achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

9.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C - 2. kolo 09.11.08

Ve druhém kole 2. ligy sk. C pokračoval Rapid Pardubice ve vítězném tažení, když v místním derby porazil Polabiny C 'venku' vysoko 6:2. Další výsledky : Hradec B - Vrchlabí 5:3, Vyšehrad C - Kolín 5:3, Jičín - Říčany 7:1, Ml.Boleslav - Turnov B 4:4, Lysá n/L. B - OAZA 7,5:0,5


 VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

2222 ŠK Polabiny "C" – ŠK Rapid Pardubice Slavia Hradec Králové "B" – Spartak Sklípek Vrchlabí

   1.  Efler L.                       2256     0:1    Šklíba M.            H  2318            1.  Nun J.                         2380     1/2    Jüptner J.                   2332

   2.  Hošek M.                  2302     0:1    Bernard B.                2316            2.  Vacek M.                   2308     1/2    Hála B.                       2279

   3.  Kastner O.          H   2145     1/2    Sýkora J.                   2157            3.  Kořínek O.               2262     1:0    Šrejber M.            H  2137

   4.  Kourek J.                   2131     0:1    Zeinert M.                 2126            4.  Döring R.                  2207     0:1    Štursa J.                     2160

   5.  Korol J.                      2123     0:1    Petuchov S.             2176            5.  Novák R.                   2241     1/2    Tejkal L.                    2108

   6.  Houška B.           H   2060     1/2    Hlavnička J.             2245            6.  Jiruše J.                      2107     1/2    Kraus T.               H  2019

   7.  Just P.                        2034     1:0    Smutný J.             H  2129            7.  Nun J.                         2311     1:0    Buchar P.             H  2026

   8.  Bělohlav J.                1989     0:1    Petráž M.             H  1957            8.  Jezbera J.                    2118     1:0    Zákoucká A.             2008

                                     2 : 6                                                                              5 : 3

     ŠK Sokol Vyšehrad "C" – Sokol Kolín         Šachklub AD Jičín – TJ Tourist Biomedica Říčany

   1.  Tichý V.                     2256     1/2    Jirovský P.               2325            1.  Spirin O.              C   2438     1:0    Voráček M.               2227

   2.  Chalupa I.                 2170     1:0    Moravec M.              2309            2.  Vološin L.           H  2448     1:0    Fojtů J.                       2115

   3.  Vaněk P.                    2184     1/2    Brezmen P.               2131            3.  Fiala J.                        2266     1:0    Fojtů P.                     2170

   4.  Filipi Š.                     2072     1:0    Kaplan D.           H  2131            4.  Novotný J.                2172     1/2    Blümel O.                  2146

   5.  Domlátil J.                2134     0:1    Souček M.                2160            5.  Duczynski M.          2125     1/2    Straka J.                     2133

   6.  Horák K.                   2015     0:1    Michálek F.              2141            6.  Dolenský M.            2088     1:0    Voráček Z.                 2084

   7.  Doležal M.                2026     1:0    Marek M.                  2133            7.  Štolc M.                     2044     1:0    Doležal R.                 2018

   8.  Sturz O.                     2084     1:0    Eisner M.                  2126            8.  Urban Z.                    2129     1:0    Říha J.                        2053

                                     5 : 3                                                                              7 : 1

Sokol Mladá Boleslav – ŠK Zikuda Turnov "B"     JOLY Lysá nad Labem B – SK OAZA Praha

   1.  Vichnar D.                2219     0:1    Kopal J.               H  2273            1.  Priehoda V.         V   2361     1:0    Kubečka D.         H  2293

   2.  Vodička V.                2200     1/2    Vaculík M.          H  2288            2.  Špaček P.             V   2423     1:0    Svoboda V.               2277

   3.  Jaček M.               H   2184     1:0    Zelený T.                   2218            3.  Neckář L.             V   2337     1:0    Vedral O.                   2235

   4.  Mudra P.             H   2155     1/2    Vltavský V.              2216            4.  Londýn R.                2293     1/2    Klecker T.                 2170

   5.  Záhorbenský J.  H   2145     +:-     Ďúran T.                    2185            5.  Postupa P.                2154     1:0    Pirklová H.         H  2188

   6.  Jaček M.                     2148     0:1    Vyhnálek B.             2152            6.  Husárik B.                2152     1:0    Čmiko J.                     2099

   7.  Horák O.                   2132     1:0    Vacek R.              H  2139            7.  Jirk A.                        2142     1:0    Forman M.                 2062

   8.  Crha P.                       2103     0:1    Brouček T.                1990            8.  Postupa P.                2088     1:0    Němcová K.              2049

                                     4 : 4                                                                           7.5 : 0.5

Tabulka po 2. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   JOLY Lysá nad Labem B                   2    2    0    0           6        15   :  1          14

                   2.   ŠK Rapid Pardubice                            2    2    0    0           6        11   :  5            9

                   3.   Sokol Mladá Boleslav                         2    1    1    0           4          9   :  7            7

                   4.   ŠK Zikuda Turnov "B"                       2    1    1    0           4       8.5   :  7.5         6

                   5.   Šachklub AD Jičín                              2    1    0    1           3     10.5   :  5.5         8

                   6.   TJ Slavia Hradec Králové "B"            2    1    0    1           3       8.5   :  7.5         4

                   6.   ŠK Sokol Vyšehrad "C"                      2    1    0    1           3       8.5   :  7.5         7

                   8.   Sokol Kolín                                       2    1    0    1           3       7.5   :  8.5         4

                   9.   TJ Tourist Biomedica Říčany             2    1    0    1           3       5.5   :  10.5       4

                 10.   TJ Spartak Sklípek Vrchlabí               2    0    0    2           0          6   :  10          3

                 11.   SK OAZA Praha                                2    0    0    2           0       3.5   :  12.5       2

                 12.   2222 ŠK Polabiny "C"                       2    0    0    2           0       2.5   :  13.5       1

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.