achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C - 3. kolo 23.11.08

Ve třetím kole 2. ligy skupina C vyšli oba naši zástupci naprázdno. V souboji o špici tabulky podlehl Rapid Pardubice doma rezervě hradecké Slavie 3:5 a v utkání o poslední místo zvítězila OAZA Praha nad Polabinami C 5,5:2,5. Další výsledky: Turnov B - Lysá n/L. B odloženo, Říčany - Ml.Boleslav 3,5:4,5, Kolín - Jičín 3,5:4,5, Vrchlabí - Vyšehrad C 5:3


 VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

  SK OAZA Praha – 2222 ŠK Polabiny "C"       ŠK Zikuda Turnov "B" – JOLY Lysá nad Labem B

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Kubečka D.        H   2293     0:1    Hostinský J.       V   2245            1.                                                                                                             

   2.  Svoboda V.               2277     1:0    Hošek M.                  2302            2.                                                                                                             

   3.  Vedral O.                   2235     0:1    Korol J.                     2123            3.                                                                                                             

   4.  Klecker T.                 2170     1:0    Houška B.           H  2060            4.                                  Odloženo na 6. 12. 2008              

   5.  Pirklová H.        H   2188     1:0    Mojžíš M.                 2026            5.                                                                                                             

   6.  Čmiko J.                     2099     1/2    Just P.                        2034            6.                                                                                                             

   7.  Forman M.                 2062     1:0    Kastner V.                2000            7.                                                                                                             

   8.  Němcová K.              2049     1:0    Bělohlav J.               1989            8.                                                                                                             

                                  5.5 : 2.5                                                                             

TJ Tourist Biomedica Říčany – Sokol Mladá Boleslav    Sokol Kolín – Šachklub AD Jičín

                Rozhodčí: Doležal Radoslav                                              Rozhodčí: Skála Jaromír

   1.  Vojta T.                H   2380     0:1    Řehořek M.         H  2329            1.  Jirovský P.               2325     1/2    Spirin O.              C   2438

   2.  Voráček M.               2227     0:1    Vichnar D.                2219            2.  Moravec M.              2309     1/2    Vološin L.           H  2448

   3.  Kořenová M.            2238     1:0    Vodička V.               2200            3.  Brezmen P.                2131     0:1    Meduna E.           H  2469

   4.  Fojtů J.                       2115     0:1    Záhorbenský J.  H  2145            4.  Beneš P.                    2136     1:0    Fiala J.                        2266

   5.  Fojtů P.                     2170     1:0    Vaněček S.                1997            5.  Vinklárek O.       H  2143     0:1    Novotný J.                2172

   6.  Vojta P.               H   2160     1/2    Horák O.                   2132            6.  Souček M.                 2160     1/2    Duczynski M.          2125

   7.  Blümel O.                  2146     1/2    Crha P.                      2103            7.  Vrkota M.            H  2069     1/2    Dolenský M.            2088

   8.  Straka J.                     2133     1/2    Hajný M.                  2085            8.  Michálek F.              2141     1/2    Urban Z.                    2129

                                  3.5 : 4.5                                                                        3.5 : 4.5

Spartak Sklípek Vrchlabí –Sokol Vyšehrad "C" ŠK Rapid Pardubice –Slavia Hradec Králové "B"

                  Rozhodčí: Zákoucký Otto                                              Rozhodčí: Veselý Tomáš

   1.  Jüptner J.                   2332     1:0    Tichý V.                    2256            1.  Šklíba M.             H  2318     1/2    Nun J.                         2380

   2.  Hála B.                       2279     0:1    Chalupa I.                 2170            2.  Prandstetter E.        2343     0:1    Vacek M.                   2308

   3.  Špaček L.                  2177     1:0    Vaněk P.                   2184            3.  Bernard B.                 2316     1/2    Kořínek O.               2262

   4.  Šrejber M.           H   2137     1:0    Filipi Š.                     2072            4.  Sýkora J.                    2157     1/2    Novák R.                   2241

   5.  Štursa J.                     2160     1/2    Doležal M.               2026            5.  Zeinert M.                 2126     1/2    Jiruše J.                      2107

   6.  Tejkal L.                    2108     1/2    Sturz O.                     2084            6.  Petuchov S.              2176     1/2    Nun J.                         2311

   7.  Kraus T.               H   2019     1:0    Novotný J.               1994            7.  Hlavnička J.             2245     1/2    Němec Z.                    2201

   8.  Buchar P.            H   2026     0:1    Lacina F.                   1929            8.  Smutný J.             H  2129     0:1    Jezbera J.                    2118

                                     5 : 3                                                                              3 : 5

Tabulka po 3. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre     Poč. výher

                   1.   Sokol Mladá Boleslav                         3    2    1    0           7     13.5   :  10.5     10

                   2.   JOLY Lysá nad Labem B                   2    2    0    0           6        15   :  1          14

                   3.   Šachklub AD Jičín                              3    2    0    1           6        15   :  9          10

                   4.   ŠK Rapid Pardubice                            3    2    0    1           6        14   :  10          9

                   5.   TJ Slavia Hradec Králové "B"            3    2    0    1           6     13.5   :  10.5       6

                   6.   ŠK Zikuda Turnov "B"                       2    1    1    0           4       8.5   :  7.5         6

                   7.   ŠK Sokol Vyšehrad "C"                      3    1    0    2           3     11.5   :  12.5       9

                   8.   TJ Spartak Sklípek Vrchlabí               3    1    0    2           3        11   :  13          7

                   8.   Sokol Kolín                                       3    1    0    2           3        11   :  13          5

                 10.   TJ Tourist Biomedica Říčany             3    1    0    2           3          9   :  15          6

                 10.   SK OAZA Praha                                3    1    0    2           3          9   :  15          7

                 12.   2222 ŠK Polabiny "C"                       3    0    0    3           0          5   :  19          3

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.