achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C - 1. kolo 12.10.08

První kolo 2. ligy sk. C v sezoně 2008/09 přineslo několik zajímavých zápasů, v nichž naši zástupci vytěžili 50% možných bodů. Rapid Pardubice jen v sedmi (!) zvítězil ve Vrchlabí 5:3, zato Polabiny C dostaly v Lysé n/L. od skoronováčka (B družstva !) až neskutečnou nakládačku 7,5:0,5. Přitom ani další výsledky prvního kola nebyly nezajímavé: OAZA - Ml. Boleslav 3:5, Turnov B - Jičín 4,5:3,5, Říčany - Vyšehrad C 4,5:3,5, Kolín - Hradec B 4,5:3,5


 VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

                                     

JOLY Lysá nad Labem B – 2222 ŠK Polabiny "C"   SK OAZA Praha – Sokol Mladá Boleslav

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Špaček P.            V   2423     1:0    Hošek M.                  2302            1.  Němcová K.        H  2369     0:1    Řehořek M.         H  2329

   2.  Neckář L.            V   2337     1/2    Mojžíš J.                   2203            2.  Kubečka D.         H  2293     0:1    Vichnar D.                2219

   3.  Londýn R.                2293     1:0    Kastner O.          H  2145            3.  Svoboda V.               2277     1/2    Vodička V.                2200

   4.  Postupa P.                2154     1:0    Kourek J.                  2131            4.  Vedral O.                   2235     1:0    Jaček M.               H  2184

   5.  Munk P.                    2185     1:0    Korol J.                     2123            5.  Klecker T.                 2170     0:1    Záhorbenský J.   H  2145

   6.  Husárik B.                2152     1:0    Houška B.           H  2060            6.  Pirklová H.         H  2188     1/2    Jaček M.                     2148

   7.  Jirk A.                        2142     1:0    Just P.                        2034            7.  Čmiko J.                     2099     1:0    Vaněček S.                1997

   8.  Postupa P.                2088     1:0    Kastner V.                2000            8.  Forman M.                 2062     0:1    Hajný M.                   2085

                                  7.5 : 0.5                                                                           3 : 5

ŠK Zikuda Turnov "B" – Šachklub AD Jičín TJ Tourist Biomedica Říčany – ŠK Sokol Vyšehrad "C"

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Možný M.                 2375     1/2    Vološin L.          H  2448            1.  Vojta T.                H  2380     1:0    Tichý V.                     2256

   2.  Kopal J.               H   2273     0:1    Meduna E.          H  2469            2.  Voráček M.               2227     0:1    Chalupa I.                 2170

   3.  Vaculík M.          H   2288     1:0    Fiala J.                       2266            3.  Fojtů J.                       2115     0:1    Vaněk P.                    2184

   4.  Zelený T.                   2218     1/2    Novotný J.               2172            4.  Fojtů P.                     2170     0:1    Filipi Š.                     2072

   5.  Vltavský V.              2216     0:1    Duczynski M.         2125            5.  Vojta P.                H  2160     1:0    Domlátil J.                2134

   6.  Maršálek Z.               2284     1:0    Dolenský M.           2088            6.  Blümel O.                  2146     1:0    Horák K.                   2015

   7.  Ďúran T.                    2185     1:0    Štolc M.                    2044            7.  Straka J.                     2133     1/2    Doležal M.                2026

   8.  Hácha A.                   2175     1/2    Urban Z.                    2129            8.  Pospíšil E.               2146     1:0    Sturz O.                     2084

                                  4.5 : 3.5                                                                        4.5 : 3.5

Sokol Kolín – TJ Slavia Hradec Králové "B"    TJ Spartak Sklípek Vrchlabí – ŠK Rapid Pardubice

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Jirovský P.               2325     1/2    Nun J.                        2380            1.  Jüptner J.                   2332     0:1    Šklíba M.             H  2318

   2.  Moravec M.              2309     1/2    Vacek M.                   2308            2.  Hála B.                       2279     1/2    Sýkora J.                    2157

   3.  Brezmen P.                2131     1/2    Kořínek O.               2262            3.  Špaček L.                  2177     0:1    Zeinert M.                 2126

   4.  Kaplan D.           H   2131     0:1    Novák R.                  2241            4.  Šrejber M.            H  2137     1/2    Petuchov S.              2176

   5.  Vinklárek O.      H   2143     1/2    Nun J.                        2311            5.  Štursa J.                     2160     0:1    Veselý T.                   2113

   6.  Souček M.                 2160     1/2    Jezbera J.                   2118            6.  Tejkal L.                    2108     1:0    Bednář M.            H  2117

   7.  Vrkota M.            H   2069     1:0    Jecha P.                     1998            7.  Kraus T.               H  2019     0:1    Smutný J.             H  2129

   8.  Michálek F.              2141     1:0    Marek P.                   1878            8.  Buchar P.             H  2026     +:-                                                  

                                  4.5 : 3.5                                                                           3 : 5

 

Tabulka po 1. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   JOLY Lysá nad Labem B                   1    1    0    0           3       7.5   :  0.5         7

                   2.   Sokol Mladá Boleslav                         1    1    0    0           3          5   :  3            4

                   2.   ŠK Rapid Pardubice                            1    1    0    0           3          5   :  3            4

                   4.   ŠK Zikuda Turnov "B"                       1    1    0    0           3       4.5   :  3.5         3

                   4.   TJ Tourist Biomedica Říčany             1    1    0    0           3       4.5   :  3.5         4

                   4.   Sokol Kolín                                       1    1    0    0           3       4.5   :  3.5         2

                   7.   Šachklub AD Jičín                              1    0    0    1           0       3.5   :  4.5         2

                   7.   TJ Slavia Hradec Králové "B"            1    0    0    1           0       3.5   :  4.5         1

                   7.   ŠK Sokol Vyšehrad "C"                      1    0    0    1           0       3.5   :  4.5         3

                 10.   TJ Spartak Sklípek Vrchlabí               1    0    0    1           0          3   :  5            2

                 10.   SK OAZA Praha                                1    0    0    1           0          3   :  5            2

                 12.   2222 ŠK Polabiny "C"                       1    0    0    1           0       0.5   :  7.5         0

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.