achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

9.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ - 1. kolo 19.10.08

V prvním kole 1. ligy západ se z našich zástupců Polabiny vítězstvím nad Poštovní spořitelnou B 5,5:2,5 ujaly vedení v tabulce, ale Chrudim podlehla v Praze Vršovicím 5:3. Další výsledky: Vyšehrad - Pankrác 4,5:3,5, Lysá n/L. - Plzeň I 4,5:3,5, Novoborský B - Holdia 4:4, Plzeň-Letná - Hradec Králové 4:4


 VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

         ŠK Sokol Vyšehrad – TJ Pankrác                            TJ ŠO Chrudim – Sokol Vršovice

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Konopka M.       H   2439     1/2    Jirovský M.        H  2494            1.  Tůma J.                       2277     0:1    Cléry N.               C   2349

   2.  Šuráň J.                H   2385     1/2    Doležal R.                2432            2.  Sabol M.              H  2354     1/2    Šeleljo D.                  2340

   3.  Petrán P.             C   2319     1/2    Polášek J.                 2347            3.  Bujnoch R.               2233     0:1    Kubečka D.              2293

   4.  Chloupek S.             2341     1/2    Dvořák T.            H  2287            4.  Šťastný J.             H  2234     1/2    Schula M.            H  2312

   5.  Pilař M.                     2259     1/2    Pešout J.                   2251            5.  Jarábek V.                  2198     1/2    Forman Š.             H  2332

   6.  Tichý V.                     2256     1/2    Svoboda S.               2292            6.  Němec P.                   2234     1/2    Svatoš J.                    2299

   7.  Jaček M.                     2184     1:0    Vokoun J.                 2221            7.  Hlaváček R.              2201     1/2    Krňávek L.               2266

   8.  Chalupa I.                 2170     1/2    Viták P.                     2226            8.  Komárek D.              2138     1/2    Kohout V.                 2173

                                  4.5 : 3.5                                                                           3 : 5

2222 ŠK Polabiny – "Space" Poštovní spořitelna "B" Výstaviště Lysá nad Labem – Sokol Plzeň I

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Petr M.                 H   2452     1/2    Černoušek L.     V   2435            1.  Oral T.                  H  2538     1/2    Turner J.                     2374

   2.  Kaňovský D.     H   2431     1:0    Studnička T.       V   2283            2.  Lechtýnský J.     H  2441     1/2    Příborský J.              2342

   3.  Roško L.             H   2347     1:0    Kuba J.                      2247            3.  Špaček P.                  2423     1/2    Příborský I.              2302

   4.  Jedlička A.                2287     1/2    Vozka P.                   2238            4.  Priehoda V.              2361     1/2    Česal J.                       2235

   5.  Červený M.               2320     1:0    Pletánek J.                2237            5.  Neckář L.                  2337     1:0    Šimůnek F.                2139

   6.  Novotný M.             2272     1/2    Kovář V.                   2252            6.  Londýn R.                2293     1/2    Havlík J.                    2109

   7.  Hošek M.                  2302     1/2    Kozák M.                  2154            7.  Postupa P.                2154     0:1    Turner R.                   2083

   8.  Kourek J.                   2131     1/2    Bartoš J.                    2203            8.  Munk P.                    2185     1:0    Šimůnek A.               2176

                                  5.5 : 2.5                                                                        4.5 : 3.5

1. Novoborský ŠK "B" – Holdia DP Praha B       Sokol Plzeň – Letná – TJ Slavia Hradec Králové

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Vokáč M.                   2451     0:1    Votava J.              H  2542            1.  Michálek J.          H  2320     1:0    Plát V.                  H  2411

   2.  Jirka J.                  H   2448     1/2    Hausner I.           H  2392            2.  Fiala R.                      2335     0:1    Nun J.                         2380

   3.  Kulhánek T.       H   2409     1/2    Přibyl J.                    2343            3.  Jirásek P.             H  2277     0:1    Jüptner J.              H  2332

   4.  Kučera P.                  2305     1/2    Sharashenidze   H  2294            4.  Blecha M.                  2219     0:1    Vacek M.                   2308

   5.  Vaculík M.                2288     1/2    Freisler P.                 2310            5.  Pokrupa M.         H  2174     1/2    Kopal J.                     2273

   6.  Vrána J.                      2219     1:0    Gregor J.                   2277            6.  Váchal J.                    2191     1/2    Kořínek O.               2262

   7.  Kučera P.                  2143     1:0    Adámek Z.                2184            7.  Falout L.                   2205     1:0    Döring R.                  2207

   8.  Boreš M.                    2205     0:1    Bednář M.                 2117            8.  Janočko P.                2047     1:0    Jiruše J.                      2107

                                     4 : 4                                                                              4 : 4

Tabulka po 1. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny                              1    1    0    0           3       5.5   :  2.5         3

                   2.   Sokol Vršovice                                   1    1    0    0           3          5   :  3            2

                   3.   Výstaviště Lysá nad Labem                1    1    0    0           3       4.5   :  3.5         2

                   3.   ŠK Sokol Vyšehrad                             1    1    0    0           3       4.5   :  3.5         1

                   5.   TJ Slavia Hradec Králové                   1    0    1    0           1          4   :  4            3

                   5.   Sokol Plzeň – Letná                          1    0    1    0           1          4   :  4            3

                   7.   Holdia DP Praha B                            1    0    1    0           1          4   :  4            2

                   7.   1. Novoborský ŠK "B"                       1    0    1    0           1          4   :  4            2

                   9.   Sokol Plzeň I                                     1    0    0    1           0       3.5   :  4.5         1

                   9.   TJ Pankrác                                        1    0    0    1           0       3.5   :  4.5         0

                 11.   TJ ŠO Chrudim                                  1    0    0    1           0          3   :  5            0

                 12.   "Space" Poštovní spořitelna "B"        1    0    0    1           0       2.5   :  5.5         0

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.