achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

9.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž jih - 2.kolo 10.11.2019

Ve druhém kole Krajské soutěže jih byly dosaženy tyto výsledky:
Svitavy C - Polička D 3,5:1,5, Polička E - Polička C 2:3, Krouna - Hlinsko C 2,5:2,5, Česká Třebová B - Němčice 0:5, Svitavy B - Městečko Trnávka 1:4
Po dvou kolech jsou v popředí tabulky hned 4 (!) družstva v čele s Němčicemi.



KRAJSKÁ SOUTĚŽ JIH 2019/2020 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 3 
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 10. 11. 2019
ŠK Svitavy C – TJ Štefanydes Polička D TJ Štefanydes Polička E – TJ Štefanydes Polička C
Rozhodčí: Bulva František Rozhodčí: Houška František
1. Kotva M. V 1919 1:0 Sodomka A. V 1876 1. Švanda A. V 1763 1/2 Smejkal J. V 1777
2. Bulva F. 1625 0:1 Schaffer D. 1671 2. Navrátil L. V 1739 1:0 Buchta M. 1710
3. Ďuriančík M. 1586 1:0 Kopecký V. 1561 3. Švanda R. 1756 0:1 Charouz M. 1623
4. Václavík P. 1372 1:0 Brokl D. 1511 4. Langrová I. 1426 0:1 Stodola Z. 1505
5. Moravec J. H 1312 1/2 Simon M. 1614 5. Bartoš K. 1648 1/2 Kašpar J. 1651
3.5 : 1.5 2 : 3
TJ Sokol Krouna – ŠO Hlinsko C Proplast Česká Třebová B – TJ Sokol Němčice
Rozhodčí: Indra Antonín Rozhodčí: Nikolinko Alexandr
1. Hubený P. H 1772 1/2 Štěrba B. V 1517 1. Klatka M. 1437 0:1 Pail M. 1847
2. Štorek L. H 1597 1:0 Severýn J. 1431 2. Vencl J. 1440 0:1 Pěkník M. 1788
3. Jirmásek V. 1526 0:1 Vacek J. 1473 3. Nikolinko T. 1196 0:1 Racek J. 1596
4. Netolický J. 1425 1:0 Indra A. 1523 4. Drobný P. 1190 0:1 Myška F. 1615
5. Dědič T. 1064 0:1 Neumann M. 1333 5. Hudec J. 1000 0:1 Jasanský K. H 1705
2.5 : 2.5 0 : 5
ŠK Svitavy B – Sokol Městečko Trnávka 0
Rozhodčí: Vodička Martin  
1. Vodička M. V 1736 1/2 Grepl P. H 1938
2. Pazderský J. 1376 0:1 Burian M. 1756
3. Jirek Z. 1496 1/2 Navrátil M. 1664
4. Bednář P. 1000 0:1 Izák M. 1466
5. Mráz V. 1116 0:1 Meleško A. H 1806
1 : 4
TABULKA PO 2. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Sokol Němčice 2 2 0 0 6 8.5 : 1.5 8
2. ŠK Svitavy C 2 2 0 0 6 8 : 2 7
3. Sokol Městečko Trnávka 2 2 0 0 6 7.5 : 2.5 6
4. TJ Štefanydes Polička C 2 2 0 0 6 6.5 : 3.5 5
5. TJ Štefanydes Polička E 2 1 0 1 3 6 : 4 4
6. TJ Sokol Krouna 2 0 1 1 1 4 : 6 3
7. ŠO Hlinsko C 2 0 1 1 1 3.5 : 6.5 2
8. TJ Štefanydes Polička D 2 0 0 2 0 3 : 7 2
9. Proplast Česká Třebová B 2 0 0 2 0 1.5 : 8.5 1
10. ŠK Svitavy B 2 0 0 2 0 1.5 : 8.5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.