achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 2.kolo 10.11.2019

Ve druhém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky:
Rapid Pardubice F - Chrudim C 1:4, Krucemburk - Železné hory B 1:4, Rapid Pardubice D - Rapid Pardubice E 1,5:3,5, Polabiny G - Miřetice 3,5:1,5, Železné hory C - Rapid Pardubice G 4,5:1,5, Chotěboř C volno
Po druhém kole jsou v čele dvě družstva s plným počtem 6 bodů (Rapid Pardubice E a Železné hory B).



KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2019/2020 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 3 
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 10. 11. 2019
volný los – TJ CHS Chotěboř C ŠK Rapid Pardubice F – TJ ŠO Chrudim C
Rozhodčí: Fiala Jan
1. Macek O. V 1919 0:1 Kokeš B. V 1962
2. Joukl J. 1718 1/2 Němec B. V 1793
3. Fiala J. V 1601 1/2 Krys J. 1622
4. Štěpán J. 1359 0:1 Němec V. 1638
5. Kvapil P. 1012 0:1 Sokol P. 1444
1 : 4
TJ Sokol Krucemburk – ŠS Železné hory B ŠK Rapid Pardubice D – ŠK Rapid Pardubice E
Rozhodčí: Tyč Miroslav Rozhodčí: Svítil Radek
1. Kačor P. 1607 0:1 Jura J. 1518 1. Svítil R. V 1656 0:1 Joukl M. V 1523
2. Kafka R. 1556 0:1 Tyč M. V 1728 2. Štekl F. V 1271 1/2 Kalhous M. 1519
3. Michal M. H 1637 0:1 Vojáček J. 1358 3. Seidl V. 1000 0:1 Sedlák P. H 1462
4. Melichar J. H 1457 1/2 Kravařík J. 1362 4. Vytiska J. 1000 0:1 Vinš K. 1352
5. Štorek L. 1391 1/2 Tyč J. 1246 5. Čapoun K. 1000 1:0 Šetina M. 1000
1 : 4 1.5 : 3.5
2222 ŠK Polabiny G – NOPO Miřetice ŠS Železné hory C – Rapid G + DDM Přelouč
Rozhodčí: Vorel Bohuslav Rozhodčí: Šilar Lubomír
1. Škorpík F. 1582 1/2 Janoušek P. H 1665 1. Šilar L. V 2039 1:0 Hon J. V 1731
2. Krejčí J. 1520 1:0 Janoušek L. 1522 2. Nešpůrek J. 1353 1/2 Jambor L. 1528
3. Kvapil J. C 1465 1:0 Kůs M. 1414 3. Roub R. 1273 1:0 Laurin J. 1330
4. Melichar Z. 1422 0:1 Samková P. 1286 4. Hrdlička J. 1239 1:0 Blažek M. V 1000
5. Vorel B. 1526 1:0 Janoušek J. 1161 5. Roub R. V 1397 1:0 Rosenberger T. 1000
3.5 : 1.5 4.5 : 0.5
TABULKA PO 2. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Rapid Pardubice E 2 2 0 0 6 7.5 : 2.5 6
2. ŠS Železné hory B 2 2 0 0 6 7 : 3 6
3. TJ ŠO Chrudim C 2 1 1 0 4 6.5 : 3.5 5
4. ŠS Železné hory C 1 1 0 0 3 4.5 : 0.5 4
5. 2222 ŠK Polabiny G 2 1 0 1 3 5.5 : 4.5 5
6. NOPO Miřetice 2 1 0 1 3 5.5 : 4.5 4
7. Rapid G + DDM Přelouč 2 1 0 1 3 3.5 : 6.5 3
8. TJ CHS Chotěboř C 1 0 1 0 1 2.5 : 2.5 2
9. ŠK Rapid Pardubice F 2 0 0 2 0 3 : 7 2
10. ŠK Rapid Pardubice D 2 0 0 2 0 2.5 : 7.5 1
11. TJ Sokol Krucemburk 2 0 0 2 0 2 : 8 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.