achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.11.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Tři medaile z Mistrovství Čech mládeže 2019 2.11.2019

Mistrovství Čech mládeže 2019 v kategoriích HD 12-16 se letos konalo ve dnech 26.října až 2.listopadu 2019 v Příchovicích u Kořenova a v hlavních turnajích se ho zúčastnilo 228 hráčů (322 celkem). Mezi nimi bylo 25 zástupců našeho kraje (52 celkem), kteří i letos získali tři medaile a přidali k nim i tři postupy na Mistrovství ČR !!!
V kategorii do 16 let stříbrnou medaili získala Soňa Leksová z Ústí n/O. za druhé místo mezi dívkami - Blahopřejeme !!! a postup na MČR si vybojovali Jan Jiroušek za 4.místo se ziskem 6,5/9 bodů a CM Michal Jareš (oba Polabiny) za 8.místo se ziskem 6/9 bodů.
V kategorii do 14 let získala mezi dívkami stříbro Tereza Radmila Šulcová z Polabin a bronz Viola Ruby Pejřimovská z Chotěboře - Blahopřejeme !!!, postup na MČR si vybojoval Martin Stoček z Polabin za 6.místo se ziskem 6,5/9 bodů).
V kategorii do 10 let už nepřibyla žádná medaile ani postup - nejlepším z našich zástupců byl Jiří Bouška z Polabin skončil na 16.místě se ziskem 5,5/9 bodů.
Naši zástupci byli vidět i v popředí doprovodných turnajů - ve FIDE openu skončil na třetím místě Pavel Holásek, v Národním Openu získal stejné umístění i Vít Holásek (oba Ústí n/O.).



Mistrovství Čech mládeže v šachu 2019
Organizátor : Šachový klub Světlá nad Sázavou, z.s.
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : IO Ing. Zdeněk Fiala [330680]
Hlavní rozhodčí : IA Ing. Petr Záruba [351725]
Rozhodčí : NA Šmajzrová Veronika [378291], NA Suchomelová Simona [348864]
Čas na rozmyšlou : 90 minut + 30 vteřin/tah
Místo : Příchovice u Kořenova
Datum od : 2019/10/26 Datum do 2019/11/02
Kategorie H/D 16
Poř. St.č.   Jméno P. RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 20 Habenicht Martin  1839 ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek 7 0 47,5 51,5
2 3 Ret Adam Josef  2047 Šachový klub Jičín z.s. 6,5 0 45,5 49
3 9   Hosnedl Matyáš    1930 Šachová akademie VŠTE, z.s. 6,5 0 44 48
4 4 Jiroušek Jan  2034 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 0 43,5 47,5
8 11 CM Jareš Michal  1922 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 47 51,5
15 8 Brožka Karel  1940 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 44 48
36 53 Leksová Soňa  w 1386 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 42 45
47 63 Lihotský Lukáš  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 36 38,5
55 35 Půlpán Ondřej  1624 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 0 39 39
61 56 Píše Michal  1347 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 31,5 34
66 64 Málková Barbora  w 1270 TJ Lanškroun 3 0 25 25
Kategorie H/D 14
Poř. St.č.   Jméno P. RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Hák David  2018 ŠACHklub Tábor z.s. 8,5 0 48,5 52,5
2 3 Šmolík Jáchym  1900 Klub šachistů Říčany 1925 6,5 0 50,5 55
3 2   Hlavina Matouš    1983 ŠK Sokol Klatovy 6,5 0 49,5 53,5
6 8 Stoček Martin  1726 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 0 44 48
10 5 Winter Ondřej  1806 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 40,5 44
17 20 Ďuriančík Michal  1593 ŠK Svitavy 5,5 0 43 47
19 19 Juchelka Marek  1604 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 41,5 44,5
22 46 Šulcová Tereza Radmila  w 1369 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 42 45
23 21 Pejřimovská Viola Ruby  w 1583 TJ CHS Chotěboř 5 0 41,5 45
28 37 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1444 TJ CHS Chotěboř 5 0 39,5 39,5
55 49 Nešpůrek Jakub  1365 Šachový spolek Železné hory 4 0 32 34
71 68 Kalousová Eva  w 0 TJ Lanškroun 2 1 27,5 29,5
Kategorie H/D 12
Poř. St.č.   Jméno P. RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Day Tobiáš  1752 Klub šachistů Říčany 1925 8 0 48 52
2 4 Souček Jan  1678 Šachy Štěpán 7 0 51 55,5
3 2   Zelba Lukáš    1751 Šachový klub Lípa, z.s. 6,5 0 49 53,5
16 10 Bouška Jiří  1551 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 46 49,5
23 25 Jun Robert  1395 TJ CHS Chotěboř 5,5 0 34,5 37
44 47 Šlosar Jan  1263 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 0 39 40,5
49 26 Jun Rostislav  1378 TJ CHS Chotěboř 4,5 0 30,5 32,5
51 57 Večeř Martin  1175 TJ Lanškroun 4 0 44,5 48,5
65 77 Horák Prokop  1042 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 0 34,5 36,5
74 72 Večeřová Hana  w 1100 TJ Lanškroun 3 0 29,5 31
FIDE Open
Poř. St.č.   Jméno P. RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Hurdzan Tomáš  2229 ŠK Sokol Klatovy 8,5 0 42 45
2 15 Flajšman Pavel  1887 ŠK Sokol Klatovy 7 0 43 43
3 6   Holásek Pavel    2120 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 38,5 41,5
5 7 Jun Rudolf  2105 TJ CHS Chotěboř 5 0 44,5 44,5
12 14 Holásek Vojtěch  1905 SK Žamberk 3,5 0 34,5 34,5
13 13 Kotva Milan  1906 ŠK Svitavy 3 1 37,5 37,5
16 16 Píše Jiří  1775 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 0 0 36 39
Národní Open
Poř. St.č.   Jméno P. RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 5 Šeterle Matěj  1674 ŠK 64 Plzeň 7 0,5 47 52
2 1 Kurek Pavel  1789 Klub šachistů Říčany 1925 7 0,5 46 50
3 2   Holásek Vít    1779 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6,5 0 51 55,5
12 11 Horák Vojtěch  1608 TJ Lanškroun 6 0 42 45,5
17 14 Kalousová Julie  w 1565 TJ Lanškroun 5,5 0 42,5 46
23 13 Bulva František  1575 ŠK Svitavy 5 0 46 50
25 20 Václavík Patrik  1501 ŠK Svitavy 5 0 44,5 48
39 29 Holásková Veronika  w 1402 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 37 39,5
44 62 Macan Tomáš  1131 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 35,5 38
51 56 Brázda Zdeněk  1189 ŠK Svitavy 4 0 37,5 38
52 45 Sedlák Jakub  1261 TJ Lanškroun 4 0 36 38,5
55 42 Kýr Michal  1264 ŠK Svitavy 4 0 34 36,5
58 64 Lána Vincent  1103 TJ Lanškroun 3,5 0 35,5 36
61 38 Tran Tuan Anh  1310 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 0 30,5 33
69 65 Holásek Tomáš  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 32 34
70 67 Bohuňovská Tereza  w 1098 ŠK Svitavy 3 0 30 30,5
76 63 Pokorný Jiří  1110 TJ Lanškroun 2 0 33,5 35,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.