achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

5.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga ml. dorostu skup. sever - 1.-4. kolo 05.10.08

Ve dnech 4.-5. října 2008 odstartoval další ročník 1. ligy mladšího dorostu prvními čtyřmi koly, v nichž se našim zástupcům dařilo se střídavými úspěchy. Ve skupině sever se Žamberk a Polabiny s 10 body dělí o 2-3 místo, Lanškroun má 4 body a je devátý a Polička je bez bodu poslední.



Výsledky na šachovnicích - 1.kolo
2222 + ALFA Pardubice   Bižuterie Jablonec n.N.
Čižinský Petr 1998 1 - 0 0 Kubáček Radek
Nešpůrek Petr 1389 1 - 0 0 Berka Zdeněk
Liduch Filip 1558 1 - 0 1529 Hermann Vojtěch
Vlčková Kateřina 1415 1 - 0 1305 Štěrbová Monika
Pochobradský Libor 1400 1 - 0 0 Vích David
Vančura Daniel 1515 0 - 1 0 Peřina Lukáš
  5 : 1  
SK Žamberk   Jiskra RMSK N. Bydžov B
Výprachtický David 1693 0 - 1 1724 Kohout Martin
Kosek Marek 1918 1 - 0 1512 Šedivý Martin
Lorenc Josef 1583 1 - 0 1359 Karásek Tomáš
Kainek Jan 1364 1 - 0 0 Římal Patrik
Dunglová Natálie 1367 1 - 0 0 Kánský Jiří
Lorenc Adam 0 1 - 0 0 Kohoutová Jana
  5 : 1  
ŠŠ Desko Liberec A   TJ Štefanydes Polička
Braun Marek 1985 1 - 0 1432 Petrásek Kamil
Třešňák Filip 1850 ½ - ½ 1579 Stodola Marek
Frýda Lukáš 1876 1 - 0 1461 Schaffer Ondřej
Suchomel Aleš 1694 1 - 0 0 Petrásek Jan
Václavíček Lukáš 1644 1 - 0 0 Sion David
Pajerský Michal 1460 1 - 0 0 Doláková Anna
  : ½  
ŠKM TJ a DDM Lanškroun   Sokol Hradec Králové
Krušina Patrik 1516 0 - 1 1669 Erbrt Vojtěch
Marek Michal 1626 0 - 1 1592 Flašar Jaroslav
Krátký Josef 1469 1 - 0 1292 Provazník Jan
Vu Antonín 1394 ½ - ½ 0 Hromádka Ondřej
Nečas Lukáš 0 1 - 0 0 Saučuk Martin
Kolomý Štěpán 0 0 - 1 0 Szücs Matyáš
  :  
Výsledky na šachovnicích - 2.kolo
SK Žamberk   Auto Škoda Ml. Boleslav
Výprachtický David 1693 1 - 0 1417 Zörklerová Eliška
Kosek Marek 1918 1 - 0 1367 Balogh Eugen
Lorenc Josef 1583 1 - 0 0 Pardubský Jakub
Kainek Jan 1364 ½ - ½ 0 Poláček Matěj
Dunglová Natálie 1367 ½ - ½ 0 Gabriel Patrik
Lorenc Adam 0 1 - 0 0 Zmátlík Tomáš
  5 : 1  
Jiskra RMSK N. Bydžov B   2222 + ALFA Pardubice
Kohout Martin 1724 0 - 1 1998 Čižinský Petr
Šedivý Martin 1512 0 - 1 1389 Nešpůrek Petr
Karásek Tomáš 1359 0 - 1 1415 Vlčková Kateřina
Římal Patrik 0 0 - 1 1400 Pochobradský Libor
Kánský Jiří 0 0 - 1 1257 Melichar Vojtěch
Kohoutová Jana 0 0 - 1 0 Řezníček Dominik
  0 : 6  
ŠŠ Desko Liberec B   TJ Štefanydes Polička
Krtouš Zdeněk 1791 1 - 0 1432 Petrásek Kamil
Krupička Jakub 1546 0 - 1 1579 Stodola Marek
Jínová Denisa 1470 ½ - ½ 1461 Schaffer Ondřej
Suchomel Tomáš 1720 ½ - ½ 0 Petrásek Jan
Tůma Tomáš 1413 1 - 0 0 Sion David
Novák Jan 1327 1 - 0 0 Doláková Anna
  4 : 2  
TJ Sokol Praha - Kobylisy   ŠKM TJ a DDM Lanškroun
Jančařík Joel 2045 1 - 0 1516 Krušina Patrik
Chmel Kristián 1918 0 - 1 1626 Marek Michal
Lhotka Jiří 1758 ½ - ½ 1469 Krátký Josef
Strnad Jakub 1401 0 - 1 1394 Vu Antonín
