achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ - 7. kolo 01.02.09

V sedmém kole 1.ligy západ si Polabiny upevnily první místo v tabulce po výhře 5:3 v Novém Boru nad místním B družstvem a Chrudim přivezla bod z Plzně za remizu 4:4 s družstvem Plzeň-Letná. Další výsledky: Lysá n/L. - Pankrác 2:6, Hradec Králové - Vyšehrad 6,5:1,5, Holdia - Vršovice 3,5:4,5, Plzeň I - Poštovní spořitelna B 2:6


 VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

   Výstaviště Lysá nad Labem – TJ Pankrác              1. Novoborský ŠK "B" – 2222 ŠK Polabiny

   1.  Priehoda V.              2361     1/2    Jirovský M.        H  2494            1.  Kulhánek T.        H  2409     1/2    Petr M.                 H  2452

   2.  Neckář L.                  2337     1/2    Polášek J.                 2347            2.  Kučera P.                  2305     1:0    Kaňovský D.      H  2431

   3.  Kolář P.                     2143     0:1    Dvořák T.            H  2287            3.  Vaculík M.                2288     1/2    Roško L.              H  2347

   4.  Londýn R.                2293     0:1    Pešout J.                   2251            4.  Pertlová S.          H  2239     1/2    Jedlička A.                2287

   5.  Postupa P.                2154     0:1    Vokoun J.                 2221            5.  Vrána J.                      2219     0:1    Červený M.               2320

   6.  Munk P.                    2185     0:1    Petr J.                         2199            6.  Kučera P.                  2143     0:1    Novotný M.             2272

   7.  Husárik B.                2152     1:0    Viták P.                     2226            7.  Oreský J.                   2084     0:1    Hošek M.                  2302

   8.  Jirk A.                        2142     0:1    Pick Š.                       2146            8.  Chrz P.                 H  2144     1/2    Kourek J.                   2131

                                     2 : 6                                                                              3 : 5

    Sokol Plzeň – Letná – TJ ŠO Chrudim            TJ Slavia Hradec Králové – ŠK Sokol Vyšehrad

   1.  Michálek J.         H   2320     1:0    Tůma J.                       2277            1.  Plát V.                  H  2411     1/2    Petrán P.              C   2319

   2.  Jirásek P.             H   2277     1/2    Sabol M.              H  2354            2.  Nun J.                         2380     1:0    Dočekal J.            H  2246

   3.  Blecha M.                  2219     1/2    Bujnoch R.               2233            3.  Jüptner J.              H  2332     1:0    Tichý V.                     2256

   4.  Pokrupa M.        H   2174     1:0    Šťastný J.            H  2234            4.  Prymula R.                2297     1:0    Jaček M.                     2184

   5.  Trmota Z.                   2159     1/2    Jarábek V.                 2198            5.  Vacek M.                   2308     1:0    Chalupa I.                 2170

   6.  Falout L.                   2205     0:1    Němec P.                   2234            6.  Moravec M.         H  2309     1/2    Vodička V.          H  2200

   7.  Blecha M.                  2164     1/2    Hlaváček R.             2201            7.  Döring R.                  2207     1/2    Vaněk P.                    2184

   8.  Janočko P.                2047     0:1    Onderek D.              2171            8.  Nun J.                         2311     1:0    Filipi Š.                     2072

                                     4 : 4                                                                           6.5 : 1.5

       Holdia DP Praha B – Sokol Vršovice            Sokol Plzeň I – "Space" Poštovní spořitelna "B"

   1.  Přibyl J.                     2343     1/2    Cléry N.               C   2349            1.  Turner J.                     2374     1:0    Kuba J.                       2247

   2.  Freisler P.                 2310     1/2    Kubečka D.              2293            2.  Česal J.                       2235     1:0    Sochor J.              H  2325

   3.  Adámek Z.                 2184     1/2    Schula M.            H  2312            3.  Svoboda M.              2180     0:1    Bretšnajdr V.            2313

   4.  Kříž L.                       2177     0:1    Svatoš J.                    2299            4.  Havlíková K.     H  2179     0:1    Kovář V.                    2252

   5.  Přibyl M.                  2319     1:0    Krňávek L.               2266            5.  Jaroš M.                     2230     0:1    Kozák M.                  2154

   6.  Bednář M.                 2117     0:1    Kohout V.                2173            6.  Šimůnek F.                2139     0:1    Pokorný P.               2199

   7.  Rous F.                      2077     1:0    Šedý P.                      2209            7.  Havlík J.                    2109     0:1    Bartoš J.                     2203

   8.  Zimák K.                    2081     0:1    Erban T.                    2142            8.  Turner R.                   2083     0:1    Šura J.                         2149

                                  3.5 : 4.5                                                                           2 : 6

Tabulka po 7. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   2222 ŠK Polabiny                              7    7    0    0         21     37.5   :  18.5     28

                   2.   ŠK Sokol Vyšehrad                             7    5    0    2         15     29.5   :  26.5     18

                   3.   1. Novoborský ŠK "B"                       7    4    1    2         13        31   :  25        19

                   4.   Sokol Vršovice                                   7    4    1    2         13        30   :  26        18

                   5.   TJ Slavia Hradec Králové                   7    3    2    2         11     30.5   :  25.5     20

                   6.   "Space" Poštovní spořitelna "B"        7    3    2    2         11     29.5   :  26.5     20

                   7.   TJ Pankrác                                        7    3    0    4           9        28   :  28        15

                   8.   Sokol Plzeň I                                     7    3    0    4           9     26.5   :  29.5     16

                   9.   TJ ŠO Chrudim                                  7    2    1    4           7     26.5   :  29.5     14

                 10.   Výstaviště Lysá nad Labem                7    1    2    4           5     22.5   :  33.5     14

                 11.   Holdia DP Praha B                            7    1    1    5           4     22.5   :  33.5     13

                 12.   Sokol Plzeň – Letná                          7    0    2    5           2        22   :  34        13

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.