achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 14-16 - 1.turnaj 21.10.2019

V sobotu 19.října 2019 uspořádal šachový klub 2222 ŠK Polabiny první kvalifikační turnaj mládeže kategorií H/D 14-16 v sezoně 2019/20, kterého se zúčastnilo celkem 99 mládežníků.
V kategorii H/D 14 se nejvíce dařilo zástupcům Polabin - zvítězil Ondřej Winter před Vojtěchem Starým a Jiřím Bouškou (všichni Polabiny), nejlepší dívkou byla Eliška Sysrová z Letohradu.
V kategorii H/D 16 byla dominance Polabin ještě výraznější - první skončil Martin Stoček jen na lepší pomocné hodnocení před Markem Juchelkou, třetí byl Lukáš Lihotský a na čtvrtém místě byla nejlepší dívka Adéla Třasáková (všichni Polabiny).



1. kvalifikační KP mládeže PDŠS v sezóně 2019/2020 
Organizátor : 2222 ŠK Polabiny
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Milan Hošek
Hlavní rozhodčí : Josef Vařejčko
Rozhodčí : Jan Nešpůrek
Čas na rozmyšlenou : 2 × 20 minut + 5s/tah
Místo : Krajský úřad, budova C – sál Jana Kašpara, Pardubice, Komenského náměstí 125
Datum : 2019/10/19
Kategorie H/D 14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Winter Ondřej  1741 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 0 29 32,5
2 4 Starý Vojtěch  1460 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 1 31 34
3 2 Bouška Jiří  1588 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 30 31
4 5 Váňa Jakub  1427 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 26,5 30
5 14 Sysrová Eliška  1272 TJ Spartak Letohrad 5 0 29,5 32,5
6 9 Hrdlička Jan  1365 Šachový spolek Železné hory 5 0 29 32
7 16 Macan Tomáš  1243 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 28 30
8 15 Brázda Zdeněk  1265 ŠK Svitavy 5 0 28 29
9 7 Jun Rostislav  1398 TJ CHS Chotěboř 5 0 27,5 30,5
10 12 Málek Filip  1317 TJ Lanškroun 5 0 27 29
11 3 Nešpůrek Jakub  1554 Šachový spolek Železné hory 5 0 27 29
12 11 Pešek Martin Jakub  1323 ŠO Hlinsko 5 0 24 26
13 22 Kafka Ondřej  1103 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 5 0 21,5 23
14 10 Jun Robert  1353 TJ CHS Chotěboř 4,5 0 29 31
15 55 Stefan Šimon  1000 Šachový spolek Železné hory 4,5 0 25 27
16 20 Lána Vincent  1140 TJ Lanškroun 4,5 0 25 27
17 8 Šlosar Jan  1375 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 0 24 26
18 23 Bureš Daniel  1100 Šachový spolek Železné hory 4,5 0 24 26
19 62 Urban Stanislav  1000 TJ Štefanydes Polička 4,5 0 23,5 26,5
20 46 Koupil Štěpán  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 27 28
21 21 Krupička Filip  1134 TJ CHS Chotěboř 4 0 26,5 28,5
22 28 Kvapil Paul  1093 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4 0 26 29
23 30 Zucha Ilja  1071 SK Žamberk 4 0 25,5 28,5
24 27 Bouška Jonáš  1093 ŠO Hlinsko 4 0 24,5 27,5
25 13 Večeř Martin  1307 TJ Lanškroun 4 0 23,5 25
26 34 Cimprich Lukáš  1000 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 4 0 23 25
27 25 Tyč Karel  1098 Šachový spolek Železné hory 4 0 22,5 25
28 63 Václavíková Adriana  1000 ŠK Svitavy 4 0 22,5 24,5
29 54 Seidl Václav  1000 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4 0 20 21
30 61 Třasák Václav  1000 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 4 0 19 21
31 17 Kalousová Eva  1200 TJ Lanškroun 3,5 0 28,5 31,5
32 18 Holásek Tomáš  1150 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 0 25 27,5
33 24 Suchodol Lukáš  1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 0 25 25,5
34 31 Vágnerová Eliška  1033 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 0 23 25,5
35 52 Preisler Benjamin  1000 ŠO Hlinsko 3,5 0 21,5 23
36 26 Rulíšek Ondřej  1095 ŠK Svitavy 3,5 0 21 22,5
37 32 Pařízková Kristýna  1014 Šachový spolek Železné hory 3 0 27 28
38 29 Bělohlávek Petr  1074 TJ CHS Chotěboř 3 0 24,5 27
39 51 Nahodilová Ludmila  1000 ŠK Svitavy 3 0 23,5 26,5
40 42 Kobernyk Vladimir  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 0 23 25
41 64 Vican Kryštof  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 22,5 24,5
42 67 Zahradník Viktor  1000 ŠO Hlinsko 3 0 22 24
43 37 Hejzlar Hugo  1000 Šachový spolek Železné hory 3 0 22 24
44 40 Jílek Pavel  1000 TJ Štefanydes Polička 3 0 21 22
45 60 Šimek Jan  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 0 19,5 21
