achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.11.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže v rapidu 2019 4.5.2019

V sobotu 4.května 2019 se ve Svitavách uskutečnil Krajský přebor mládeže 2019 v rapidu kategorií H/D 10,12,14 a 16-18, kterého se zúčastnilo celkem 130 hráčů nejen z našeho kraje.
V kategorii H/D 10 zvítězil Jiří Bouška z Hlinska před Vojtěchem Starým z Polabin, třetí byl 'přespolní' Vojtěch Vlček z Červeného Kostelce jen na lepší pomocné hodnocení před Rostislavem Junem z Chotěboře, nejlepší z dívek byla Hana Večeřová z Lanškrouna.
V kategorii H/D 12 byl první Jakub Nešpůrek ze Železných hor před Robertem Junem z Chotěboře a Zdeňkem Brázdou ze Svitav, nejúspěšnější dívkou byla Leona Bártová z Moravské Třebové.
V kategorii H/D 14 patří prvenství CM Michalovi Jarešovi z Polabin, následovanému Violou Ruby Pejřimovskou z Chotěboře a Adélou Třasákovou z Polabin.
V kategorii H/D 16+18 byl nejúspěšnější Jan Jiroušek z Polabin, na druhém místě skončil Vojtěch Holásek z Ústí n/O. a na třetím místě Daniel Zeman, nejlepší mezi dívkami byla Veronika Šmajzrová (oba Polička).
Postup do Přeboru ČR mládeže v rapidu si v jednotlivých kategoriích vybojovali:
H10 - Vojtěch Starý, Rostislav Jun
D10 - Hana Večeřová
H12 - Jakub Nešpůrek, Robert Jun
D12 - Leona Bártová, Eva Kalousová
H14 - Michal Jareš, Michal Ďuriančík
D14 - Viola Ruby Pejřimovská



Krajský přebor PDŠS mládeže 2019 v rapidu
Organizátor : ŠK Svitavy
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Adolf Krušina
Hlavní rozhodčí : Adolf Krušina
Rozhodčí : Mgr, Jiří Krištof
Místo : Svitavy, Multikulturní centrum Svitavy
Datum : 2019/05/04
Kategorie H/D 10
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1   Bouška Jiří  1620 ŠO Hlinsko 8 0 49 54
2 2   Starý Vojtěch  1330 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 0 51,5 54
3 7   Vlček Vojtěch  1052 Šachový klub Červený Kostelec z.s. 7 1 47,5 51
4 4   Jun Rostislav  1368 TJ CHS Chotěboř 7 0 49 52
5 9   Petrík Jozef  1036 Šachový klub při DDM Litomyšl 6,5 0 42 46
6 5   Hrdlička Jan  1271 Šachový spolek Železné hory 6 0 45,5 49,5
7 6   Horák Prokop  1122 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 45,5 48,5
8 45   Žďárský Vojtěch  0 Šachový spolek Železné hory 6 0 45 49
9 19   Daul Matyáš  0 TJ Slovan Moravská Třebová 6 0 41,5 45
10 41   Večeřová Hana  1100 TJ Lanškroun 6 0 36,5 40
11 3   Komárek Tobiáš  1329 ŠK Svitavy 5,5 0 48,5 52,5
12 33   Peňáz Jakub  0 Šachový klub při DDM Litomyšl 5,5 0 45 47,5
13 44   Šmehlík Vojtěch  0 TJ Slovan Moravská Třebová 5,5 0 42 45,5
14 16   Burešová Beáta  0 Šachový spolek Železné hory 5 0 42 46
15 18   Cimprich Lukáš  0 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 5 0 40 42,5
16 39   Třasák Václav  0 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 5 0 39,5 43,5
17 23   Hrdlička Tomáš  0 Šachový spolek Železné hory 5 0 39,5 42
18 31   Nešporová Barbora  0 TJ Štefanydes Polička 5 0 38 40
19 25   Kalous Kryštof  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 0 37 39,5
20 38   Tomik Vojtěch  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 36,5 39
21 8   Mrštík Šimon  1072 Šachový spolek Železné hory 5 0 34 37
22 10   Pařízková Kristýna  1012 Šachový spolek Železné hory 4,5 2 38,5 42,5
23 22   Hlaváček Jiří  0 Šachový spolek Železné hory 4,5 1 35 37
24 17   Charvát Patrik  0 Šachový spolek Železné hory 4,5 0 34 36,5
25 34   Pusztai Radim  0 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 4 0 44 46,5
26 27   Kopecký Lukáš  0 ŠK Svitavy 4 0 41,5 44
27 42   Vlček Vítězslav  0 Šachový klub Červený Kostelec z.s. 4 0 41 43,5
