Železné hory 2 0 19,5 20,5
42 40 Volný Vítek  0 Šachový spolek Železné hory 2 0 19 19,5
43 39 Tomik Vojtěch  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2 0 18,5 19,5
44 24 Kubíček Šimon  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1 0 21,5 22,5
45 22 Keřt Marcel  0 Šachový spolek Železné hory 1 0 15,5 17

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.