achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.10.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Čeňka Honsy 2019 22.09.19

Šachový klub 2222 ŠK Polabiny uspořádal v sobotu 21.9.2019 v Pardubicích-Nemošicích již 21.ročník 'Memoriálu Čeňka Honsy' v rapidu, kterého se zúčastnilo 62 hráčů z 15 oddílů.
Samostatným vítězem se stal Dominik Řezníčřek z Polabin se ziskem 7,5/9 bodu před Tomášem Veselým z Rapidu Pardubice a Janem Šlosarem z Polabin (oba 7/9), nejlepším seniorem byl Lubomír Šilar ze Železných hor a nejlepší ženou byla Adéla Třasáková z Polabin.



21. ročník Memoriálu Čeňka Honsy 
Organizátor : 2222 ŠK Polabiny
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Martin Mojžíš
Hlavní rozhodčí : Pavel Kvapil
Zástupce hl. rozhodčího : Vojtěch Melichar
Rozhodčí : Petr Plíva
Čas na rozmyšlenou : 2 x 15 minut + 3 vteřiny/tah
Místo : Nemošice
Datum : 2019/09/21
Ø ELO turnaje : 1569
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4   Řezníček Dominik  2059 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 40 41 41
2 2   Veselý Tomáš  2103 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 7 38,5 39 32,5
3 14   Šlosar Jan  1851 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 36 32,5 34
4 1   Šilar Lubomír  2116 Šachový spolek Železné hory 6,5 39 35 33,5
5 6   Třasák Ondřej  1954 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 6,5 39 34,25 34,5
6 9   Mojžíš Martin  1911 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 42 33,75 34,5
7 15   Němec Otakar  1841 Šachový klub Lípa, z.s. 6 38 27 32,5
8 3 FM Mojžíš Jaroslav  2060 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 37 30,5 31
9 12   Bělohlav Jan  1877 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 36,5 30,25 32
10 11   Veselý Emanuel  1881 Sokol Lázně Bohdaneč 6 34 26,5 28
11 8   Novák Jiří  1942 TJ Sokol Sendražice, z.s. 6 33,5 27 30,5
12 27   Juchelka Marek  1491 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 39 31,5 29,5
13 16   Zámečník Jan  1830 ŠO Hlinsko 5,5 38 27,75 32
14 5   Kourek Josef  2047 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 36,5 25,75 29,5
15 22   Nešpůrek Jan  1585 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 5,5 35 23,25 29
16 13   Škroch Martin  1856 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 36,5 22,5 28
17 38   Sokol Michal  1339 TJ CHS Chotěboř 5 34,5 21,5 25
18 10   Mašek Jan  1907 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 5 34 21 28
19 50   Lihotský Jiří  0 neregistrovaný 5 33 22 24,5
20 28   Třasáková Adéla  1477 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 33 19 24
21 31   Šindler Jaromír  1431 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 5 32,5 17,25 22,5
22 26   Mikulenka Tomáš  1510 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 5 32,5 17 23
23 19   Tyč Miroslav  1712 Šachový spolek Železné hory 5 31,5 20 23,5
24 18   Lukša Aleš  1718 TJ Sokol Sendražice, z.s. 5 31 17,75 24,5
25 7   Melichar Vojtěch  1950 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 36,5 21 29
26 20   Kvapil Petr  1659 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 4,5 35,5 18 28
27 17   Hon Jiří  1727 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4,5 33,5 17,5 23
28 24   Chvojka Milan  1553 ŠO TJ Sokol Oudoleň 4,5 33 17,75 23,5
29 37   Kuta Lukáš  1386 TJ Sokol Sendražice, z.s. 4,5 29,5 12,75 16,5
30 41   Nešpůrek Jakub  1258 Šachový spolek Železné hory 4,5 28,5 14 19
31 29   Vorel Bohuslav  1460 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 32,5 13,5 20
32 35   Kraus Petr  1394 Tj Klášterec Nad Ohří 4 32 17 21
33 25   Blažek Tomáš  1546 ŠO TJ Sokol Oudoleň 4 28,5 14,5 20
34 34   Lihotský Lukáš  1415 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 27 12,5 17
35 32   Kvapil Pavel  1427 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 26 11,5 14
36 40   Skuhrovec Jaroslav  1289 ŠK Praha-Smíchov 4 26 10,5 16
37 33   Čermák Dušan  1416 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 26 10 19
38 23   Janko Jan  1576 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3,5 33,5 13,25 21,5
39 30   Krejčí Jan  1456 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 28 8,75 20,5
40 36   Melichar Zdeněk  1390 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 25,5 8,75 16
41 47   Hudec Jiří  0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 24,5 12,25 12,5
42 42   Tyč Jakub  1230 Šachový spolek Železné hory 3,5 24 9,5 14
43 21   Hlavica Břetislav  1641 TJ Sokol Sendražice, z.s. 3,5 24 8 17
44 49   Laurin Jakub  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3 28 12 16
45 39   Kýr Michal  1294 ŠK Svitavy 3 27,5 7,5 15
46 43   Nešpůrek Vojtěch  1137 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 26 7,5 11
47 45   Kvapil Paul  1109 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3 22,5 7,5 9
48 44   Horáčková Isabela  1123 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 2,5 25,5 7,25 11,5
49 48   Koupil Štěpán  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 28,5 6 11
50 51   Žďárský Vojtěch  0 Šachový spolek Železné hory 2 27,5 8,5 16
51 46   Tyč Karel  1098 Šachový spolek Železné hory 2 24,5 7,5 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.