achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.09.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR seniorů 2019 s medailemi ! 18.08.19

Ve dnech 10.-18.srpna 2019 se v Rychnově n/Kn. uskutečnilo otevřené Mistrovství ČR seniorů, kterého se zúčastnilo 127 účastníků. Mezi nimi bylo 24 hráčů z našeho kraje, kteří získali jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili !
V kategorii nad 70 let zvítězil Miloslav Jaček z Mladé Boleslavi (který vyhrál i kategorii nad 80 let !), stříbro za druhé místo získal Milan Kotva ze Svitav - Blahopřejeme !!!
V kategorii nad 60 let zvítězil Petr Mlýnek z Durasu Brno (který by mohl hrát i starší kategorii), naši zástupci na stupně vítězů nedosáhli.
V kategorii nad 50 let byl první Jaromír Pelikán z Lokomotivy Brno, třetí místo a bronz získal Vladimír Kalousek z Ústí n/O. - Blahopřejeme !!!




MČR seniorů 2019
Organizátor : Region Panda, z. s. Rychnov n. K.
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Jiří Daniel
Hlavní rozhodčí : IA Simackova, Katerina 373150
Deputy Arbiter : FA Smajzr, Martin 309575
Rozhodčí : Daniel, Jiri 316563, Smajzrova Veronika 378291
Čas na rozmyšlenou : 90 min. + 30 sec./ move
Místo : Pelclovo divadlo, Rychnov n. K.
Datum od : 2019/08/10 Datum do 2019/08/18
Kategorie nad 70 a 80 let
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 8 Jaček Miloslav  1941 1942 Sokol Mladá Boleslav 7,5 0 44,5 47,5
2 19 Kotva Milan  1862 1943 ŠK Svitavy 7 0 47,5 50
3 13   Fišer Jiří  1918 1876 Unichess 6,5 0 46 50
5 6 Trojan Luboš  1955 1957 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 47,5 51,5
6 4 Just Pavel  1981 1982 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 47 50
11 5 Volf Jaroslav  1977 1937 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 44,5 48,5
21 28 Glembek Bohumír  1765 1761 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 40 42
23 35 Veselý Emanuel  1732 1739 Sokol Lázně Bohdaneč 5 0 39,5 43,5
39 58 Tobiška Jaroslav  1496 1501 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 35,5 38
40 42 Janeček František  1701 1692 Šachový klub Choceň, z.s. 4 0 35,5 38
43 59 Krejčí Jan  1468 1478 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 32 34,5
47 39 Palla Stanislav  1713 1682 TJ Lanškroun 3,5 0 38 41,5
61 60 Mlynář Miroslav  1418 1390 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 0 27 29,5
Kategorie nad 60 let
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Mlýnek Petr  2094 2115 ŠK Duras BVK 7 0,5 47,5 52
2 1 CM Urban Zdeněk  2115 2117 Šachový klub Jičín z.s. 7 0,5 47 51,5
3 4   Pospíšil Evžen  2040 2067 Klub Šachistů Říčany 1925 6,5 1 45,5 48,5
7 19 Mareš Petr  1888 1889 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6 0 44 47,5
10 23 Marinov Peter  1815 1809 ŠK Vysoké Mýto 6 0 40 42,5
31 51 Šmejdíř Waldemar  1507 1547 Šachový klub Choceň, z.s. 4,5 0 32,5 35,5
32 24 Řehák Jiří  1812 1823 Tj Spartak Letohrad 4 0 38,5 41,5
34 45 Flos Petr  1534 1629 Šachový klub Choceň, z.s. 4 0 35 37,5
39 46 Sysr Pavel  1531 1541 TJ Spartak Letohrad 3,5 0 36 39
41 48 Nedelčev Radim  1529 1547 Šachový klub Choceň, z.s. 3,5 0 34,5 35
43 36 Dvořák Eduard  1668 1658 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 0 33 36
Kategorie nad 50 let
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 6 Pelikán Jaromír  1760 1760 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 6,5 1 40,5 41
2 1 Přibyl René  1991 1966 ŠK Bystrc Oilers 6,5 0 40 42,5
3 2   Kalousek Vladimír  1979 1965 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6 0,5 42 44,5
7 10 Vorel Bohuslav  1491 1526 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 0 37,5 38
10 9 Langr Petr  1533 1541 TJ Sokol Nekoř 3 0 39 39,5
11 11 Špinler Bronislav  1451 1455 Sokol Mistrovice 2,5 0 38,5 39
12 12 Lorencová Jitka  1368 1379 TJ Spartak Letohrad 0,5 0 38,5 41

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.