achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Járy Masopusta 2019 16.11.2019

V sobotu 16.listopadu 2019 se v Mistrovicíh uskutečnil již 22.ročník Memoriálu Járy Masopusta v rapidu, kterého se zúčastnilo 72 hráčů nejen z našeho kraje.
Samostatným vítězem se stal Martin Šmajzr z Ústí n/O. se ziskem 7,5/9 bodu před FM Marianem Sabolem z Vysokého Mýta a Tomášem Pokorným z Lanškrouna, nejlepší ženou byla Dominika Šmajzrová z Ústí n/O. a nejlepším seniorem se stal Václav Chládek z Lipovce.



22. ročník turnaje Járy Masopusta 
Organizátor : TJ SOKOL Mistrovice, z.s.
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Karel Halbrštát
Hlavní rozhodčí : Martin Šmajzr
Čas na rozmyšlenou : 2x20 minut
Místo : tělocvična u hostince U Novotnů, Mistrovice
Datum : 2019/11/16
Ø ELO turnaje : 1645
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4   Šmajzr Martin  CZE 2158 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 7,5 0 48,5 53,5
2 1 FM Sabol Marian  CZE 2312 ŠK Vysoké Mýto 6,5 0 50 54
3 5   Pokorný Tomáš  CZE 2144 TJ Lanškroun 6,5 0 49 53
4 2 FM Kratochvíl Josef  CZE 2220 ŠK Gordic Jihlava 6,5 0 48,5 53
5 11   Brožka Karel  CZE 1949 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 0 48 52,5
6 3   Skřivánek Jan  CZE 2168 TJ Kobylisy 6,5 0 48 52
7 18   Daněk Pavel  CZE 1864 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 6,5 0 43 47
8 7 FM Valenta Vít  CZE 2052 ŠK Velké Losiny 6 0 45,5 49,5
9 10   Chládek Václav  CZE 1954 ŠK GARDE Lipovec 6 0 40,5 43,5
10 6   Volf Jaroslav  CZE 2079 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 46,5 51
11 9   Vizibla Roman  CZE 1966 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 5,5 0 45,5 49
12 15   Gromczak Dariusz  POL 1900   5,5 0 45,5 48,5
13 13   Kalousek Vladimír  CZE 1919 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 45 49
14 8   Solil Roman  CZE 1966 TJ Lanškroun 5,5 0 43,5 46,5
15 12   Stehlík Jiří  CZE 1930 Sokol Kolín 5,5 0 42 46
16 20   Jániš Petr  CZE 1850 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 42 46
17 19 CM Jareš Michal  CZE 1861 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 42 45,5
18 30   Kylar Pavel  CZE 1781 ŠK Řetůvka 5,5 0 42 45
19 14   Pyka Roman  POL 1912   5,5 0 41 45
20 25   Smejkal Jan  CZE 1810 TJ Štefanydes Polička 5,5 0 39,5 43,5
21 32   Hon Jiří  CZE 1731 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 5,5 0 38,5 41
22 26   Zámečník Jan  CZE 1809 ŠO Hlinsko 5,5 0 35,5 38
23 21   Němec Petr  CZE 1844 ŠO Hlinsko 5,5 0 34 37
24 22   Dudek Wojciech  POL 1834   5 0 42,5 45,5
25 23   Chmelař Vítězslav  CZE 1825 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 5 0 41 44
26 29   Prucek Ladislav  CZE 1789 Sokol Přemyslovice 5 0 40,5 43,5
27 35   Zeman Daniel  CZE 1698 TJ Štefanydes Polička 5 0 40,5 42
28 24   Trojan Luboš  CZE 1824 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 40 43
29 27   Kotyza Bohumil  CZE 1808 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 5 0 40 43
30 16   Just Pavel  CZE 1891 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 40 42,5
31 49   Ulman Tomáš  CZE 1498 TJ Tatran Hostinné 5 0 39,5 42
32 17   Roušar Zdeněk  CZE 1868 ŠO Hlinsko 5 0 39 43
33 43   Sysr Pavel  CZE 1580 TJ Spartak Letohrad 5 0 39 41,5
34 40   Malý Jan  CZE 1610 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 5 0 36 38,5
35 38   Palla Stanislav  CZE 1636 TJ Lanškroun 4,5 0 41,5 44,5
36 34   Mastný Tomáš  CZE 1710 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 40 42,5
37 31   Jindrásek Mojmír  CZE 1780 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 4,5 0 39,5 41,5
38 42   Matoulek Václav  CZE 1586 ŠS Červená Voda 4,5 0 38 41
39 47   Janko Jan  CZE 1561 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4,5 0 37,5 40
40 28   Brožka Karel  CZE 1793 TJ Sokol Zaječice 4,5 0 37 40
41 33   Glembek Bohumír  CZE 1724 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 40 43
42 39   Dvořák Eduard  CZE 1627 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 37,5 40,5
43 61   Šmajzrová Dominika  CZE 1299 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 37 40
44 37   Palla Rostislav  CZE 1638 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4 0 36,5 40
45 41   Ruffer Václav  CZE 1591 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4 0 36,5 39,5
46 46   Jirek Zdeněk  CZE 1562 ŠK Svitavy 4 0 36 38
47 50   Leksová Soňa  CZE 1477 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 35,5 38,5
48 57   Lapáček Luboš  CZE 1395 TJ Lanškroun 4 0 35 38
49 36   Hodek Roman  CZE 1682 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 35 37
50 56   Bém Tomáš  CZE 1434 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 33,5 36
51 53   Mlynář Miroslav  CZE 1448 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 33 35
52 48   Hovad Václav  CZE 1530 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4 0 32 34
53 54   Lorencová Jitka  CZE 1439 TJ Spartak Letohrad 4 0 31,5 33,5
54 66   Prokopec Filip  CZE 1214 Sokol Mistrovice 4 0 29,5 32
55 64   Macan Tomáš  CZE 1259 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 28,5 30
56 45   Langr Petr  CZE 1565 TJ Sokol Nekoř 3,5 0 37 41
57 55   Pilný Jaroslav  CZE 1438 TJ Lanškroun 3,5 0 33,5 35
58 60   Nikolinko Tomáš  CZE 1299 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 0 35 38
59 51   Špinler Bronislav  CZE 1477 Sokol Mistrovice 3 0 35 37,5
60 44   Cvejn Jaroslav  CZE 1573 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 3 0 33,5 36,5
61 69   Beneš David  CZE 0 TJ Sokol Nekoř 3 0 32 35
62 63   Šípek Vladimír  CZE 1270 TJ Sokol Nekoř 3 0 31 33
63 58   Svoboda Štěpán  CZE 1392 TJ Tatran Hostinné 3 0 27,5 29,5
64 59   Kokula Filip  CZE 1376 Sokol Mistrovice 3 0 27,5 29,5
65 65   Řehák Miroslav  CZE 1246 Sokol Mistrovice 3 0 26,5 28
66 52   Vencl Jiří  CZE 1474 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2,5 0 33 34,5
67 68   Slanina Matěj  CZE 1114 ŠK Řetůvka 2,5 0 32,5 34,5
68 62   Klatka Martin  CZE 1274 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2,5 0 29,5 31
69 70   Branda Zdeněk  CZE 0 ŠK Řetůvka 2,5 0 27 28,5
70 72   Šuman Václav  CZE 0 TJ Sokol Nekoř 2 1 25,5 27
71 67   Nikolinko Alexandr  CZE 1183 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 0 27 28,5
72 71   Brokeš Matyáš  CZE 0 TJ Tatran Hostinné 1,5 0 25 27

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.