achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.09.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR mládeže v rapidu 2019 opět pozlacené ! 09.09.19

Ve dnech 7.-8.září 2019 se v Třešti hrálo Mistrovství ČR mládeže v rapidu, kterého se ve třech chlapeckých a třech dívčích kategoriích zúčastnilo celkem 201 hráčů (+55 v doprovodném Openu) včetně 14 (+3 v Openu) našich zástupců.
A dařilo se zejména našim dívkám, které doslovně ovládly kategorii do 14 let ! Prvenství a zlato získala Tereza Radmila Šulcová se ziskem 8,5/9 bodu (!), třetí místo a bronz si vybojovala Adéla Třasáková (obě Polabiny) - Blahopřejeme !!! a na pátém místě skončila Viola Ruby Pejřimovská z Chotěboře.
V chlapeckých kategoriích už nikdo z našich zástupců na medaile nedosáhl. V desítce nejlepších skončili jen Rudolf Jun z Chotěboře (9.místo v H14), Karel Brožka (4.místo v H12) a Vojtěch Starý (7.místo v H10) - oba Polabiny.



Mistrovství České republiky mládeže v rapid šachu 2019
Organizátor : ŠK Spartak Ústí nad Labem
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Michal Mach, tel. 732 636 825, machmichal@seznam.cz
Hlavní rozhodčí : Josef Lácha (IA)
Rozhodčí : Martin Šmajzr (FA), Roman Burda (R2), Magdaléna Kratochvílová (R2), Vít Doležal (R2), Michal Mach (R3), Michal Sliva (R2)
Čas na rozmyšlenou : 20 min + 5 s na tah
Místo : Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť, K Valše 1251/38, 589 01
Datum od : 2019/09/07 Datum do 2019/09/08
Kategorie H14
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Frank Adam  2371 Beskydská šachová škola z.s. 7 1 48 52,5
2 11 Mach Petr  1911 Unichess 7 1 46,5 49,5
3 3   Vojta Jakub  2086 TJ Spartak Vlašim 7 1 44,5 49
9 2 Jun Rudolf  2209 TJ CHS Chotěboř 5,5 0 46 49,5
15 7 CM Jareš Michal  1961 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 46 50,5
Kategorie H12
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Paseka Matyáš  2119 Beskydská šachová škola z.s. 7 1 48,5 51,5
2 8 Souček Jan  1778 Šachy Štěpán 7 1 45,5 49,5
3 11   Pražák Daniel  1681 Šachová akademie VŠTE, z.s. 7 1 45,5 49
4 3 Brožka Karel  1971 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 1 44,5 47,5
36 20 Nešpůrek Jakub  1554 Šachový spolek Železné hory 3 0 30 32
38 40 Jun Robert  1353 TJ CHS Chotěboř 3 0 29 30,5
Kategorie H10
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Zelba Lukáš  1656 Šachový klub Lípa, z.s. 7,5 0 46,5 50,5
2 10 Jaššo Matěj  1553 Lokomotiva Krnov 7 0 45,5 48,5
3 14   Delgerdalai Bayarjavkhlan  1491 ŠK Staré Město 6,5 0 46 49,5
7 16 Starý Vojtěch  1460 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 45,5 47,5
11 5 Bouška Jiří  1588 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 40,5 44
27 23 Jun Rostislav  1398 TJ CHS Chotěboř 4 0 36 38
Kategorie D14
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 9 Šulcová Tereza Radmila  1580 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8,5 0 44,5 47,5
2 5 Voříšková Anna  1591 ŠŠPM Lipky HK 6,5 1 46 49,5
3 2   Třasáková Adéla  1656 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 0 46,5 50,5
5 6 Pejřimovská Viola Ruby  1585 TJ CHS Chotěboř 5,5 1 40 43,5
Kategorie D12
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Zelbová Lada  1521 Šachový klub Lípa, z.s. 8 0 44,5 48,5
2 1 Havelková Beáta  1541 QCC České Budějovice 7 0 43,5 47,5
3 16   Vavřínková Marie  1319 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 6,5 0 42 45,5
20 20 Kalousová Eva  1200 TJ Lanškroun 3 0 33 34,5
25 12 Bártová Leona  1342 TJ Slovan Moravská Třebová 0 0 26 27
Kategorie D10
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Horková Tereza  1289 Beskydská šachová škola z.s. 8 0 45,5 47
2 2 Buchtová Viktorie  1325 Beskydská šachová škola z.s. 7 1 43,5 46,5
3 4   Bartečková Valérie  1282 Beskydská šachová škola z.s. 7 0 43,5 46,5
25 16 Večeřová Hana  1141 TJ Lanškroun 1,5 1 33,5 35
Open
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Hosnedl Matyáš  1852 Šachová akademie VŠTE, z.s. 8 1 47 51
2 1 Bělaška Přemysl  2232 TJ Desko Liberec 8 0 46,5 50,5
3 12   Habenicht Martin  1684 ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek 6,5 0 47,5 51
23 29 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1347 TJ CHS Chotěboř 5 0 33,5 35
32 32 Večeř Martin  1307 TJ Lanškroun 4 0 38 41,5
40 43 Pokorný Jiří  1119 TJ Lanškroun 4 0 30 31,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.