achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

5.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ - 4. kolo 30.11.08

Ve čtvrtém kole 1. ligy západ došlo ke krajskému derby, v němž Chrudim kuriozně podlehla Polabinám nejtěsnějším poměrem 3,5:4,5, když nastoupila se čtyřmi hosty! Další výsledky: Pankrác - Holdia 6,5:1,5, Plzeň I - Hradec Králové 5,5:2,5, Poštovní spořitelna B - Plzeň-Letná 4,5:3,5, Vršovice - Novoborský B 3:5, Vyšehrad - Lysá n/L. 5,5:2,5


 VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

          TJ Pankrác – Holdia DP Praha B                      Sokol Plzeň I – TJ Slavia Hradec Králové

   1.  Jirovský M.        H   2494     1/2    Sharashenidze   H  2294            1.  Turner J.                     2374     1/2    Prymula R.                2297

   2.  Doležal R.                 2432     1/2    Freisler P.                 2310            2.  Česal J.                       2235     1:0    Vacek M.                   2308

   3.  Dvořák T.            H   2287     1:0    Adámek Z.                2184            3.  Svoboda M.              2180     1:0    Moravec M.         H  2309

   4.  Pešout J.                    2251     1/2    Kříž L.                       2177            4.  Havlíková K.     H  2179     0:1    Roj M.                        2157

   5.  Svoboda S.               2292     1:0    Kříž D.                      1945            5.  Jaroš M.                     2230     1:0    Döring R.                  2207

   6.  Vokoun J.                  2221     1:0    Bednář M.                 2117            6.  Šimůnek F.                2139     1/2    Novák R.                   2241

   7.  Řezníček T.               2262     1:0    Rous F.                      2077            7.  Havlík J.                    2109     1:0    Jiruše J.                      2107

   8.  Petr J.                         2199     1:0    Zimák K.                   2081            8.  Šimůnek A.               2176     1/2    Nun J.                         2311

                                  6.5 : 1.5                                                                        5.5 : 2.5

"Space" Poštovní spořitelna "B" – Sokol Plzeň – Letná Sokol Vršovice – 1. Novoborský ŠK "B"

   1.  Kuba J.                       2247     1:0    Jirásek P.             H  2277            1.  Cléry N.               C   2349     1/2    Kulhánek T.        H  2409

   2.  Sochor J.              H   2325     0:1    Blecha M.                 2219            2.  Šeleljo D.                  2340     0:1    Kučera P.                  2305

   3.  Vozka P.                    2238     1:0    Váchal J.                    2191            3.  Kubečka D.              2293     1/2    Vaculík M.                2288

   4.  Pletánek J.                2237     0:1    Trmota Z.                   2159            4.  Schula M.            H  2312     1/2    Pertlová S.          H  2239

   5.  Kovář V.                    2252     1:0    Falout L.                   2205            5.  Svatoš J.                    2299     1:0    Vrána J.                      2219

   6.  Kozák M.                  2154     1/2    Pinc M.                H  2188            6.  Krňávek L.               2266     1/2    Černý M.                   2197

   7.  Pokorný P.               2199     1:0    Blecha M.                 2164            7.  Kohout V.                 2173     0:1    Kučera P.                  2143

   8.  Nováček J.                2078     0:1    Janočko P.                2047            8.  Erban T.                     2142     0:1    Oreský J.                   2084

                                  4.5 : 3.5                                                                           3 : 5

ŠK Sokol Vyšehrad – Výstaviště Lysá nad Labem        TJ ŠO Chrudim – 2222 ŠK Polabiny

   1.  Chloupek S.             2341     1/2    Neckář L.                  2337            1.  Tůma J.                       2277     0:1    Petr M.                 H  2452

   2.  Vávra P.               H   2299     1:0    Kolář P.                    2143            2.  Sabol M.              H  2354     1/2    Roško L.              H  2347

   3.  Dočekal J.           H   2246     1/2    Košnář M.                2175            3.  Kárník P.             H  2330     1:0    Jedlička A.                2287

   4.  Pilař M.                     2259     1/2    Londýn R.                2293            4.  Bujnoch R.               2233     1:0    Hostinský J.             2245

   5.  Tichý V.                     2256     1:0    Postupa P.               2154            5.  Šťastný J.             H  2234     0:1    Červený M.               2320

   6.  Jaček M.                     2184     1:0    Munk P.                    2185            6.  Němec P.                   2234     0:1    Novotný M.             2272

   7.  Chalupa I.                 2170     1:0    Husárik B.                2152            7.  Hlaváček R.              2201     1:0    Hošek M.                  2302

   8.  Vaněk P.                    2184     0:1    Jirk A.                        2142            8.  Řezníček J.          H  2239     -:+     Mojžíš J.                    2203

                                  5.5 : 2.5                                                                        3.5 : 4.5

Tabulka po 4. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny                              4    4    0    0         12        21   :  11        16

                   2.   1. Novoborský ŠK "B"                       4    3    1    0         10     20.5   :  11.5     14

                   3.   ŠK Sokol Vyšehrad                             4    3    0    1           9     17.5   :  14.5     10

                   4.   TJ Slavia Hradec Králové                   4    2    1    1           7        17   :  15        12

                   5.   Sokol Plzeň I                                     4    2    0    2           6     16.5   :  15.5       9

                   6.   Výstaviště Lysá nad Labem                4    1    2    1           5        15   :  17          9

                   7.   Sokol Vršovice                                   4    1    1    2           4        15   :  17          8

                   8.   Holdia DP Praha B                            4    1    1    2           4        14   :  18          9

                   9.   "Space" Poštovní spořitelna "B"        4    1    1    2           4     13.5   :  18.5       8

                 10.   TJ Pankrác                                        4    1    0    3           3        16   :  16          7

                 11.   TJ ŠO Chrudim                                  4    1    0    3           3     13.5   :  18.5       6

                 12.   Sokol Plzeň – Letná                          4    0    1    3           1     12.5   :  19.5       8

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.