46 50 Matoušek Matyáš  1000 TJ ŠO Chrudim 3 0 19,5 20,5
47 33 Blažek Michael  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 0 18,5 20,5
48 19 Večeřová Hana  1141 TJ Lanškroun 3 0 18,5 19,5
49 66 Wohlmuthová Vanessa  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 0 17,5 18,5
50 47 Kožená Nicol  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 0 17,5 18,5
51 38 Hong Yana  1000 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 2,5 0,5 21,5 22
52 58 Šafář Adam  1000 TJ Štefanydes Polička 2,5 0,5 19 20,5
53 49 Lédlová Kristýna  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 0 22 23
54 39 Ingr Josef  1000 ŠK Svitavy 2 0 21 22
55 44 Kopřiva Jan  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 0 21 21,5
56 36 Hájek Přemysl  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 0 20,5 21,5
57 43 Kočí Lukáš  1000 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 2 0 20 21,5
58 45 Kotyk Michal  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 0 18,5 20
59 56 Stehlíková Vanessa  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 0 17,5 19,5
60 53 Prokop Daniel  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 0 16,5 17
61 41 Kabeláč Viktor  1000 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 2 0 15 15,5
62 35 Exner Jakub  1000 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 1,5 0,5 19,5 20
63 59 Šimeček Jan  1000 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 1,5 0,5 16,5 17,5
64 48 Kvapil Stanley  1000 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 1 0 16 16,5
65 65 Vytiska Jan  1000 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 1 0 15,5 16,5
66 57 Stehno Lukáš  1000 ŠO Hlinsko 1 0 14 14,5
67 6 Bártová Leona  1400 TJ Slovan Moravská Třebová 0 0 16,5 17,5
Kategorie H/D 16
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Stoček Martin  1597 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0,5 27,5 31,5
2 8 Juchelka Marek  1569 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0,5 26,5 29
3 10 Lihotský Lukáš  1488 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 29,5 32,5
4 2 Třasáková Adéla  1656 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 28 31,5
5 9 Moravec Jakub  1498 TJ Lanškroun 5 0 26 27,5
6 18 Včela Martin  1280 TJ CHS Chotěboř 5 0 25 26,5
7 7 Šulcová Tereza Radmila  1580 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 0 27,5 29,5
8 6 Půlpán Ondřej  1582 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 0 27 30
9 1 Ďuriančík Michal  1681 ŠK Svitavy 4,5 0 26 28
10 5 Pejřimovská Viola Ruby  1585 TJ CHS Chotěboř 4,5 0 23,5 25,5
11 4 Sysr Vít  1586 TJ Spartak Letohrad 4 0 25,5 28
12 12 Václavík Patrik  1431 ŠK Svitavy 4 0 25,5 27,5
13 15 Tran Tuan Anh  1327 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 25 28
14 19 Beil Florian  1278 TJ Slovan Moravská Třebová 4 0 22,5 24,5
15 22 Jindřišková Charlotte  1219 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 21,5 23
16 30 Lauryn Jakub  1000 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4 0 19 21
17 16 Roub Radek  1307 Šachový spolek Železné hory 3,5 0,5 24 25
18 13 Šmajzrová Dominika  1385 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 0,5 23 24,5
19 14 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1347 TJ CHS Chotěboř 3 0 25,5 28,5
20 11 Šafář Václav  1460 TJ Štefanydes Polička 3 0 21 22,5
21 26 Schmidt Jakub  1153 ŠO Hlinsko 3 0 21 22
22 21 Vymazal Marek  1238 ŠK Svitavy 3 0 20,5 22,5
23 31 Machurek Lukáš  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 0 19 20,5
24 20 Hrdlička Jakub  1272 Šachový spolek Železné hory 2,5 0,5 22,5 24,5
25 24 Le Hoang Anh Quan  1171 Šachový spolek Železné hory 2,5 0,5 19,5 21
26 17 Tyč Jakub  1286 Šachový spolek Železné hory 2 0 22 24
27 25 Mičík Dan  1160 TJ Slovan Moravská Třebová 2 0 18,5 19,5
28 28 Píšová Adriana  1044 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 2 0 16 17
29 27 Zachař Michal  1073 ŠK Svitavy 2 0 15,5 17
30 29 Březina Dalibor  1000 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 1,5 0,5 17 18
31 32 Rys Jonáš  1000 ŠO Hlinsko 1,5 0,5 13,5 14,5
32 23 Hong Biyu  1187 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 1 0 18,5 19,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.