achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

5.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ - 6. kolo 18.01.09

V šestém kole 1. ligy západ pokračovali oba naši zástupci v dosavadním trendu - Polabiny 's odřenýma ušima' zvítězily doma nad nekompletní Lysou n/L. 4,5:3,5 a zůstávají na prvním místě, kdežto Chrudim podlehla rovněž doma Novému Boru B 3:5 a v tabulce se stále nachází v sestupovém pásmu. Další výsledky: Pankrác - Plzeň I 5:3, Poštovní spořitelna B - Holdia 6:2, Vršovice - Hradec Králové 5:3, Vyšehrad - Plzeň-Letná 5:3


 VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

              TJ Pankrác – Sokol Plzeň I                "Space" Poštovní spořitelna "B" – Holdia DP Praha B

   1.  Polášek J.                  2347     0:1    Turner J.                    2374            1.  Sochor J.              H  2325     1/2    Přibyl J.                     2343

   2.  Dvořák T.            H   2287     1/2    Česal J.                      2235            2.  Vozka P.                    2238     1/2    Sharashenidze    H  2294

   3.  Pešout J.                    2251     1/2    Bujak M.             H  2233            3.  Pletánek J.                2237     1:0    Freisler P.                 2310

   4.  Vokoun J.                  2221     1:0    Svoboda M.             2180            4.  Kovář V.                    2252     1:0    Adámek Z.                 2184

   5.  Řezníček T.               2262     1:0    Jaroš M.                     2230            5.  Kozák M.                  2154     1/2    Kříž L.                       2177

   6.  Petr J.                         2199     1/2    Šimůnek F.               2139            6.  Pokorný P.               2199     1:0    Kříž D.                       1945

   7.  Viták P.                     2226     1:0    Havlík J.                   2109            7.  Lamser J.                    2187     1/2    Rous F.                      2077

   8.  Kroužel J.                  2192     1/2    Turner R.                   2083            8.  Šura J.                         2149     1:0    Zimák K.                    2081

                                     5 : 3                                                                              6 : 2

Sokol Vršovice – TJ Slavia Hradec Králové             ŠK Sokol Vyšehrad – Sokol Plzeň – Letná

   1.  Cléry N.               C   2349     1/2    Nun J.                        2380            1.  Chloupek S.             2341     0:1    Michálek J.          H  2320

   2.  Kubečka D.              2293     0:1    Jüptner J.             H  2332            2.  Netušil M.                2291     1/2    Jirásek P.             H  2277

   3.  Schula M.            H   2312     1/2    Prymula R.               2297            3.  Dočekal J.            H  2246     1/2    Blecha M.                  2219

   4.  Forman Š.            H   2332     1/2    Vacek M.                   2308            4.  Pilař M.                     2259     1:0    Pokrupa M.         H  2174

   5.  Svatoš J.                    2299     1:0    Moravec M.        H  2309            5.  Tichý V.                     2256     0:1    Váchal J.                    2191

   6.  Kohout V.                 2173     1/2    Roj M.                       2157            6.  Jaček M.                     2184     1:0    Trmota Z.                   2159

   7.  Šedý P.                      2209     1:0    Döring R.                 2207            7.  Chalupa I.                 2170     1:0    Blecha M.                  2164

   8.  Erban T.                     2142     1:0    Novák R.                  2241            8.  Vodička V.          H  2200     1:0    Janočko P.                2047

                                     5 : 3                                                                              5 : 3

   TJ ŠO Chrudim – 1. Novoborský ŠK "B"          2222 ŠK Polabiny – Výstaviště Lysá nad Labem

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Tůma J.                       2277     1/2    Kulhánek T.       H  2409            1.  Petr M.                 H  2452     0:1    Neckář L.                  2337

   2.  Sabol M.              H   2354     0:1    Kučera P.                  2305            2.  Roško L.              H  2347     1:0    Kolář P.                     2143

   3.  Bujnoch R.               2233     0:1    Vaculík M.               2288            3.  Jedlička A.                2287     1:0    Knížek J.                   2156

   4.  Šťastný J.            H   2234     0:1    Vrána J.                      2219            4.  Pačovský J.              2268     0:1    Londýn R.                2293

   5.  Jarábek V.                  2198     1/2    Kučera P.                  2143            5.  Červený M.               2320     1:0    Postupa P.                2154

   6.  Němec P.                   2234     1:0    Oreský J.                   2084            6.  Novotný M.             2272     1/2    Munk P.                    2185

   7.  Hlaváček R.              2201     1/2    Jínová L.                   2131            7.  Hošek M.                  2302     1:0    Husárik B.                2152

   8.  Komárek D.              2138     1/2    Boleslav P.              2050            8.  Kourek J.                   2131     0:1    Jirk A.                        2142

                                     3 : 5                                                                           4.5 : 3.5

Tabulka po 6. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny                              6    6    0    0         18     32.5   :  15.5     25

                   2.   ŠK Sokol Vyšehrad                             6    5    0    1         15        28   :  20        18

                   3.   1. Novoborský ŠK "B"                       6    4    1    1         13        28   :  20        18

                   4.   Sokol Vršovice                                   6    3    1    2         10     25.5   :  22.5     15

                   5.   Sokol Plzeň I                                     6    3    0    3           9     24.5   :  23.5     14

                   6.   TJ Slavia Hradec Králové                   6    2    2    2           8        24   :  24        15

                   7.   "Space" Poštovní spořitelna "B"        6    2    2    2           8     23.5   :  24.5     14

                   8.   TJ ŠO Chrudim                                  6    2    0    4           6     22.5   :  25.5     12

                   9.   TJ Pankrác                                        6    2    0    4           6        22   :  26        10

                 10.   Výstaviště Lysá nad Labem                6    1    2    3           5     20.5   :  27.5     13

                 11.   Holdia DP Praha B                            6    1    1    4           4        19   :  29        11

                 12.   Sokol Plzeň – Letná                          6    0    1    5           1        18   :  30        11

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.