28 15   Šorf Filip  1000 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 4 0 39,5 42
29 32   Ozank Tobias  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 37,5 40
30 36   Růžička Vít  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 37,5 39,5
31 37   Staněk Tomáš  0 Šachový spolek Železné hory 4 0 34,5 36,5
32 43   Šafář Adam  0 TJ Štefanydes Polička 4 0 33 35
33 29   Křížek Matěj  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 30 31,5
34 35   Přikryl Vít  0 ŠK Svitavy 4 0 29 30,5
35 30   Motejzlík Karel  0 ŠK Svitavy 3,5 0 34 35,5
36 40   Venzara Jan  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 33 34,5
37 28   Káninský Daniel  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 32,5 34,5
38 12   Vodička  Pavel  1000 ŠK Svitavy 3 0 31,5 34
39 26   Komárek Aleš  0 TJ Slovan Moravská Třebová 3 0 31,5 33,5
40 11   Stehlíková Vanessa  1000 2222 ŠK Polabiny z.s. 3 0 31 33
41 24   Jordanov Michail  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 29,5 31
42 20   Dospíšilová Leontýna  0 TJ Štefanydes Polička 3 0 28 29,5
43 21   Dvořáček Josef  0 TJ Slovan Moravská Třebová 2,5 0 29 30,5
44 14   Šimek  Ondřej  1000 TJ Štefanydes Polička 2 1 26,5 28
45 13   Vítek  Jakub  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2 0 22,5 24
Kategorie H/D 12
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1   Nešpůrek Jakub  1540 Šachový spolek Železné hory 8 0 47,5 52
2 10   Jun Robert  1216 TJ CHS Chotěboř 7 0 46,5 49
3 4   Brázda Zdeněk  1388 ŠK Svitavy 6,5 1 45,5 49
4 2   Kobr Matěj  1450 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6,5 0 49,5 54
5 7   Váňa Jakub  1277 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 47,5 49
6 5   Večeř Martin  1334 TJ Lanškroun 6 0 46,5 50,5
7 8   Málek Filip  1271 TJ Lanškroun 6 0 41,5 44,5
8 17   Tyč Karel  1100 Šachový spolek Železné hory 6 0 36 38,5
9 3   Nejedlý Radek  1392 TJ CHS Chotěboř 5,5 1 48 52,5
10 11   Bártová Leona  1212 TJ Slovan Moravská Třebová 5,5 0 41 44
11 6   Šlosar Jan  1311 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 47,5 50,5
12 9   Holásek Tomáš  1217 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 43,5 46,5
13 13   Macan Tomáš  1143 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 41 44
14 12   Lána Vincent  1206 TJ Lanškroun 5 0 39,5 43
15 31   Pokorný Jiří  0 TJ Lanškroun 5 0 39,5 42,5
16 15   Kalousová Eva  1100 TJ Lanškroun 5 0 39 41,5
17 34   Urban Stanislav  0 TJ Štefanydes Polička 5 0 39 40,5
18 19   Bouška Jonáš  1066 ŠO Hlinsko 4,5 0 40,5 43
19 14   Dolejš Mikuláš  1119 TJ Štefanydes Polička 4,5 0 40 40,5
20 21   Fajgl Patrik  1057 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4,5 0 37,5 40,5
21 20   Bureš Daniel  1057 Šachový spolek Železné hory 4,5 0 36 36,5
22 23   Pekárek Jakub  1022 Šachový spolek Železné hory 4,5 0 35,5 36
23 16   Suchodol Lukáš  1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 42 46
24 29   Nahodilová Ludmila  0 ŠK Svitavy 4 0 35,5 38,5
25 18   Sadílek Filip  1074 TJ Lanškroun 4 0 33,5 35
26 27   Jílek Pavel  0 TJ Štefanydes Polička 4 0 32 32,5
27 22   Mrklovský David  1054 Šachový spolek Železné hory 4 0 30,5 31
28 36   Václavíková Adriana  0 ŠK Svitavy 4 0 28 29,5
29 37   Větr Tobiáš  0 ŠK Svitavy 3,5 0 35 37,5
30 24   Škobrtal Lukáš  1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 0 34,5 37
31 33   Strouhal Dominik  0 TJ Sokol Zaječice 3,5 0 31,5 34
32 26   Horník Zdeněk  0 TJ Sokol Zaječice 3,5 0 30,5 31
33 30   Pecháček Alex  0 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 3,5 0 29,5 31
34 35   Vuová Karolína  0 TJ Lanškroun 3 0 35,5 38,5
35 28   Lánová Apolena  0 TJ Lanškroun 3 0 28,5 29
