achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga ml. dorostu skup. sever - 5.- 6. kolo 30.11.08

V sobotu 29. listopadu 2008 se odehrála další dvě kola 1. ligy mladšího dorostu. Plný počet šesti bodů si v nich připsal Žamberk a drží se na druhém místě, Polabiny získaly 4 body za výhru a remizu a jsou třetí, Lanškroun je po výhře a prohře osmý a Polička opět s nulovým ziskem tabulku uzavírá.



Výsledky na šachovnicích - 5.kolo
2222 + ALFA Pardubice   TJ Sokol Praha - Kobylisy
Půlpán Jakub 1973 0 - 1 2045 Jančařík Joel
Čižinský Petr 1998 1 - 0 1918 Chmel Kristián
Nešpůrek Petr 1389 1 - 0 1758 Lhotka Jiří
Liduch Filip 1622 0 - 1 1677 Srostlík Zdeněk
Pochobradský Libor 1400 0 - 1 1267 Kostelecký Daniel
Vančura Daniel 1515 1 - 0 1250 Dick Adam
  3 : 3  
Panda Rychnov n.Kn. B   TJ Štefanydes Polička
Kracík Tomáš 2087 ½ - ½ 1579 Stodola Marek
Zahradník Tomáš 1575 0 - 1 1461 Schaffer Ondřej
Nosek Jakub 1512 1 - 0 1432 Petrásek Kamil
Ševčík Radek 1402 0 - 1 1250 Sion David
Gregor Jiří 1409 1 - 0 1250 Pospíšil Petr
Behina Dominik 1250 1 - 0 1000 Peřina Josef
  :  
SK Žamberk   ŠKM TJ a DDM Lanškroun
Výprachtický David 1693 1 - 0 1516 Krušina Patrik
Kosek Marek 1918 ½ - ½ 1626 Marek Michal
Malá Michaela 1448 ½ - ½ 1469 Krátký Josef
Kainek Jan 1364 1 - 0 1387 Jačisko Jakub
Dunglová Natálie 1367 ½ - ½ 1394 Vu Antonín
Belobrad Jan 1250 0 - 1 1250 Kolomý Štěpán
  :  
Výsledky na šachovnicích - 6.kolo
Auto Škoda Ml. Boleslav   2222 + ALFA Pardubice
Nedoma Marek 1699 ½ - ½ 1973 Půlpán Jakub
Zörklerová Eliška 1417 0 - 1 1998 Čižinský Petr
Balogh Eugen 1367 0 - 1 1389 Nešpůrek Petr
Skála Ondřej 1250 0 - 1 1515 Vančura Daniel
Poláček Matěj 1100 0 - 1 1000 Rež Matouš
Gabriel Patrik 1250 ½ - ½ 1257 Melichar Vojtěch
  1 : 5  
ŠKM TJ a DDM Lanškroun   Panda Rychnov n.Kn. B
Krušina Patrik 1516 ½ - ½ 2087 Kracík Tomáš
Marek Michal 1626 ½ - ½ 1575 Zahradník Tomáš
Krátký Josef 1469 1 - 0 1512 Nosek Jakub
Jačisko Jakub 1387 ½ - ½ 1402 Ševčík Radek
Vu Antonín 1394 ½ - ½ 1409 Gregor Jiří
Kolomý Štěpán 1250 1 - 0 1250 Behina Dominik
  4 : 2  
TJ Štefanydes Polička   SK Žamberk
Stodola Marek 1579 0 - 1 1693 Výprachtický David
Schaffer Ondřej 1461 0 - 1 1918 Kosek Marek
Petrásek Jan 1250 0 - 1 1448 Malá Michaela
Sion David 1250 0 - 1 1364 Kainek Jan
Pospíšil Petr 1250 0 - 1 1367 Dunglová Natálie
Peřina Josef 1000 0 - 1 1250 Belobrad Jan
  0 : 6  
Poř. Družstvo V R P Body Partie Skóre
1. ŠŠ Desko Liberec A 6 0 0 18 29 32
2. SK Žamberk 5 1 0 16 25 28,5
3. 2222 + ALFA Pardubice 4 2 0 14 23 26
4. Sokol Hradec Králové 4 0 2 12 17 19,5
5. Panda Rychnov n.Kn. B 3 0 3 9 15 19
6. Jiskra RMSK N. Bydžov B 3 0 4 9 12 15
7. TJ Sokol Praha - Kobylisy 2 2 2 8 14 18
8. ŠKM TJ a DDM Lanškroun 2 1 3 7 10 16
9. ŠŠ Desko Liberec B 2 0 4 6 14 17,5
10. Bižuterie Jablonec n.N. 2 0 5 6 10 12
11. Auto Škoda Ml. Boleslav 1 0 5 3 7 11
12. TJ Štefanydes Polička 0 0 6 0 5 7,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.