Knížek Richard 1274 ½ - ½ 0 Nečas Lukáš
Kostelecký Daniel 1267 1 - 0 0 Kolomý Štěpán
  3 : 3  
Výsledky na šachovnicích - 3.kolo
2222 + ALFA Pardubice   SK Žamberk
Půlpán Jakub 1973 1 - 0 1693 Výprachtický David
Čižinský Petr 1998 ½ - ½ 1918 Kosek Marek
Nešpůrek Petr 1389 0 - 1 1583 Lorenc Josef
Liduch Filip 1558 0 - 1 1448 Malá Michaela
Pochobradský Libor 1400 1 - 0 1364 Kainek Jan
Vančura Daniel 1515 ½ - ½ 1367 Dunglová Natálie
  3 : 3  
TJ Štefanydes Polička   Sokol Hradec Králové
Petrásek Kamil 1432 0 - 1 1669 Erbrt Vojtěch
Stodola Marek 1579 1 - 0 1592 Flašar Jaroslav
Schaffer Ondřej 1461 0 - 1 1292 Provazník Jan
Petrásek Jan 0 0 - 1 0 Hromádka Ondřej
Sion David 0 0 - 1 0 Saučuk Martin
Doláková Anna 0 0 - 1 0 Szücs Matyáš
  1 : 5  
ŠKM TJ a DDM Lanškroun   ŠŠ Desko Liberec B
Krušina Patrik 1516 1 - 0 1791 Krtouš Zdeněk
Marek Michal 1626 1 - 0 1546 Krupička Jakub
Komínek Lukáš 1383 0 - 1 1470 Jínová Denisa
Krátký Josef 1469 1 - 0 1720 Suchomel Tomáš
Marek Dominik 0 ½ - ½ 1413 Tůma Tomáš
Doleček Matěj 0 0 - 1 1327 Novák Jan
  :  
Výsledky na šachovnicích - 4.kolo
2222 + ALFA Pardubice   Panda Rychnov n.Kn. B
Půlpán Jakub 1973 1 - 0 1402 Ševčík Radek
Čižinský Petr 1998 1 - 0 1409 Gregor Jiří
Nešpůrek Petr 1389 1 - 0 0 Kožůšek Daniel
Liduch Filip 1558 0 - 1 0 Hartman Vítek
Pochobradský Libor 1400 ½ - ½ 0 Heřman Ondřej
Řezníček Dominik 0 ½ - ½ 0 Petráněk Jiří
  4 : 2  
Bižuterie Jablonec n.N.   SK Žamberk
Kubáček Radek 0 0 - 1 1693 Výprachtický David
Berka Zdeněk 0 0 - 1 1918 Kosek Marek
Hermann Vojtěch 1529 0 - 1 1583 Lorenc Josef
Štěrbová Monika 1305 0 - 1 1448 Malá Michaela
Vích David 0 0 - 1 1364 Kainek Jan
Peřina Lukáš 0 0 - 1 1367 Dunglová Natálie
  0 : 6  
ŠKM TJ a DDM Lanškroun   ŠŠ Desko Liberec A
Krušina Patrik 1516 0 - 1 1985 Braun Marek
Marek Michal 1626 0 - 1 1850 Třešňák Filip
Komínek Lukáš 1383 0 - 1 1876 Frýda Lukáš
Krátký Josef 1469 ½ - ½ 1694 Suchomel Aleš
Marek Dominik 0 0 - 1 1644 Václavíček Lukáš
Doleček Matěj 0 0 - 1 1460 Pajerský Michal
  ½ :  
TJ Sokol Praha - Kobylisy   TJ Štefanydes Polička
Jančařík Joel 2045 1 - 0 1432 Petrásek Kamil
Chmel Kristián 1918 ½ - ½ 1579 Stodola Marek
Lhotka Jiří 1758 1 - 0 1461 Schaffer Ondřej
Kábrt Jakub 0 0 - 1 0 Petrásek Jan
Knížek Richard 1274 1 - 0 0 Sion David
Kostelecký Daniel 1267 1 - 0 0 Doláková Anna
  :  
Poř. Družstvo V R P Body Partie Skóre
1. ŠŠ Desko Liberec A 4 0 0 12 18 20,5
2. SK Žamberk 3 1 0 10 17 19,0
3. 2222 + ALFA Pardubice 3 1 0 10 16 18,0
4. Sokol Hradec Králové 3 0 1 9 12 13,5
5. TJ Sokol Praha - Kobylisy 2 1 1 7 9 12,5
6. Panda Rychnov n.Kn. B 2 0 2 6 12 13,5
7. Bižuterie Jablonec n.N. 2 0 3 6 9 10,5
8. Jiskra RMSK N. Bydžov B 2 0 3 6 8 10,5
9. ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1 1 2 4 7 9,5
10. ŠŠ Desko Liberec B 1 0 3 3 8 11,0
11. Auto Škoda Ml. Boleslav 0 0 4 0 4 6,5
12. TJ Štefanydes Polička 0 0 4 0 3 5,0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.