achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.11.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Šachové listopádí Břehy 2019 3.11.2019

V sobotu 2.listopadu 2019 uspořádal TJ Sokol Břehy již 5.ročník šachového turnaje v rapidu 'Šachové listopádí Břehy', kterého se zúčastnilo 61 hráčů.
Samostatným vítězem se stal Jiří Novák ze Sendražic se ziskem 7,5/9 bodů, druhý byl Zdeněk Roušar z Hlinska na lepší pomocné hodnocení před FM Pavlem Švandou Z Jihlavy (oba 6/9 bopdů), nejlepší ženou byla Isabela Horáčková z Bohemie Pardubice.



Šachové listopádí Břehy 2019 
Organizátor : Tělocvičná jednota Sokol Břehy
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Miroslav Tyč
Hlavní rozhodčí : Ing. Jiří Jura
Rozhodčí : Jan Vojáček
Čas na rozmyšlenou : 2 × 11 minut + 4 s/tah
Místo : Restaurace Na Křižovatce, Břehy
Datum : 2019/11/02
Ø ELO turnaje : 1328
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3   Novák Jiří  1947 TJ Sokol Sendražice, z.s. 7,5 54 43 44,25
2 4   Roušar Zdeněk  1868 ŠO Hlinsko 7 54 42,5 40,5
3 2 FM Švanda Pavel  2019 Šk Gordic Jihlava 7 50,5 38 38
4 5   Daněk Pavel  1864 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 6,5 52 40,5 35,5
5 9   Hon Jiří  1731 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 6,5 49 38,5 32,75
6 15   Křepelka Petr  1618 TJ Sokol Sendražice, z.s. 6,5 46 37 30,75
7 16   Janko Jan  1561 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 6,5 41 31,5 25,75
8 1   Kastner Oldřich  2039 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 6 54,5 42 34
9 24   Jura Jiří  1372 Šachový spolek Železné hory 6 51 40 30,5
10 18   Šindler Jaromír  1537 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 6 47 38 28,5
11 12   Kvapil Petr  1690 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 6 47 37 28,75
12 23   Čermák Dušan  1442 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 40 31,5 24,5
13 7   Uhlíř Václav  1818 TJ Sokol Sendražice, z.s. 5,5 46,5 36,5 25,75
14 17   Mácha Martin  1556 Sokol Lázně Bohdaneč 5,5 46,5 35,5 25,75
15 10   Sobotka Bohumil  1728 TJ Sokol Sendražice, z.s. 5,5 44 35,5 25,75
16 14   Kalhous Miroslav  1638 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 5,5 43,5 35 21,25
17 21   Holub Miloš  1479 Šachový Spolek Železné Hory 5,5 41,5 32,5 22,75
18 49   Čepl Jiří  0 - 5,5 41 32 22,75
19 6   Veselý Emanuel  1852 Sokol Lázně Bohdaneč 5 50,5 39,5 25
20 55   Lihotský Jiří  0 - 5 49 39 25
21 8   Sekyrka Josef  1734 Sokol Lázně Bohdaneč 5 49 37,5 24,75
22 13   Hlavica Břetislav  1641 TJ Sokol Sendražice, z.s. 5 46,5 35,5 24
23 27   Roub ml. Radek  1305 Šachový spolek Železné hory 5 45 35,5 23,5
24 11   Tyč Miroslav  1702 Šachový Spolek Železné Hory 5 43,5 33,5 21,5
25 20   Roub Radek  1482 Šachový spolek Železné hory 5 42 34 19,5
26 31   Tyč Jakub  1263 Šachový Spolek Železné Hory 5 42 33 20,25
27 25   Vojáček Jan  1370 Šachový Spolek Železné Hory 5 41,5 32,5 21
28 19   Polách Jakub  1521 Sk Podlužan Prušánky Z.S. 5 41,5 32 21,5
29 35   Horáčková Isabela  1232 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 5 40,5 32,5 17,5
30 32   Hrdlička Jakub  1260 Šachový spolek Železné hory 5 38 29 17,25
31 28   Burda Jaroslav  1302 Šachový spolek Železné hory 5 37,5 29,5 18,5
32 26   Hrdlička Jan  1369 Šachový spolek Železné hory 4,5 44,5 34 20
33 47   Burešová Beáta  0 Šachový spolek Železné hory 4,5 37 28,5 16
34 33   Laurin Jakub  1250 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4 42,5 33,5 15
35 22   Kvapil Pavel  1472 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 42 33,5 16,25
36 38   Bureš Daniel  1099 Šachový spolek Železné hory 4 40,5 32 15
37 30   Kravařík Jindřich  1292 Šachový Spolek Železné Hory 4 40,5 31 16,5
38 56   Macháček Karel  0 - 4 39 31 15,75
39 61   Vojáček Jakub  0 - 4 38 28,5 15
40 51   Hrdlička Tomáš  0 Šachový spolek Železné hory 4 35,5 27,5 13
41 54   Lauer Marek  0 Šachový spolek Železné hory 4 34,5 26,5 11,5
42 34   Zelenka Jiří  1236 TJ Sokol Sendražice, z.s. 4 34,5 26 12
43 52   Charvát Patrik  0 Šachový spolek Železné hory 4 34 26,5 13
44 36   Nikolinko Alexandr  1183 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 33,5 26,5 11
45 43   Blažek Marek  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4 31 24 10
46 60   Vitvar Adam  0 Šachový spolek Železné hory 4 30,5 24,5 13,5
47 53   Kříž Martin  0 - 3,5 36 27,5 13,5
48 59   Tyč Radoslav  0 - 3,5 33 25,5 12,75
49 42   Bezkočka Marek  0 - 3,5 29,5 22 7,75
50 29   Nikolinko Tomáš  1299 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 42 32,5 11
51 39   Tyč Karel  1089 Šachový Spolek Železné Hory 3 39,5 30,5 10
52 37   Žďárský Vojtěch  1100 Šachový Spolek Železné Hory 3 37 29,5 9,5
53 41   Pařízková Kristýna  1011 Šachový spolek Železné hory 3 36,5 27,5 10,5
54 58   Rosenberger Tomáš  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3 33,5 26 12
55 57   Prokop Daniel  0 - 3 33 25,5 7,5
56 46   Burda Martin  0 - 3 33 25 10,5
57 40   Mrštík Šimon  1013 Šachový Spolek Železné Hory 3 30,5 23 9,5
58 45   Burda David  0 - 2 31 23 4
59 50   Daňová Klára  0 Šachový spolek Železné hory 2 30 23,5 6,5
60 48   Cicvárek Jan  0 Šachový spolek Železné hory 2 28,5 21 6,5
61 44   Brunclík Rostislav  0 Šachový spolek Železné hory 2 25,5 18,5 6,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.