achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 14-16 - 2.turnaj 2.12.2019

Šachový klub Ústí n/O. uspořádal v sobotu 30.listopadu 2019 druhý kvalifikační turnaj mládeže kategorií H/D 14-16 v sezoně 2019/20, kterého se v obou kategoriích zúčastnilo celkem 92 hráčů.
V kategorii H/D 14 suverénně zvítězil Jakub Nešpůrek s plným počtem 7/7 bodů, druhý skončil Jan Hrdlička (oba Železné hory), třetí byl Jan Šlosar z Polabin a nejlepší dívkou se stala Eva Kalousová z Lanškrouna.
V kategorii H/D 16 zvítězil Marek Juchelka z Polabin se ziskem 6,5/7 bodů, na druhém místě skončila Viola Ruby Pejřimovská z Chotěboře a třetí místo obsadila Adéla Třasáková z Polabin.



Krajský přebor PDŠS 2019/2020 - 2. turnaj 
Organizátor : Šachový klub Ústí nad Orlicí
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Martin Šmajzr
Hlavní rozhodčí : David Kameník
Čas na rozmyšlenou : 2 x 20 min na partii + 5 s / tah
Místo : Jídelna Rieter Elitex, Ústí nad Orlicí
Datum : 2019/11/30
Kategorie H/D 14
Poř. St.č. Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 6 Nešpůrek Jakub  1361 Šachový spolek Železné hory 7 0 29 29
2 4 Hrdlička Jan  1369 Šachový spolek Železné hory 5,5 0 30,5 32
3 7 Šlosar Jan  1340 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 29 33,5
4 10 Brázda Zdeněk  1305 ŠK Svitavy 5,5 0 29 32
5 15 Večeř Martin  1232 TJ Lanškroun 5,5 0 26 28,5
6 1 Váňa Jakub  1433 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 30 33,5
7 3 Jun Robert  1372 TJ CHS Chotěboř 5 0 29 32
8 12 Macan Tomáš  1259 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 25,5 27,5
9 24 Tyč Karel  1089 Šachový spolek Železné hory 5 0 25 27
10 14 Kalousová Eva  1233 TJ Lanškroun 5 0 24,5 27
11 5 Jun Rostislav  1368 TJ CHS Chotěboř 4,5 0 28 30,5
12 11 Sysrová Eliška  1304 TJ Spartak Letohrad 4,5 0 27 30
13 16 Lána Vincent  1174 TJ Lanškroun 4,5 0 27 29,5
14 22 Kvapil Paul  1096 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4,5 0 26,5 30
15 8 Pešek Martin Jakub  1336 ŠO Hlinsko 4,5 0 26,5 28,5
16 21 Bureš Daniel  1099 Šachový spolek Železné hory 4,5 0 21,5 23,5
17 9 Málek Filip  1307 TJ Lanškroun 4 0 26,5 29,5
18 32 Pařízková Kristýna  1011 Šachový spolek Železné hory 4 0 25,5 28,5
19 31 Vágnerová Eliška  1021 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 25 27
20 13 Urban Stanislav  1248 TJ Štefanydes Polička 4 0 24,5 25,5
21 25 Bouška Jonáš  1079 ŠO Hlinsko 4 0 24 26
22 23 Suchodol Lukáš  1095 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 23 25,5
23 48 Seidl Václav  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4 0 23 25
24 49 Sixta Karel  0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 0 22,5 24
25 57 Václavíková Adriana  0 ŠK Svitavy 4 0 22 23,5
26 27 Zucha Ilja  1055 SK Žamberk 4 0 21,5 23,5
27 28 Sysr Vojtěch  1048 TJ Spartak Letohrad 4 0 21,5 23,5
28 18 Fajgl Patrik  1128 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 20,5 23,5
29 19 Kafka Ondřej  1108 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4 0 20,5 22,5
30 17 Pokorný Jiří  1153 TJ Lanškroun 3,5 0 24,5 27,5
31 52 Škobrtal Lukáš  0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 0 20,5 22,5
32 2 Bártová Leona  1385 TJ Slovan Moravská Třebová 3,5 0 20 21
33 45 Nahodilová Ludmila  0 ŠK Svitavy 3 0 25 28
34 55 Tichý Pavel  0 ŠO Hlinsko 3 0 23,5 26,5
35 30 Pekárek Jakub  1021 Šachový spolek Železné hory 3 0 23,5 25,5
36 47 Růžička Vít  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 23 23
37 56 Třasák Václav  0 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 3 0 22,5 24
38 20 Sadílek Filip  1100 TJ Lanškroun 3 0 21,5 24
39 33 Beňadik Dino  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 20,5 22,5
40 41 Klubert Lukáš  0 TJ Spartak Letohrad 3 0 20 22
