achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

11.09.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Pohár Maxe Švabinského 08.09.19

Šachový klub Česká Třebová uspořádal v sobotu 7.září 2019 v Kozlově 1.ročník šachového turnaje v rapidu O Pohár Maxe Švabinského, kterého se zúčastnilo 50 hráčů od začátečníků až po velmistra.
Samostatným vítězem turnaje se stal FM Aleš Jedlička z Polabin se ziskem 8,5/9 bodu (!), druhý skončil GM Jan Bernášek z Unichessu Praha a třetí byl Tomáš Pokorný z Lanškrouna, nejlepší z žen byla Zdeňka Vránová ze Starého Města.



1. ročník rapid turnaje O pohár Maxe Švabinského 2019 
Organizátor : Ivo Prax
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Lukáš Hurt
Hlavní rozhodčí : Veronika Šmajzrová
Čas na rozmyšlenou :  2 x 12 minut + 3 sekundy na tah
Datum : 2019/09/07
Ø ELO turnaje : 1605
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 FM Jedlička Aleš  2186 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8,5 0 8 51
2 1 GM Bernášek Jan  2526 Unichess 8 0 8 51,5
3 4   Pokorný Tomáš  2144 TJ Lanškroun 6,5 0 6 52
4 8   Solil Roman  1966 TJ Lanškroun 6 0 6 52,5
5 17   Zámečník Jan  1809 ŠO Hlinsko 6 0 6 47
6 3 FM Vrána František  2181 ŠK Staré Město 6 0 5 54
7 11   Just Pavel  1891 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 5 44,5
8 6   Holásek Pavel  2039 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 5 50,5
9 9   Vránová Zdeňka  1964 ŠK Staré Město 5,5 0 5 49
10 5   Hurt Lukáš  2111 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5,5 0 5 48,5
11 10   Šimek Zdeněk  1908 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 5 43,5
12 19   Kylar Pavel  1781 ŠK Řetůvka 5,5 0 5 36,5
13 13   Daněk Pavel  1864 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 5,5 0 4 50
14 14   Odstrčil Jaromír  1824 Šachový klub při DDM Litomyšl 5,5 0 4 45,5
15 16   Jiroušek Jan  1821 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 3 47,5
16 18   Kapoun Vít  1801 ŠK Řetůvka 5 0 5 45
17 15   Trojan Luboš  1824 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 4 44,5
18 12   Roušar Zdeněk  1868 ŠO Hlinsko 5 0 4 44
19 22   Holásek Vojtěch  1730 SK Žamberk 5 0 4 42,5
20 30   Šindler Jaromír  1548 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 5 0 4 42
21 7   Škeřík Karel  2008 Šachový klub při DDM Litomyšl 5 0 4 41
22 20   Jasanský Karel  1735 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5 0 2 39
23 32   Leksová Soňa  1477 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 4 45,5
24 21   Hon Jiří  1731 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4,5 0 4 43,5
25 29   Janko Jan  1561 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4,5 0 4 42,5
26 24   Veselský Jan  1620 ŠK Praha-Smíchov 4,5 0 4 40
27 41   Nikolinko Tomáš  1299 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4,5 0 4 35,5
28 23   Palla Stanislav  1636 TJ Lanškroun 4,5 0 3 42
29 33   Stehlík Pavel  1454 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 4,5 0 3 38
30 36   Kraus Petr  1378 TJ Klášterec nad Ohří 4 0 4 43
31 28   Trčka Bohdan  1563 ŠK Praha-Smíchov 4 0 4 41,5
32 40   Tran Tuan Anh  1327 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 4 37
33 38   Skuhrovec Jaroslav  1365 ŠK Praha-Smíchov 4 0 4 35
34 37   Tapušík Eduard  1368 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 0 4 29
35 26   Sysr Vít  1586 TJ Spartak Letohrad 4 0 3 42,5
36 31   Pirkl Luboš  1522 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 0 3 38
37 27   Sysr Pavel  1578 TJ Spartak Letohrad 3,5 0 3 42,5
38 34   Lorencová Jitka  1428 TJ Spartak Letohrad 3,5 0 3 34,5
39 25   Seidl Jiří  1606 Šachový klub při DDM Litomyšl 3,5 0 3 33,5
40 42   Horáčková Isabela  1253 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 3,5 0 3 31,5
41 43   Nikolinko Alexandr  1183 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 0 3 30
42 39   Vacek Josef  1359 ŠO Hlinsko 3,5 0 2 40,5
43 47   Hudec Jiří  0   3 0 3 33
44 35   Křivohlávek Josef  1405 TJ Lanškroun 3 0 2 36,5
45 50   Slanina Matěj  0 ŠK Řetůvka 3 0 3 30,5
46 48   Markl Vladan  0   2,5 1 2 25,5
47 49   Pecháček Vratislav  0 ZDH Svinná 2,5 0 2 25,5
48 44   Bělovský Pavel  0 ŠK Řetůvka 2 0 2 29
49 45   Branda Zdeněk  0 ŠK Řetůvka 1,5 0 1 28,5
50 46   Brichta Tobiáš  0   1 0 1 29,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.