36 25   Hajzlerová Natálie  0 TJ Lanškroun 2 0 30 30,5
37 32   Ryšánek Jiří  0 TJ Slovan Moravská Třebová 1 0 29 30,5
Kategorie H/D 14
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 CM Jareš Michal  1752 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8 0 46,5 51
2 6   Pejřimovská Viola Ruby  1522 TJ CHS Chotěboř 7 0 43 46,5
3 4   Třasáková Adéla  1649 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 47 49,5
4 5   Ďuriančík Michal  1600 ŠK Svitavy 6 0 46,5 50,5
5 1   Stoček Martin  1763 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 44,5 48,5
6 3   Juchelka Marek  1690 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 43 46,5
7 9   Václavík Patrik  1459 ŠK Svitavy 5,5 0 41 45
8 7   Ochmanský Vojtěch  1497 Slavia  Boskovice 5,5 0 41 43,5
9 8   Moravec Jakub  1463 TJ Lanškroun 5 0 42,5 46,5
10 20   Zvolánek Štěpán  1192 TJ CHS Chotěboř 5 0 41 42
11 11   Pejřimovský Tadeáš Rubel  1393 TJ CHS Chotěboř 5 0 40,5 44
12 10   Sedlák Jakub  1400 TJ Lanškroun 5 0 38 39
13 15   Šafář Václav  1315 TJ Štefanydes Polička 4,5 0 43 46
14 14   Štolovský Vojtěch  1322 Šachový spolek Železné hory 4,5 0 42 45
15 18   Šmajzrová Dominika  1210 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 40,5 41,5
16 13   Roub Radek  1353 Šachový spolek Železné hory 4,5 0 40 43
17 17   Tyč Jakub  1225 Šachový spolek Železné hory 4,5 0 38 40,5
18 23   Hrdlička Jakub  1116 Šachový spolek Železné hory 4,5 0 35,5 38,5
19 21   Jindřišková Charlotte  1139 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 37,5 40,5
20 16   Včela Martin  1271 TJ CHS Chotěboř 4 0 35,5 38
21 24   Mičík Dan  1100 TJ Slovan Moravská Třebová 4 0 30,5 31,5
22 12   Tran Tuan Anh  1362 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 0 38 39
23 22   Holásková Markéta  1132 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 0 32 34,5
24 26   Přibyl Adam  1085 TJ Lanškroun 3,5 0 31 33,5
25 30   Vitvar Adam  0 Šachový spolek Železné hory 3 0 30,5 31,5
26 28   Juřík Štěpán  1029 ŠK Svitavy 3 0 30 31
27 29   Zachař Michal  1028 ŠK Svitavy 3 0 28,5 29,5
28 27   Šlesinger David  1038 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 27 28
29 19   Beil Florian  1199 TJ Slovan Moravská Třebová 2,5 0 34 37
30 25   Sadílek Jakub  1100 TJ Lanškroun 1 0 31 34
Kategorie H/D 16+18
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2   Jiroušek Jan  1829 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 0 43 45,5
2 4   Holásek Vojtěch  1665 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 7 0 44 48
3 5   Zeman Daniel  1625 TJ Štefanydes Polička 6,5 0 43 45,5
4 1   Kupsa Matěj  1899 TJ Štefanydes Polička 6 0 45,5 50
5 10   Píše Michal  1464 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 42 44,5
6 6   Šmajzrová Veronika  1677 TJ Štefanydes Polička 5 3 45,5 48
7 3   Píše Jiří  1693 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 42 45
8 7   Nešpůrek Jan  1587 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 37 39,5
9 9   Leksová Soňa  1474 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 31 33,5
10 12   Kýr Michal  1424 ŠK Svitavy 4,5 0 43,5 46
11 8   Kalousová Julie  1584 TJ Lanškroun 4,5 0 40 42,5
12 13   Minář Milan  1287 TJ Lanškroun 4,5 0 30,5 33
  19   Bureš Martin  1063 TJ Lanškroun 4,5 0 30,5 33
14 11   Málková Barbora  1333 TJ Lanškroun 4 0 34 36,5
15 14   Nikolinko Tomáš  1276 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 0 30 32,5
16 17   Mráz Václav  1072 ŠK Svitavy 3 0 37 39,5
17 18   Táborský Jan  1009 ŠK Svitavy 3 0 35,5 38,5
18 15   Straka Michal  1066 TJ Slovan Moravská Třebová 3 0 32,5 35

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.