41 40 Jílek Pavel  0 TJ Štefanydes Polička 3 0 19,5 21,5
42 29 Spančok Aleš  1029 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 19,5 20,5
43 42 Kobernyk Volodymyr  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 0 18,5 19,5
44 39 Ingr Josef  0 ŠK Svitavy 3 0 17 18
45 37 Hejč Jakub  0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2,5 0 22 24
46 35 Eliáš Vojtěch  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 0 21 23
47 50 Šafář Adam  0 TJ Štefanydes Polička 2,5 0 20 22,5
48 46 Pecháček Alex  0 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 2,5 0 19,5 21
49 44 Kubišta Šimon  0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2,5 0 19,5 19,5
50 53 Teplá Ema  0 ŠO Hlinsko 2,5 0 15,5 16,5
51 51 Šimeček Jan  0 ŠK Rapid Pardubice 2 0 23 23
52 38 Hubálek Tomáš  0 TJ Lanškroun 2 0 21,5 22,5
53 60 Vytiska Jan  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 2 0 19,5 19,5
54 58 Vican Kryštof  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 0 18,5 19,5
55 54 Tichá Karolína  0 ŠO Hlinsko 2 0 18 18
56 26 Bělohlávek Petr  1063 TJ CHS Chotěboř 2 0 17 18
57 34 Beran Matěj  0 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 1,5 0 21,5 22,5
58 43 Křížek Matěj  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 1 0 17 19
59 59 Vítek Jakub  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 1 0 15,5 17
60 36 Ficenec Milan  0 ŠK Rapid Pardubice 0 0 20 22
Kategorie H/D 16
Poř. St.č. Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 5 Juchelka Marek  1581 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 0 28 31
2 7 Pejřimovská Viola Ruby  1557 TJ CHS Chotěboř 5,5 0 28 31
3 2 Třasáková Adéla  1682 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 28,5 31
4 10 Václavík Patrik  1430 ŠK Svitavy 5 0 27,5 29,5
5 6 Sysr Vít  1558 TJ Spartak Letohrad 5 0 24 26,5
6 1 Šulcová Tereza Radmila  1753 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 0 26,5 29,5
7 4 Ďuriančík Michal  1626 ŠK Svitavy 4,5 0 21,5 24
8 12 Tran Tuan Anh  1353 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 20,5 21,5
9 3 Bouška Jiří  1653 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 27 30
10 9 Moravec Jakub  1516 TJ Lanškroun 4 0 26,5 28,5
11 8 Lihotský Lukáš  1540 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 26 28,5
12 11 Šafář Václav  1409 TJ Štefanydes Polička 4 0 24,5 27,5
13 23 Balcar Michal  1232 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 4 0 22,5 25,5
14 14 Sedlák Jakub  1349 TJ Lanškroun 4 0 20 22
15 22 Vymazal Marek  1248 ŠK Svitavy 3,5 0 26,5 30
16 15 Šulc Jiří  1328 ŠO Hlinsko 3,5 0 26,5 26,5
17 20 Hrdlička Jakub  1260 Šachový spolek Železné hory 3,5 0 24 26
18 13 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1352 TJ CHS Chotěboř 3,5 0 23 25
19 27 Mičík Dan  1120 TJ Slovan Moravská Třebová 3,5 0 19 21
20 16 Včela Martin  1321 TJ CHS Chotěboř 3 0 26 29
21 21 Laurin Jakub  1255 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3 0 24 24
22 19 Tyč Jakub  1263 Šachový spolek Železné hory 3 0 22 23
23 17 Beil Florian  1316 TJ Slovan Moravská Třebová 3 0 21,5 23,5
24 32 Hájek Dominik  0 SK Žamberk 3 0 19 21
25 30 Píšová Adriana  1043 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3 0 19 19
26 24 Prokopec Filip  1214 Sokol Mistrovice 2,5 0,5 21,5 22,5
27 18 Šmajzrová Dominika  1299 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 0,5 21 22
28 29 Sadílek Jakub  1045 TJ Lanškroun 2 0 17,5 17,5
29 25 Schmidt Jakub  1147 ŠO Hlinsko 2 0 17,5 17,5
30 26 Zucha Jonáš  1140 SK Žamberk 2 0 17,5 17,5
31 28 Holásková Markéta  1105 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 1 0 16,5 16,5
32 31 Šlesinger David  1024 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 0 0 15,5 16,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.